Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karli - Kad se male ruke slože sve se može
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karli - Kad se male ruke slože sve se može

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 20>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2013 u 20:25
Uvijek se obradujem tvojim sličicama, i uživam u skladu i miru tvog vrta.
Možda je to tako jer poznam tvoju Liku, pa djelić njezine ljepote lebdi i nad tvojim vrtom.
Lijepe si biljke posadila ove jeseni.
One će unijeti još malo ljepote u ovaj prelijepi vrt.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2013 u 21:09
tvojem vrtu bi dala nagradu za urednost i dotjeranost..svaka častThumbs Up zanimljive biljke
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2013 u 21:17
draga ja tek sada u tvome lijepom vrtu ,neznam kako mi je promakao a takve ljepote u njemu,stvarno se vidi da je njegovan sa ljubavljui slagan sa ukusom i smile73osjećajem za lijepo
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2013 u 22:04
Lijepo ste se ti i tvoj muž udružili ,a rezultat se vidi na krasnim slikama koje si nam pokazala. Noviteti će  doprinijeti da ti ( tj. vam) vtr bude još ljepši. Do slijedeći puta, lijep ti pozdrav ostavljam.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2013 u 22:44
Karli, lijepa je jesen u tvom vrtu, a i noviteti nakon zimskog sna će zasjati... Tongue
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2013 u 10:43
Draga Karli, ove slikice smiraja pred zimu, i posađene lukovice, koje žive i raduju se proljeću, govore kako nikad nije kraj, koliko god nam se to ponekad činilo...
Jako lijepe slikice jako lijepog vrta!
Šaljem ti velik poljubac!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 19:47
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Eto vratila sam se unatrag iponovo prolistala , proljeće, ljeto i stigoh do jeseni. Tvoj  vrt naravno uz svesrdnu podržku i pomoć MM  je ono što mene oduševljava. Toliko urednosti i sklada ima malo koji vrt. Šimšire i vještu ruku s oštrim okom MM već sam komentirala a sad mu odajem dužno poštovanje jer to zaslužuje jer i toliko živice držat pod špagom malo tko od muškog roda (čast izuzetcima na ovom forumu koje usput i pozdravljam) radi sa guštom a ne radi mira u kući (topli pozdrav MM). A sad jesen, koliko god je proljeće najljepše i jesen je lijepa sa svojom toplim bojama a to je dokazano u tvom vrtu koji obiljuje raznolikostima. Kamen je ono što me oduševljava a kod tebe je još skladno ukomponirano izvrsnim odabirom biljaka.Svraćat ću da vidim i vrt u teškoj ličkoj zimi a i zima ima čari, pogotovo stabalca pod snijegom i granje s injem.  Na kraju ovog možda podužeg posta (sorry ne nogu kraće) nije čudo što ste dobili nagradu za najbolji vrt pa drga VI to zaslužujeta.smile120


Draga Aralija, neznam kako bih ti zahvalila  na svemu što si nas ovdje pohvalila, nego jedno veliko HVALA u ime nas obadvoje. Volimo to što radimo i onda je to stvarno gušt.  Pozdrav iz hladne Like smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 19:51
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Uvijek se obradujem tvojim sličicama, i uživam u skladu i miru tvog vrta.
Možda je to tako jer poznam tvoju Liku, pa djelić njezine ljepote lebdi i nad tvojim vrtom.
Lijepe si biljke posadila ove jeseni.
One će unijeti još malo ljepote u ovaj prelijepi vrt.


Draga Slavuj, puno ti hvala. Drago mi je da barem netko pozna Liku, jer ovdje baš i nevidim Ličanki. Ovo cvijeće što sam posadila, moram priznati, neke sam vidjela u tvom vrtu koliko su lijepi pa sam kopirala. Samo da se ne smrznu. Veliki pozdrav iz hladne Like smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 19:53
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

tvojem vrtu bi dala nagradu za urednost i dotjeranost..svaka častThumbs Up zanimljive biljke


Draga Mari, puno ti hvala. Pusa ih Like smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 19:58
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

draga ja tek sada u tvome lijepom vrtu ,neznam kako mi je promakao a takve ljepote u njemu,stvarno se vidi da je njegovan sa ljubavljui slagan sa ukusom i smile73osjećajem za lijepo


Draga blue sky, puno ti hvala, navrti mi opet, bit će mi jako drago. Šaljem bi veliki pozdrav i smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 19:59
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Lijepo ste se ti i tvoj muž udružili ,a rezultat se vidi na krasnim slikama koje si nam pokazala. Noviteti će  doprinijeti da ti ( tj. vam) vtr bude još ljepši. Do slijedeći puta, lijep ti pozdrav ostavljam.


Draga Glikica, hvala ti što si navratila i ja tebi šeljem veliki pozdrav i veliku smile79 iz hladne Like.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 20:01
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Karli, lijepa je jesen u tvom vrtu, a i noviteti nakon zimskog sna će zasjati... Tongue


Draga Nisa, puno ti hvala, a za neke novitete nadam se da će uspjeti preživiti našu zimu i poviriti svoje glavice u proljeće. Šaljem ti veliku smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 20:02
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Draga Karli, ove slikice smiraja pred zimu, i posađene lukovice, koje žive i raduju se proljeću, govore kako nikad nije kraj, koliko god nam se to ponekad činilo...
Jako lijepe slikice jako lijepog vrta!
Šaljem ti velik poljubac!


Draga LeoNata, puno ti hvala na posjeti, navrati opet. I ja tebi šeljem veliki smile79 iz hladne Like.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 20:05
Karli, imam pitanje u vezi ukrasnog luka. Pretpostavljam da ga ostavljaš preko zime vani. Kako se brzo razmnožava i da li si od njega imala sjeme ili si odrezala cvjenu stapku kada je odcvjetao? Pitam jer sam kupila jednu lukovicu gigantskog luka no moj je završio u vazi jer vani još nemam uvjete za njega. Valjda će rasti, vidjeti ćemo...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 20:10


"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 08:38
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Evo da vidite kako kod mene izgleda ovih zadnjih dana



Tvom prelepom,i sa puno ukusa "skrojenom" vrtu,posle letnje i ova jesenja "garderoba" divno pristaje ClapHeart 
Crvenkasti jesenji tonovi još više dolaze do izražaja jer je travica osveženjem dobila divnu tamnozelenu boju...moje oči su uživale u ovom lepom prizoru Big smile
Svaka čast! Pozdravljam te smile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 09:29
Prekrasan jesenski ugođaj u tvom vrtu.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 21:42
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Karli, imam pitanje u vezi ukrasnog luka. Pretpostavljam da ga ostavljaš preko zime vani. Kako se brzo razmnožava i da li si od njega imala sjeme ili si odrezala cvjenu stapku kada je odcvjetao? Pitam jer sam kupila jednu lukovicu gigantskog luka no moj je završio u vazi jer vani još nemam uvjete za njega. Valjda će rasti, vidjeti ćemo...


Draga desert rose,  ja sam ukrasni luk prošlu jesen prvi put posadila, tako da je prezimio vani, u proljeće je cvijetao super. Nakon što je ocvjetao cjetnu stapku sam odrezala i lišće ostavila da se osuši kao što ja radim i kod narcisa. Sve jednako. Sjeme nisam probala brati. Nisam ti ja baš za branje sjemena. O tome ti nema pojma. Nisam ga vadila iz zemlje. Na proljeće su vidjeti što će biti, jeli uopće živ. To mi je bio prvi susret za ukrasnim lukom. Ove jeseni sam posadila još lukovica. Pa što bude da bude. A pravo da ti kažem nemogu ja njega ni izvaditi, da baš i hoću morala bi prije sve drugo vaditi i čupati.
Pozdrav iz snježne Like.
Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 21:43
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Evo da vidite kako kod mene izgleda ovih zadnjih dana



Tvom prelepom,i sa puno ukusa "skrojenom" vrtu,posle letnje i ova jesenja "garderoba" divno pristaje ClapHeart 
Crvenkasti jesenji tonovi još više dolaze do izražaja jer je travica osveženjem dobila divnu tamnozelenu boju...moje oči su uživale u ovom lepom prizoru Big smile
Svaka čast! Pozdravljam te smile78

Draga Betty hvala ti, pozdrav i smile78 i tebi.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 21:44
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Prekrasan jesenski ugođaj u tvom vrtu.

Camellia hvala ti i smile78i tebi.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.