Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 81>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:30
a prije nego li ga završiš moglo bi jedno ?????
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:29
Proljeće,proljeće kako te svi željno očekujemo-i tvoje radove naravno!Za sada ja osobno divim se ovim što je tu a ima se šta i vidjeti!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 08:14
Gogs, pa jesi ti živa???
 
Što se tiče ja sam uvijek za ali please da malo pričekamo dok ne otopli. Nikuda mi se ne da ići po ovoj zimi....Confused
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 08:22
Slavica i ja samu sebe očekujem LOL
Drago mi je da ti se moji radovi sviđaju, obećavam da će ih uskoro biti još...
 
P.S. a tebi želim dobro došlicu i da dugo ostaneš sa nama!!!smile73
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:01
Evo i mojih novih radova...
Malo sam se mučila sa inspiracijom ali na kraju sam ipak zadovoljna.
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:06
Unutarnji dio...tu je i pismo koje ide sa škrinjicom.
 
 
 
 
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:07
 
I ovako to izgleda sve skupa.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:15
dugo te nije bilo, ali si se vratila u avelikom stilu. Prekrasni radovi! Kutijica posebno lijepa, a posebnu čar daje joj pisana poruka. Svaka čast smile94!
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:50
Ahhhhh, nedostajalo nam je malo tvoje romantike - drago mi je da si natrag s nama! Škrinjica je jako lijepa, decentno uređena, ružice, tekst, detalji u unutrašnjosti - sve! Otkud su stihovi? A kolaž su također super, pogotovo morski zbog podloge koja je fantastična! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:55
Kutijica je prekrasnahttp://smilies-smilies.de/smilies/tiere_II_smilies/pingu.gif
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:20
  izvana i iznutra svaki detalj na svome mjestu i sve usklađeno
 jako mi se sviđa ova tvoja kutijica smile55
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:21
bitno je da te naposliejtku krenulo... ;)
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 23:11
jeeeee,vratila se proljeće,jupiiiii! radovi su odlični,bravo nase proljeće!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 08:49
Drage moje hvala vam na komplimentima, drago mi je da vam se sviđa.smile78
Izzy, stihovi su sa njezine teme, netko joj je napisao pa su joj se svidjeli, a ja sam špijunirala i to je to...
 
 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:09
proljeće, dobro da si se vratila jer je opet pao snijeg Cool
Jako lijepi radovi, patim na personalizirane uratke tako da mi se sviđa ovo tvoje, vjerna sam špijuniranju za poklone jer volim da su iznenađenje Embarrassed
Odlično si porihtala duljinu stihova u kut kutijice i ružice si baš lijepo smjestila kao okvir, sviđaju mi se te čiste crno-bijelo-crveno i Vivaldi fontić...
Ovo plavo mi je famozno, kakva je to podloga? Izgleda kao salvete i hrpa akrilnih boja, ali ne vidi se dobro...


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:53
Škrinjica je preslatka, a sviđaju mi se i ovi kolaži, posebno onaj plavi.
Možeš li ga ponovno slikati da se bolje vidi?
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:11
lijepi povratak...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:09
Kami, ono plavo je rađeno na malo debljem papiru. Motivi su printevi, a podloga je bijela-zlatna- kraklee- plava. U biti ima svega...ali je morsko!!!Wink
 
Otok, budem ga ponovno uslikala, ali ću prvo potražiti na stranicama, jer je to rad od ranije.
 
Maslina Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:21
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Škrinjica je preslatka, a sviđaju mi se i ovi kolaži, posebno onaj plavi.
Možeš li ga ponovno slikati da se bolje vidi?
 
 
Ovo je rađeno ranije...
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:29
vječne crvene ruže,stihovi,sređena unutrašnjost i porikica na pergamentu.........odlično,jaaaaako odličnosmile75.......a ovaj plavi kolaž je baš po mom guštu,predivna podloga.....volim kad se koristi svašta i kad se dobije nešto...a ti si to uspjela
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.