Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 09:01
Narcisi puni pupovaThumbs%20Uppredivne slike rjekesmile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 12:12
Neki put se iznenadim kako dugo nisam negdje bila.
Pa tako i kod tebe. A kod tebe ljepota.... hoćeš bodljikavci, hoćeš proljetni glasnici, ili slike s Drave....
ClapClapClapThumbs%20Up
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 19:51
Kako me dugo nije bilo kod tebe, imala sam podužu šetnju. Oduševila me tvoja pirakanta( vatreni trn) jer je prekrasna bila u jesen prepuna lopti od loptica, a i tijekom cijele zime, prekrivena snijegom ili injem. A dok ju gledam dođe mi da se rasplačem jer smo ju imali u vinogradu, no svekrva ju toliko šišala dok ju nije uništila Cry.
A šta da tek kažem gledajući tvoje kaktuse i sukulente, jer meni je puno sukulenata ove zime propalo, što mojom greškom, što neadekvatnim prostorom.
Zbunjuje me tvoj božićni kaktus, jer krajem 11. mjeseca si rekla da je več ocvao, a onda ga vidim u punom sjaju za Božić Question. Ili su to 2 kaktusa?
Božikovina ti je prekrasna i sve si mislim da ju moram nabaviti.
Veseli me da unatoč zimi, velikim minusima i velikoj količini snjijega kod tebe, tome dolazi kraj i visibabe najavljuju proljeće Big%20smile.
 
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:05
slike sa drave su prelijepe a narcisi koji se spremaju cvjetati takođe.smile141
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:13
Nataly,Lantana,Antonija ako muholovka procvate stavit ću sliku,i mene zanima kakav ima cvijet.Tongue
 
Sarica sad kad ne možemo u vrtu raditi onda idemo na šetnje uz Dravu ili MuruSmile
 
Mira ja ću se još načekati da ovi narcisi procvatu,kod mene pada snijeg ali ja se nadam da neće ostati,nekako je mokarSleepy
BakaHug
 
Kat.rea to su bila dva božična kaktusa,prvi je bio moj stari,a drugim sam se počastila.Božikovinu si svakako nabavi,moja je neka šarenolisna mala stablašica,bodila sam ju prije3-4 godine na poklon i svake godine je malo pošišam da ne izgubi oblik,a i rekli su mi da se šišanjem postiže gustoća grma.A sad si me malo zbunila s vatrenim trnom,i ja ga svako proljeće dosta odrežem jer bi inače bio ogroman,kako to misliš da ga je uništila?Thumbs%20Down
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:14
Fany dok sam ja napisala cijeli post i ti si mi došlaHug
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:38

Aha, znači prvi kaktus je bio "zahvalni", a drugi pravi božićni Wink.Naša pirakanta je bila veliki grm i onda je sveki počela rezati i po sistemu šnajdera koji kaže 3  puta sam rezao i opet je prekratkoAngry toliko ju drastično porezala da je na kraju propala. No gledajući tvoju to se sigurno neće dogoditi.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:45
Ja joj na proljeće skratim grane za koje mislim da su preduge i ako treba malo ga razredim.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 21:58
Mislim da joj to ne može naškoditi, no mojoj sveki su prvo smetale duge grane , pa trnje, pa... ah, na kraju je bila sretna što ga je uspjela uništiti Angry.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 22:10
Mislim da je ovih  proteklih dana sunašce sve izmamilo nekud u prirodu!
I mi smo šetali, uz Dravski kanal!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 22:20
MALI KAKTUS ovo je preeeeedivno svaka čast biljkice su tako lijepe da ih je milina gledati tek kaktusi i sukulenti (imaš dosta sukulenata kakvih ja nemam) ruže neću ni spominjati jer se za tako nešta ne mogu pronaći riječi - bilo mi je zadovoljstvo šetati i gledati.
Veliki pozdrav od mene
 smile79
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 06:09
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 08:08
URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj_skromni_maleni_vrt/10141.aspx][/URL]
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 12:16
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

 
 
 
 
A moja muholovka ulovila jučer nakog malog kukca a i mislim da želi cvasti
 
 
 
Prekrasna je!!!!!!!!! Vidiš da joj je trebala prehrana da bi procvjetala LOLLOLLOL
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 12:49
smile95 tEBI TM...SRETNO VALENTINOVO, GOLUBČIĆI
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 12:57
Nisam ni znala da muholovka cvjeta.
Sretno ti Valentinovo  smile73!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 13:10
Kaktusek, muholovka je baš prava dekla, vidiš ti kak je njoj kod tebe lijepo!! A narcise sad opet malo pajke pod snješkićem.. Ili se otopio već?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 13:51
mali kaktus, nadam se da narcise još cvatu
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 15:52
Muholovka ti je baš lijepa! Pupovi narcisa.... 
 
           smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 17:44
Hvala svim šetačima i čestitarima,snijeg se otopio,alo je vani hladno,narcisi su počeli tek stvarati pupove,gdje su još do cvatnje?Thumbs%20Down
 
Svimasmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.