Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 20:29
pa kod tebe prinova mali milion,baš se radujem što su krenuli ,biće to sve rascvjetano,šareno,pusica za malenog Lovrusmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 20:35
Evo i mene napokon u šetnji tvojim krasnim vrtom koji je vrlo raznolik i bogat biljkama,a ona malA biljčica ispred kuće ti je najljepša.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 22:39
bome si dobro uspjela sa reznicama ,svaka čast
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 11:37
Ja ti nažalost ne mogu pomoći s prepoznavanjem reznica, ali ti se mogu diviti kako si to uspješno izvela! Posebno za magnoliju! Ja sam iz Splita bila donijela dvije prekrasne, crvenu i bijelu, ni jedna nije preživjela prvu zimu ovdje smile43
Time is something you can never get back..
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 13:51
Ma cvijeće ti je prekrasno.Tongue
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 21:42
Cure, hvala kaj šetate mojim vrtekom..

MK Heart, Rosa2 Heart, Mari Heart , Moon Heart.......
        Belica...nisam još...volja je tu...vremena na knap...mislim da će to čekati mm go....Heart

Belina, hvala kaj si mo poklonila 2000 poruku...ja tebi šaljem 2000 osmijeha!Heart

Sarajka....Camelia...dobro mi svratile...lijepo vas je imat iz sebe...Heart

BS...Heart...za sad me vesele...nadam se će potrajati...

misty...ak hoćeš...ujesen ćeš opet ima magnoliju...može malu ljubičastu???

dadacvjtić....Heart
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 21:44
Danas sam na placu kupila Acalypha hispida ili Lisičji rep...baš zgodna biljčica....i puzeću pelargoniju s šatiranim lišćem...jučer santolinu ili nekaj jako slično...
...sličice...sutra ili....nešt mi šteka...sporo to ide...!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 22:00
ma čekat ćemo mi,važno je da ti imaš nove biljkice i mi ih moramo vidjetsmile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 22:58
Dopalo mi se sve ali ono tvoje isprobavanje mogucnosti koje ti pruza fotic ! Suuuuuuper !
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 23:05
Kad se sve te biljčice rascvjetaju, bit će veliko uživanje.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 00:41
Bome se puno toga rascvjetalo u tvom vrtu od moje prošle posjete. Sve ti je lijepo šareno, a izgleda da ti sve tak ide od ruke zato jer ti mali Lovro redovno zalijeva cvijeće smile162
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 10:03
Evo, drage moje , nadam se da ću biti veće sreće...dugod prekjučer...al prije da vas pozdrav i da u jednu rečenicu stavim veliki osmijeh i pusu od Lovre i mene....cvjetići i biljčice me za sad još uvijek raduju...fala Bogu nijedna od ovih navopelcanih ne posustaje...fotić me još uvijek na sluša najbolje, ne stignem ja to sve proučiti.... a Lovro zalijeva sve u 16...mislim da ipak više sebe nego cvijeće..al zabavljamo se!


Acalypha hispida ili Lisičji rep


šarenolisna pelargonija


još da negdje pronađem zvjezdanolisnu, jer mi se od acer nije primila!!!

a ovo nije santolina, neg bi mogla biti cinerarija...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 20:28
lisičji rep mi je superThumbs%20Up
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 21:33
jesi magnoliju isto od reznicaTongue zbilja uspijeh Clap ako se je primila
pozdrav Lovrekusmile113
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 15:51
Pozdrav svima!

Zapelcala sam si i par pelargonija...susjedinih...još su u zimovalištu...dvije su me obradovale cvijetićima...





...i nekoliko krumpirka...dva su se primila...evo i oni se polako spremaju cvast..inače bil je jedan cvjetak, al kad sam mu se ja divila, on je pal!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 16:00
...a ovu sam si ajugu (tri komada) s travnjaka preselila na cvjetni otočić...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 16:05
oo bila si vrijedna, divne si biljčice nabavila, to  kad jednom kreneš, nama ženama nikad dosta. ps. okušala sam se u hypertufi, napravila samo 2 tegle tek onako da probam, i zaista nije teško, a nije ni neka mudrost, a ispadnu super. smile219
belica,zagreb
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 18:50
Lisičji rep je tako lip i neobican ... šarenolisna peralgonija je prava eggzota medju tvojim biljkicama, pohvale za tako lipo njegovane cvjetice Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 16:37
I, kam si ve zginula ???  Se si nam pokazala i nestala !!  Pri meni si mogla dobiti šarenolisnu i tamnu ivicu !!

Sam da ti rečem, ja san se danas digla u 7 i u 8.45 bila u dvorištu malog kaktusa !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 22:29

lisičji rep - krasna "starinska" biljka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,420 sekundi.