Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 243>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 23:18
Bože više sam na tvojoj temi nego u svojoj kuhinji -ženo ne čekaj više ništa kreći da vidiš ljepote i cvijetanja kod mene vidim da još imaš mijesta za neke nove posaditi . Do onog tvog rujna možeš 5 puta doći. A Nena što mi je poslala  šokirala sam se to je za ne povijerovati. Triša otoj gospođi -Ervini poruči da i ona postavi svoju kolekciju a ne samo da šeta po tuđim-cvijetnjacima i baščama i dok se okreneš puna kesa od luka do krompira
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 23:33
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Niho evo očistila sam malo stazicu od trave, dođi i nosi
 
 
 
Prekrasna "đungla"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 00:10
Ma stvarno divna sličica....neznaš jel ljepša stazica ili cvijeće oko nje...odlično! smile120
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 21:46
Hvala Flavia.
 
Evo danas sam još malo slikala po dvorištu.
 
Agapantus - samo jedan ali vrijedan cvjetak
 
 
Noćne frajle izviruju sa svih strana i u svim bojama
 
 
Svašta ima ovdje, noćne frajle, roza trubice, kadifice, sve se bori za sunce
 
 
Jednostruke niske dalije - nikad ne znam kakve će izaći
 
 
Riocinus narastao ogroman, a iza njega u hladovim šepure se lijepi dečki
 
 
Tu su i razne dalie
 
 
Moj plavooki ljubimac balončić
 
 
 
Većinom plavo
 
 
Lila puzavac gura se između gusto izniklih turskih karanfila, a u podnožju jedne ruže i Lantanine žute penjačice, koja još nije žuta
 
 
Počeli su cvjetati makovi
 
 
Među frezijama potkrala se jedna lukovica gladiole - baš fino jer frezija nema već dugo
 
 
Ovu sam slatkicu dobila na Flori od naše Manči i puna je pupoljaka, kasnije ću vam reći kako se zove -
 
 
Ovaj predivan sedum dobila sam od Otok, presladak je - zna li netko ime
 
 
Ovo je došlo u Skradnik, ne znam od koga, a niti što je pa pomognite
 
 
Toliko za večerassmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 22:53
Prekrasan je afrički ljiljan, eto vidiš da je procvjetao, ipak mu treba vremena, a sad će ih svake godine biti sve više.
Plavooki balončić je super.
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 22:54
Mislim da je ovo Sedum spurium 'Variegatum' ili
puzava tustika
Ima ga i ja! Sviđa mi se šarenilo njegovih listova! Iako moj nije nikad cvjetao?!
 
P.S. Drago mi je da ti je napokon procvjetao afrički ljiljan!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 22:58
Kod tebe uvijek sve prekrasno Smile Mislim da su ona male biljčice balsamina impatiens - breskvice, ali biti ću sigurnija kad još malo porastuSmile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:11
Vrt  i cvijeće su posebno lijepi, svaka čast na vrijednim rukama. Neumorna si u uređivanju vrtasmile141

Kad ću ja ovako imati. MM stalno prijeti. Danas sam složila tužnu facu i kupio mi dvije biljčicesmile213


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:36
mislim da se staza može još malo suziti da bude više mjesta za cvijeće smile78meni ono liči na noćne frajle,ali nisam sigurna Confused  ovaj sedum je fenomenalan Thumbs%20Up


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:04
Idem tražiti taj sedum po mom vrtu, nemam pojma gdje je
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:15
Uhhhhhhh koje ljepote svaka čast Triša i ova puzava tustika je predivna
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:31
Hvala vam najdraže moje, ma što bih ja bez vas, već unaprijed kad stavim slike veselim se komentarima, pa zato i stavljamo slikice, i zato kad god vidim nekog novog na forumu odmah idem pohvaliti, komentirati, jer to je takav poticaj za budućnost.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:52
Kako je strava ovaj šareni sedum, naša Otok sve neke jockere izvlači..... smile227
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:56
agapandus(jesam li napisala tacno) i baloncic su najsladji
sedum sareni isto
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:59
vidim da sam fulala,al nebitno
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:48

Gio možda je bolje afrički ljiljan - tako ga još zovu, a  znaš to je cvjetna kugla  u promjeru 15 cm sa malim cvjetovima, ma predivna je - inače gomolj, kažu znalci da se u vrtu širi.

Vjerujem da će se raširiti i do tebe.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:24
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Kako je strava ovaj šareni sedum, naša Otok sve neke jockere izvlači..... smile227
 
Izgleda da sam baš izvukla džokera, toga kod mene više nema
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 15:19
Ha-ha ovo je super, sad ćeš od mene dobiti, mali najmanji pelcerić, kad ti budem slala pitaju, koju si rekla da nemaš.
 
Bergenijasmile177puzava tustika - neću se mučiti s latinskim nazivom, ali ipak ću ga zapisati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 17:46
Pa ostavi i za mene nešto malo ja planiram u rijeku a ne u Skradnik tamo nema više ništa sem krompira i ini kako kažeš pomidorasmile52
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 18:14
africki ljiljan, jedan ali bome vrijedan,prekrasan mi je..ma sve mi je prekrasnosmile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.