Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj maleni skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj maleni skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 93>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 07:51
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Božićna zvjezda se rascvitala
smile39Uz sve što si pokazala ovdje "padam"!Smile
 
Kod tebe baš vlada još ljetna sezona. A ružmarin, cvjeta, fantastično!Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 08:40

Mira, koliko rascvijetanoga u tebe ima, sad san se sjetila svoje bergenije, moram je pogledati ima li pupova! u tvoj vrt san došla poslje nekoliko snježnih, tvoj kao da je na južnoj polutkiThumbs%20Up

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 10:44
miro baš je lijepo k tebi navratiti na malo doze zelenila!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 11:01
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:


ostić


Ajme, koja ljepota, da sam ti bliže ovo bi garant završilo u mom zimskom vrtu!!!!Ovo mi sada već treba kao TRANSFUZIJA KRVI!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 11:05
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:





JJOOOJJJJJ,pa ti isto imaš moju "ŽUTU"!!!   Jesu li ovo njene grane!!!!!Moja je malecka, a neznam kako će preživjeti zimu, plus toga, neznam ni gdje sam je i u koju teglu posadila, a neznam ni kako bi izgledali mladi listići, neznam ni kaj tražiti kad je usvakoj tegli u rodilištu gužva!!!!

Ali mi dolaze 3 doktorice, pa če rodilište detaljno pročešljati!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 11:14
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Springy,Sunceeee,Tikvić,Gute Fee,Moonsmile78smile78smile78smile78Drage moje hvala na posjeti,a sada malo slika mog vrta!Dok kod nekih forumaša snig ja prekrio cviće,moj vrt izgleda ovako


Miro, prekrasne ružmarine imaš, niski i zbijeni, grmoliki, daj probaj zakorijenit jednu grančicu koja puzi po zemlji,ta već zna da treba pustit korjenčiće, meni od vršnih grančica nikada ne uspije, ili čak naraste 5 cm i krepucne!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 14:17
Miro pa kod tebe se sve rascvalo kao usred ljeta Smile
super mi je sada gledati cvijećke, čak draže nego preko ljeta kada cvatu posvuda Big%20smile
a moram priznati da malo zavidim na klimi i mogućnosti da se sve sadi u zemlju direktno i ne sprema zimi Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 22:13
joj pa šta reći nemam više riječi za ovo nešto ovako predivno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 00:40
prekrasno
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 05:53
Mirice, krasni je ružmarin, oa božićni kaktus, ljetni čempres.. Kod mene bjelina a kod tebe uživam u cvijeću i bojama!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 08:45
Moon draga mnogo toga procvita i prođe,ali još se ponešto nađe zahvaljujući toploj jesenismile78
Misty bergenija mi je draga i zbog cvita ,a i lišćasmile78
Bako hyala pa ove godine nisam mezadovoljna sa vrtom u ovo doba godinesmile78
Antonija pa ti si južnije od mene,hajde pogledaj,mislim da i tvoja cvitasmile78
Sunceeee uvijek dobrodošla ,a ja obožavam vaše bijele vrtovesmile78
Freeland44 pa može i ona biti u tvom vrtu,grančica i u zemlju(reci i stiže)žuta je penjačica,a najbolje se vidi kod Lantane,ako hočeš imam viška,a ružmarin ide odmah u zemlju za tebesmile78
Kontesa hvala,u ovo doba godine svaki cvitić vani je dragocjenostsmile78
Niho hvalasmile78
Moon hvalasmile78
Anaida,ružmarin procvao kao u proliće,drago mi je da ti se sviđasmile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 23:40
Malo sam se ugrijala
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 05:35
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Malo sam se ugrijala
Dobro rečeno, i ja ovdje ugrijem dušu.. LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 07:10
Jutros sam gledala ostiće kod antonije, one lila. I boja ovih tvojih mi je jedna od ljepših!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2010 u 10:28
Toliko je bijelih slika, hoćemo još tvojih šarenih!  
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2010 u 10:31
Mirice, vidiš kako je kod tebe lijepo šareno.. rascvjetano i cvjetno.. A kod mene samo bijelo, bijelo..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2010 u 12:00
Mira, nema dugo tvojih slika!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2010 u 00:08
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Sniga  u drugim krajevima u izobilju,a danas moj ružmarin ovako izgleda,cili je pun cvitova

ajme, predivno
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2010 u 17:21
E pa Miro poslije ovih rascvjetanih biljkica ozbiljno se bavim mišljuda zimu provodim na moru,pa makar i u šatoru,zaista predivnosmile93
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2010 u 23:23
smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 93>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.