Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 104>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 21:36
bergiiiii Hug lijepo mi je nikla tvoja djetelina Big%20smile
biljo i ja sam gradsko dijete pa sam naučila Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 21:49
kaj si učila iz neke knjige??  Wink
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 21:55
Juhu, dragica. Nisam dugo kod tebe bila (ma nisam kod nikog, ak ćemo iskreno). Znaš da mi je teško uz breg, a i niz breg s ovim mojim kilavim nogama. A kod tebe svegaaaa.... (a najviše potrebe za štihačom). LOL
Šala naravno. Svakakvih divota taj tvoj breg čuva. Al moram ti priznat da su mi ona dva slajdića naj naj. Baš si to fino složila.
I, da, hvala na putokazu, bila kod Lilike i vidjela posljednji hit mode. I opala od smijeha, naravno.

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 22:10
biljo, samo ti zaprijeti sedumu..ja ti samo  hodam po brijegu i prijetim Big%20smileLOL
ma knjiga iz koje sam učila ti se zove ...učiti na svojim pokušajima i promašajima i na savjetima drugih Wink ali još uvijek ne znam pravilno držati motiku, lopati i ostale alate smile156
TB, bumo imale razgovor LOL smile156
bigica moja, ma znam ja da ti nemaš vremena, ali zato se veselim kavama Smile a za grunt bum ti postavila mamce Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 05:09
Tek kad čitam o tvojim bregima malo mi je krivo što nisam poslušala MM i umjesto ovog čudovišta od kuće napravili malu na našem velikom bregu - Učki.
Vidim da se tu tako fino zabaviš i opustiš!
Cobea ti je i na ovoj slici lijepa. Mogu misliti kakva bi slika bila da ti je bio lijep dan!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 07:40
Ja kod tebe uvijek sa termosicom s čajem i sendvičem!Kad zaostanem, pa moram dugo gacati,puno stranica unazad pa da ne ogladnim!Wink
 
Neću lomiti jezik imenima, imaš krasnog cvijeća, lijepo za vidjeti, sve se šareni...Thumbs%20Up
Ali ova dva slide-a sa čuvarkućama i sukulentima su....smile39T.j. adržaj, naravski!
 
Prekrasno!ClapClapClap 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 08:53
Sad sam tek pogledala slajdiće. Lijepu si kolekciju sukulenata sakupila.

Vrt ti je lijep i rascvjetan.

A ono sa šarenim lišćem neznam kako se zove, ali pitosporum nije
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 09:36
divno kontesa
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 11:14
Sedumi su prekrasni, zaista sam zbog ovog foruma postala zaljubljenik seduma. Cobea je lepeka, baš me veseli kaj ti je procvala!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 13:01
hvala drage moje Big%20smile
puno je dobrih duša sa foruma doprinijelo mom vrteku, sjemenjem ili biljčicama koje me podsjete na vas kada god ih pogledam Big%20smile smile78
Hoyčika...imaš pravo, gore se stvarno opustim i zabavim i ponekad se naradimo ko magarci, ali to je onaj zdravi umor Wink
u početku mi je jako bilo čudno da je mir i tišina koju remeti jedino pjev ptica Wink ok...i zvukovi motorke i kosilica LOL

bako pa nisi sad trebala brinuti...ima jabuka i šljiva za utažiti glad Wink

Otok, jesi vidjela kako su se lijepo razrasli tvoji / moji sukulenti Big%20smile

Gio i Anaida, uvijek mi je drago vidjeti vas u svom vrtu smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 13:02
Molim izjasni se kakve su to prijetnje. Znas da uvijek napisem da ti je sve lijepo, i stvarno je tako. Cuvaj se ti na kavi.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 13:03
Hug
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 15:41
Lijepi su ti asteri i sedumi ali je meni ipak najljepša cobeja ......koja prijetnja je upalila da se ja zagrozim mojoj jer neće cvijetati Wink
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 15:50
ma meni je micek mrak nakon cobee. draga, tak si mi blizu a tak daleko vu našim bregima. ima da susedi ponore kada vide tvoje cvetje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 17:10
Ljeoitice stiže ti biljkica iz Sarajeva, šaljem čim dođem u Rijeku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 18:57
cobea ti je prelijepa a i ostalo cvijeće ti je lijepo
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 19:26
i ja isto uvijek pišem da je sve lijepo, ali uvijek...Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 20:28
curičke za sve Hug

Triška draga, tebe da nema trebalo bi te izmisliti, hvala ti na dobroj volji i trudu, velika hvala i Sarajki, objema smile78

Brome...ovako ti to ide...po 150-ti put provjeravaš ima li bar naznaka pupova kod cobee...kad vidiš da nema, okreneš se oko sebe da vidiš jel ima susjeda u blizini, ako ih ima, okreneš se i vratiš se drugi puta kada ih ne bude, a ako ih nema onda lijepo kažeš štrajkašici: ako nećeš cvijetati, snađi se sama za zimovalište, a samo da znaš tu ti ima dosta snijega po zimi...okreneš se i odeš smile96

Tanja...ma blizu smo samo je uvijek malo vremena...iako sam išla do arhitekte u tvoj kraj nedavno Embarrassed ljudi moji koje je njegova žena uzgojila ricinuse smile39
antonija, RS hvala vam i Hug
htjela sam novu igračku pokazati, ali neće mi mob prenijeti slike na lap Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 21:19
Cobaea me bacila u trans Clap
život je more
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 22:32
nemam rijeci.....Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,530 sekundi.