Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 80>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 01:40
Kaća, kutije su odlične-tvoj stil, tvoj potpis. Ti si kao osoba koja je našla pravu formulu i sad je uspješno primjenjuje. Al, ispjeniću od muke na onaj violinski ključ!!!! Sviđa mi se i ovo od prijateljice, iako, istina da su slova malo jaka...al s obzirom da si joj to prije jednog dana pokazala-bit će ona odlikašica, nema sumnje!...a jesi primjetila da bi svi nešto tili da im pudeš učiteljica i prijateljica...šta ti to govori?! Sugerira li ti šta?! Mega..mega....ups, tipfeler!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 10:47
smile211smile120
smile120
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 22:57
Zadnje sam pitanje očito još mlada i neuka napisala krivo i to moš mislit na svojoj stranici a ne na tvojoj brzo bez točki zareza upitnika opet isto pitanje zašto to sve ne radiš na velikim stvarima ne uvažavam nikakvo odgađanje odgovora sigurna sam da imaš tako veliko samopouzdanje a zanat si bogme ispekla da se tu više mislim nema što ni dodat niti oduzet.Glupasti  nemaštoviti komplimenti ,ne mičeš se s  mijesta .Zašto :želim to žarko doznati.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 23:11
predivne kutije! .violinski ključ savršen!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 23:25
uf mima al si nas počastila......
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 23:27
Tu se rijetko suvisleno i smišljeno nadovezujemo jedni na druge,valjda tako funkcioniraju forumi ,ne znam meni je ovo prvi.Žao mi je da mnogi kvalitetni komentari ili možda sugestije ostaju negdje visjeti između neproduktivnih  stila bla bla......prostora...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 23:49
lipe moje i drage najlepsa vam hvala na predivnim rijecimasmile79smile76
file uletila si mi s porukom dok sam ja pisala svoju,a ja bila u zurbi pa je nisam uopce vidilaWink,kutijice bojan tako da iden bojom preko boje,ne susim slojeve..samo prvi sloj potufkan,sve ostale nanosim potezima( kao da nesto gladis samo nimalo njezno),ne pazin da pokrijem cijelu povrsinu,na mjestima i preskocim..ta preskocena mjesta kasnije imaju skroz drugi ton..zadnju stavljam onu boju koju zelim da mi dominira..akrilne boje mjesam obavezno sa blending gelom,tako postaju prozracnije,i lakse postizem da se djelomicno vidi prethodni sloj..i smeđu uljanu cesto koristim,ona istice godove..ako mi se ne sviđa ton koji sam dobila sve istrljam bijelom bojom(ali ne sa puno bijele,spuzvicu dobro potufkan o ubrus,tako da mi se opet vidi ono sto je ispod,samo je zamagljeno bijelom..opcenito,kad nanosim bilo koju boju uvijek skinem dobar sloj boje s nje tufkajuc o ubrus),i iznova radim..uglavnom,nije bas lako objasnit nacin na koji radim,jer ne radim svaki put isto...i nikad ne znam sta cu na kraju dobit,jer nekad krenem sa tri boje a zavrsim sa sest..i da me nakon sat vremena pitas kojim redom sam ih stavljala nema sanse da bi se sjetila..htjela sam jednom napravit tutorijal,ali sam se toliko zanijela da sam nakon treceg koraka zaboravila slikavat..sjetila se kad je vec bilo  par preskocenih koraka..ali napravit cu ga kad tad..Wink
felina violinski kljuc sam radila sa ferro bojom..
maredelmare pocet cu sanjat mega....,ne otvaraj mi raneLOL
smile79
smile79
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 00:17
Da li si ti Kaćo u redu. Tako strastveno opisuješ kako ti to ovako pa kako ti onako pa sloj simo pa sloj tamo.Od tebe se može naučititi sve preko ja uopće ne znam kako se to zove linkovi....Ali od tebe ni riječi ,jednostavne.Kako je kod tebe,je li bura stala,je li pao snijeg.Ti si tako prisutna na ovim stranicama,a tako tajanstvena .Ja ću to poštivati ako to želiš....Ako je to tvoja želja....
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 10:57
Ne znam što bih ti rekla...stvarno! Našla si svoj stil koji ti posve odgovara i kojeg uživaš raditi! Kutijice su ti doista, ali doista prekrasne i vrijedne! Mislim da susjede Poljakinje ili Čehinje mogu doći malo u tvoju galeriju i naučiti štošta - premašila si njihov stil! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 16:29
Lipo je kad netko nađe svoj stil i po tome postane prepoznatljiv, naročito zato što je bez ikakve sumnje-vrhunske izvedbe.
A u vezi onih "rana", pa naravno da ću ti ih otvarat, uostalom evo ti je i Izzy lipo napisala ono o susjedama Poljakinjama i Čehinjama, onda je lokalni nivo mačji kašalj!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 17:05
joj kako su ti kutije dobre, ona sa tipkama je nešto naj,najsmile107
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 17:17
prekrasne kutijice,baš su wow!smile141
jako mi se sviđa što motive sa salveta kombiniraš s nekim uzorkom bili u nekoj nijansi ili izbočeno-a to mi je odlično.
iako nemam pojima što je toConfused
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 21:09
...ponovno sam malo oživjela i jasno da sam kod tebe dobila dobru, dobru infuziju i sva poskakujem...svrbe me prsti, samo šteta što su nemirni i nekoordinirani. Radovi su ti prekrasni (kao da to već ne znaš) no sigurno ne znaš da me smiruju, uspokojuju i daju nadu...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:34

Hej kaća, ovo je mraaaaak!!!

Savršene kutijice si napravila, a čini mi se da ti je ipak onaj Mega suđen!!!
 
Pa da nije njega ne bi bilo ni ovako lijepih škrinjica, i zaista se mislim da se nemaš šta razmišljati, znanje imaš, vremena također ( bar se nadam) a i kandidata kao u priči.
Zato, sretno !!!smile79
 
Ti znaš da sam ti ja podrška "iz sjene" Wink
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 14:42
kaćo smile79za objašnjenje sve sam skužila sad samo trebam probati
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:04
Ove zadnje kutijice, što reći a da se ne ponavljam, Kaćo ti si zaista velemajstorica. Odlično izabrani motivi, savršeno pedantan rad i dorada, sve baš onako kako treba biti ni previše ni premalo. Ti se jedna teta od stila. Oduševila si me od početka svojim radovima i moje obožavanje traje i dalje.smile141
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:30
Pa zar ja uopce mogu nesto reci, mene hvalis s mojim radovima, a moji su tek pocetak prema tvojim i Marinim radovima, napisala sam i kazem padam u ocajanje.
Neznam koji bi rad izdvojila, ali ima jedna kutija sa
ruzama, pa ona sa violinskim kljucem, savrseno.
Prigovor je kad ces otvoriti skolu da i drugi mogu
neke stvari nauciti,
SSSSSUUUUUPPPPEEEERRRR, pa neka netko prigovori na
velika slova.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 00:15
...draga Kaćo, kao i svaki puta kad udjem u tvoju galeriju ostanem osupnuta, oduševljena, pregledavam po nekoliko puta iste stranice i lagano se rušim od ljepoteShockedFaintFaint... cure su puno toga već rekle, ne bi htjela ponavljati, dovoljno je reći da te smatram vrhunskom umjetnicom decoupagea i ovog puta ne želim ama baš niti jedan rad izdvajati, svi su pravo majstorsko djelo Bow%20DownBow%20DownBow%20DownBow%20DownBow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 13:21
FENOMENOMENALNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Nemam rijeći za ove tvoje nove kutijice ..... Sve su mi savršene ..... Kaćo ti si ZAKON.......smile94
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 12:04
bez komentara......gore je već sve rečeno! smile55
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.