Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:06
.....i za kraj današnjih sličica.....jako mirisna ruža čajevka Blue Moon (Sissi), cijepljena kao stablašica.....nije baš pregusta, malo iz razloga što je takva sorta, a malo zbog činjenice da se svima sviđa...pa kako koji cvijetak prođe....odma grančica ode za "pelcer"....LOL
 
 
čajevka Blue Moon
 
...toliko sa sličicama za danas...a sad idemo gledat tekmu!!!smile218
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:08
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

smile93predivno cvijeće, radujem se što srčeka lijepo rastu...
              vidi se da je njegovano sa puuno ljubavi smile78
 
Hvala Bromi što si navratila....srčeka ne samo da rastu NEGO I CVATU! Jel se pelceri drže?.....kod mene je sve POD KONTROLOM! smile78
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:12
Ajme Flavia kad god dođem u tvoj vrt ostanem bez rijeći, neznam šta ti je ljepše, dipladenija, bugica, plumbago...prelijepo..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:24
Hvala Stefkaja na posjeti i pohvali! Drago mi je da ti se dopalo moje cvečeko! smile78
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:33
i kod mene je sve pod kontrolom, a nadam se da će biti i u Engleskoj

smile79tebi i vatrenima

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 20:37
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

.....i za kraj današnjih sličica.....jako mirisna ruža čajevka Blue Moon (Sissi), cijepljena kao stablašica.....nije baš pregusta, malo iz razloga što je takva sorta, a malo zbog činjenice da se svima sviđa...pa kako koji cvijetak prođe....odma grančica ode za "pelcer"....LOL
 
 
čajevka Blue Moon
 
...toliko sa sličicama za danas...a sad idemo gledat tekmu!!!smile218
 
 
Nisam komentirala ruže, ali neznam što reći osim divota-najljepše ruže koje sam vidjela
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:19
Ne volim pisati da sam bez teksta, ali ne mogu ništa drugo nego to!
Flavija smile120
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:29
Evo me Flavia u tvom vrtu da malo smirujem živce dok budem gledala utakmicu iz Engleske...Jedno oko tv jedno oko comp....Čitam da mi je krenula pošiljka biljčica.Zahvaljujem,valjda će sutra stići....Prekrasna ti je žuta diplademija i naravno crvena kako ti kažeš bugica..Tebi i ruže još cvjetaju,moje jednom i gotovo do idućeg proljeća...Idući tjedan idem kod susjede po pelcere i šaljem ti....smile218
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:54
Hoya draga......hvala ti što si svratila, a i drago mi je da ti se sviđa!....e da....skoro sam zaboravila napomenut da su alstromerijice pažljivo posađene i brižno ušuškane u zemlju sa oznakom gdje su! Nadam se da će s njima sve biti u redu! smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:55
Ne sumnjam da kod tebe neće biti vrhunske!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:57
Jagoda....neznam baš da ćemo samo tako smirit živce...vidjet ćemo u drugom poluvremenu! Nadam se da će pošiljka stići sutra i u ispravnom stanju! Neznam zašto tebi ružice cvatu samo jednom u sezoni.....koliko se sjećam sa tvojih sličica...ti imaš dosta sorti koje bi trebale cvasti cijelo ljeto! Možda su ti u prevelikom hladu, a možda nemaju dovoljno vlage, njima bi po ljetu bar jednom tjedno trebalo dati poveću "dozu" vode - 10-tak litara pod korijen!
....za pelceriće....puno hvala unaprijed! Nadam se da će ovaj puta biti više sreće s njima! smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:59
Joj Hoyić...iz tvojih usta u Božje uši! Divne su mi....već sam si zamislila kako će to biti lijepi grmić, ako bude sreće!!! WinkLOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 21:59
smile218
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 22:10
Tija....valjda bu više sreće u drugom dijelu.....držimo fige!!!smile218
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 08:36
joj ostajem bez teksta na svu tu ljepotu kod tebe - plumbago, dipladenia, ova neobična ruža ...  smile39
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 11:14
krasne biljke, ona srčeka su ti Ceropegia woodii a ona ko puzajuća lantana je vrsta verbene samo moram naći koja,našla sam ali nisam si zapisala luda ja
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 13:55
Hvala ti draga Hana što si našla nazive od ovih biljkica! Za puzajuću verbenu ćemo još malo potražit! smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 13:56
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

joj ostajem bez teksta na svu tu ljepotu kod tebe - plumbago, dipladenia, ova neobična ruža ...  smile39
 
Nato, hvala ti na posjeti i pohvali! Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 14:01
A danas sam ja odmah ujutro otišla u MBM....po Bromelijinoj informaciji....i pronašla adenium obesum Big%20smile.....i zato sam jako sretna! Nije više bilo nekog velikog izbora...ali uspjela sam kupiti ovaj adenium....visine nekih 25 cm sa nekoliko cvjetnih pupoljaka....
 
adenium obesum
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 14:04
 ovo su tri moja "juniora" adeniumića (poklon od Hane...smile79)...nisu veliki ali su narasli za više nego duplo od 6. mjeseca! Dobili su danas nove ukrasne teglice i sparkirani su na prozorsku klupicu do slijedećeg proljeća!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.