Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 22:08
mediteraneo je bas divan:)) bas mi se svidja!
i ja sam nekoliko echeveria jos u trecem mjesecu posadila u kamenjar..prije onih obilnih kisa..i sve se i vise nego dobro drze..al sad za ostaviti cijelu zimu, to me nekak bas strah..mislim da cu svoje u 10.mj izvaditiConfused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 22:14
Jaoooo draga kakve krasne palme imaš!!!
A i ostale biljčice su ti
Lipik
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 06:31
Uh,bas sam sirom otvorila oba oka od tvoje lepote,palme su ti stvarno lepe sto se za sve drugo isto moze recismile79
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 16:35
aralija...jesu li ono u mediteraneo vrtu   kamenji sa plaže...ako jesu - jesi li ih prokuhala da se oslobode soli ili ne triba....ja imam kantu kamenja sa plaže i ne znam bi li kuhala ili samo prala...
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:14
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

mediteraneo je bas divan:)) bas mi se svidja!
i ja sam nekoliko echeveria jos u trecem mjesecu posadila u kamenjar..prije onih obilnih kisa..i sve se i vise nego dobro drze..al sad za ostaviti cijelu zimu, to me nekak bas strah..mislim da cu svoje u 10.mj izvaditiConfused
Kikach moj mediteraneo je blijeda slika u odnosu na tvoj kaktus garden, sad znam o čemu je naša draga Kamenjar pričalaShocked
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:16
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Jaoooo draga kakve krasne palme imaš!!!
A i ostale biljčice su ti
Eto ako ništa drugo bar me palme slušaju, a ostalo  trudim sesmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:17
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

aralija...jesu li ono u mediteraneo vrtu   kamenji sa plaže...ako jesu - jesi li ih prokuhala da se oslobode soli ili ne triba....ja imam kantu kamenja sa plaže i ne znam bi li kuhala ili samo prala...
Draga ružo kamenja jesu iz plaže, i ne trebaju kuhanje, ostalo u pp
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:35
Evo za one koji svraćaju da vide kako je kod nas zima bila blaga. Petunije i belić na balkonu , ostavljeni na milost i nemilost studeni i kiša, das su u punom cvatu i za mene iznenađenje jer do dada sam ih svake godine mjenjala jer kažu da su ljetnice za jednu sezonu.
 
Posađene dvije boje a sad sam dobila šatirane petunije
 
 

 

 


 

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:37
Belići nisu mutirali ali su iznenađujuće gusti sa cvjetićim
 

 
 

 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:39
Dva pupića ružica,
 

 
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:44
Rododendrom se lijepo rascvjetao a pridružila mi se i hortenzija istih boja, ona je nazalost " nizozemac" ali se nadam da će uspijeti jer moja slična ali za par nijansi tamnija tek stvara pupove
 
 

 

 
na fotiću je bila kriva rezolucija pa su boje svjetlije , sve je za nijansu tamnije
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:45
ma već i ruža otvara pup, krasno
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:56
Moon da ima pupove i ona je valjda jedina kod mene koja ima donekle uvjete za lijep razvoj i v+cvjetanje ostale kukaju jer nemaju dovoljno sunca
 
a ovo je u nastajanju jer sam za Božić na ovom jestu odrezala nordijsku jelku i okitila (ušparala tristotinjak kunaLOL) narasla pa smetala
 

 
slikano iz balkona
 

 
nažalost uhvati me marak pa bolje fotke za kojih mjesec dana nadam se da će se viti napredak
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 06:52
zaista su biljke jace nego sto mi mislimo,ove tvoje petunije to pokazuju....ja gledam  kod zene di radim,pelagonije cijelu godinu pod vedrim nebom,zimus ih kisa prala ,jos podmetac imaju pod teglom,plivale u vodi ,a eno ih lijepe i zdrave ,a ja moje pazila i one propale 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 11:39
Draga aralija malo sam prošetala kroz sve stranice tvog cvjetnog ugođaja imaš stvarno puno cvijća posebno mi se sviđaju hibiskusi, hortenzija, pa ona kolekcija begonija, kamelija je prekrasna.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 22:47

Aralija, koliko ti ustvari imaš kvadrata. Gdje ti sva ta ljepota stane. Tu ipak nešto ne štima. Bit će da tu ima ipak malo više kvadrata
A ovaj put bih izdvojila kameliju. Prekrasna je.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 22:56
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

zaista su biljke jace nego sto mi mislimo,ove tvoje petunije to pokazuju....ja gledam  kod zene di radim,pelagonije cijelu godinu pod vedrim nebom,zimus ih kisa prala ,jos podmetac imaju pod teglom,plivale u vodi ,a eno ih lijepe i zdrave ,a ja moje pazila i one propale 
Eto vidiš draga ni ja se nisam pretjerano brinula a one kao da kažu " pa ja sam ipak tu u cijeloj svojoj ljepoti"LOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 22:58
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga aralija malo sam prošetala kroz sve stranice tvog cvjetnog ugođaja imaš stvarno puno cvijća posebno mi se sviđaju hibiskusi, hortenzija, pa ona kolekcija begonija, kamelija je prekrasna.
Smail draga, imam cvijeća ne onoliko koliko bih htjela jer moji kvadrati to ne dopuštaju ali kombinacijom zemlje i lončanica ipak ispunim dušuWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 23:04
aralija...ovaj kamenjar koji je sad tako lijepo viljiv kad nema jele - oduševio me. Mogu misliti kako ćeš ga okititi biljkama - mada je meni i ovakav kakav je ukras sam za sebe.
Vjerojatno sam pisala prošli post kad si objavljivala slike rodića i hortenzije, a moram ih oboje pohvaliti, krasni su
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2013 u 23:05
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Aralija, koliko ti ustvari imaš kvadrata. Gdje ti sva ta ljepota stane. Tu ipak nešto ne štima. Bit će da tu ima ipak malo više kvadrata
A ovaj put bih izdvojila kameliju. Prekrasna je.


Bucka moja draga , malo je više od dva kvadrata ali ne puno , možda dvadesetak ali eto selekcijom biljaka i lončanicama kako rekoh Smajliću uspijem ispuniti dušu, stanu biljčice  možda zato što su kvadrati raspoređeni malo ovdje malo ondje , moja opcija nikad nije bila stan i kad smo se preselili u kuću moj se san ispuniosmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.