Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 136>
Korisnik
Poruka
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 09:06
Gricka jel da?To sam i ja zaključila ali tvoj komentar je to samo potvrdio Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 09:48
Lijep, nema šta!Smile
Neka se sve zeleni
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 16:07
Danas mi je prvi cvijet dala C.de Bouchaud



Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 16:10
i W. nike također

Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 16:28
te mali cvijetak p. Diana


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 18:54
Ja sam moje (Gladys i Cardinal) prve 4 godine rezala na 15-20 cm. Sada ih više ne orezujem tako nisko, samo orežem suhe grane.
Sada je to visina od 2m i 20 cm, vjerojatno su i duži jer ih sada usmjeravamo u stranu.
Prvih par godina su cvijetali izmješano bijelo i crveno, a sada bijeli dolje a crveni gore.
 
Na istoj strani pergole su posađeni i Multi Blue i Hagley, a s druge strane President ( Gricka smile79).
 
Kada se svi izmješaju bit će smile227
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 10:05
morena  divan jeClap dobrodošla nam tismile73
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 13:29
D.i.n.a. šta se događa sa tvoja dva klematisa? Jesi li koristila fungicid?
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 15:58
Jesam, pošpricala sam ih i sad čekam. Ali stvarno je vrijeme koma, noći hladne, jutra maglovita a dani sparni i vrući. Bit će teška godina i za ruže..... Ako se ovako nastavi boleštine će samo bujati smile63
Tena 28.3.2010
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 08:28
Zašto Lilie clematise treće skupine ne orezuješ? Bili bi bolji, bujniji i ljepši ako se orezuju. Možeš ti njih ne orezivati, ali za biljke je bolje ako se orezuju kako treba. Potjerat će on i cvasti, ali po svim iskustvima bolje im je kad se orežu, ako su stariji 3. skupine na metar od zemlje.

Mi smo tako pustili neke, ali kad smo ih orezali razlika u bujnosti i cvatu je bila evidentna.
Neka se sve zeleni
Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 17:31

Pozdrav! Molim vas recite mi zasto mi na clematisu listovi crne? To je c.de Bouchaud....
Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 17:41


Ovo je moj Pillu...
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 18:58

Pozdrav! Molim vas recite mi zasto mi na clematisu listovi crne? To je c.de Bouchaud....

Ako se počne sušit, otpadat listovi onda rezanje.
Neka se sve zeleni
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 19:39
Kod moga multi blue listovi po cijeloj površini imaju tu smeđkastu nijansu, ali najnormalnije se ponaša: raste, cvjeta, listovi ne opadaju. Možda nedostatak
nekog minerala. Lijep ti je piluu PlutoneSmile
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 20:17
Klimatis hvala na savjetu !!!!    Na proljeće režem na metar visine. smile177
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 08:13
Originalno poslano od člana Gricka Gricka napisao:

Kod moga multi blue listovi po cijeloj površini imaju tu smećkastu nijansu, ali najnormalnije se ponaša: raste, cvjeta, listovi ne opadaju. Možda nedostatak
nekog minerala. Lijep ti je piluu PlutoneSmile


Hvala,hvala za pillu! I moj cvijeta i listovi ne otpadaju...nadam se da i nece..
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 19:33
Evo pomalo počela i Julia Correvon bacati cvjetiće


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 23:17
Neki moji klemovi

Vyvyan Pennell





Diamantina





Arabella



Princess Alexandra



Multi blue



Crystal fountain



Parisienne

Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 01:53
smile227
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 07:23
Prekrasni...... Thumbs%20Up
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,324 sekundi.