Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 02:22
Evo i treće lantane, crvena...
 
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 02:27
Jedan novitet kupljen prvog dana sajma.... Vodenica kao stablo sa papagajskim cvijetovima...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 02:31
Evo i gro plana papagajskog cvijeta....
 
sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 07:20
lijepi noviteti, super i ti si kupila papigu sada je moja dobila društvo smile169
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 07:52
Jagodice, lijepo si nam se opet ponovila cvjećkama..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 07:53
Kupovina je bilaThumbs%20UpVidim da imaš i karanfiliće,meni drago cvijeće,a lantane su predivnih boja.smile71Ovakvu vodeniku vidim prvi put i jako je lijepa i zanimljivasmile64
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:06
Volim vas koji ste noćne ptice, jer me ujutro dočekaju lijepe slike cvijeća
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 20:47
E ja stvarno ne znam odakle više izvlačiš sve te biljke, nove, stare, pa ona papiga je predivna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:06
Opet si se lijepo ponovilaClap,lijepe biljčice si kupila,a stare se lijepo rascvjetale
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:09
Ajme prekrasne slike, prekrasne biljke, bravo bravo, bravo... Nemam riječi...ClapClapClap Sve mi je WOW! Tongue
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:00
Ma kraljicaaaaaaaaaaaaa Jagoda nema se šta ali crvena lantana-----ubija od ljepotesmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:27
Lijepi noviteti a i sve ostalo i u punom cvatu. Lantane su me oduševileClap
Skoro, skoro pa ti zavidim, kako ti sve lijepo cvateLOLLOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:52
Jagoda baš lijepi noviteti, crvena lantana i papagaj su naj...Clap
život je more
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:08
Prekrasno cvijeće.Posebno mi se sviđaju gerberi i azaleja.Onaj plavi cvijet kupljen na sajmu šta je to?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:29
koje grozne lantane, ma nikad ih ne bih imala kod sebe smile96 ajme..moje tek niču iz sjemena LOL a vidi ove tvoje ljepote Thumbs%20Up
uvijek mi je teško izdvojiti neku cvijećku koja je naj naj jer su mi sve super, ali kada jednog dana bude viška onog tvog čuvenog irisa....prosim lijepo jedan maaaaaaaali gomolj LOL
nadam se da se vidimo uskoro u zg na flora artu Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:02
Lijepo si ti pazarila,neobično i jeftino.Baš me zanima kakve budu cijene na Floraartu.Cvijeće ti je baš prekrasno!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 07:38
smile227Jagoda, što se nagledah kod tebe lijepih i neobičnih biljaka!
Šarenolisna lantana je predivna ali amarilisi...ostadoh bez prikladnih riječi.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:06
noviteti ,ne znam sta bih izdvojila,mogu samo reci da bi i ja sve to kupila
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 19:50
Stvarno sam uživala u tvom cvijeću, a naročito u vrstama koje su rijetke i koje nisam imala prilike vidjeti. 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 02:15
Drage moje posjetiteljice i cvijetne prijateljice CIMICIFUGA, GIO, HORTY, RAIN, KONTESA, NUNA, LANTANA, LORA, NIHO, MALI KAKTUS, SPRINGY, MIRA 021, TRIŠA, ANAIDA, OTOK i BROMI hvala vam puno što svraćate u moj vrt...Ja ne stižem biti redovita u odgovorima, jer uvijek mi fali vremena i uvijek sam u zaostatku.....Po vašim komentarima vidim da vam se sviđa moje cvijeće naročito noviteti kao što je papagaj-vodenica, lantane, amarilisi, perikalis....Ja obožavam novitete i nastojim uvijek nešto imati u kolekciji....
KONTESA nadam se da se vidimo na Flori jer planiram doći sa TRIŠOM pa ću ti donijeti irise da ih ne šaljem poštom...
RAIN mislim da će cijene na Flori biti povoljne, čak povoljnije nego na našim sajmovima, jer lani je tako bilo, a osim toga to je zadnji veliki sajam i prodavači će nastojati prodati sve što imaju....
BROMI  drago mi je da i ti imaš papagajku pa su sad 2 na forumu (što se zna ) i da možemo razmjenjivati iskustva u uzgoju.Daj reci od kada je imaš i kakva su tvoja iskustva u uzgoju?
NUNA onaj plavi cvijet je perikalis, biljka je stvarno prekrasna, kažu da je trajnica i nastojati ću je sačuvati za iduću godinu. Imam dvije jednu u vazi i jednu u vrtu.Vidijeti ću koja će preživjeti za iduću godinu...
smile79
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.