Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 04:48
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

evo preko moje plave rascvjetane ljepotice vidi se kako je zabijelio snijeg
Prelijepooooooooooo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 08:41
misty Hug nemogu vjerovat da biljka u lončiću maleckom može imat toliko cvjetova danas su se svi otvorili, još kad bi mi opstala da ju posadim u vrt , što čisto sumljam Unhappy
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 08:57
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Cikas Hug

 a sada da vidite kako mene moji ljubimci dočekaju kad stignem u selo


ja moram ponovit ovu sliku jer je posebna..stvarno najbolji dokaz kolko ta predivna bica nas vole...
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 23:59
kamenjar stvarno smo ih razmazili unučad su nam daleko pa svu ljubav dajemo njima a oni i uzvračaju
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 00:06
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

evo preko moje plave rascvjetane ljepotice vidi se kako je zabijelio snijeg
Prelijepooooooooooo! LOL


Imaš se čemu veseliti u ove bijele zametene dane!!!   Jedna boljčica omiljene boje i već zaboraviš na svo bjelilo oko tebe!!!

A i uz ova 3 vragolana, nemože ti biti dosadno!!!!  Izmame ti osmijeh dok rečeš keks!!

Pozdravčić tebi, draga EN!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 21:22
Zaista je lijepo vidjeti te kuce kako su ti se obradovali,a plavi cvijet je osvježenje u ovim hladnim danima
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 09:46
sarajka draga hvala ti na posjeti mom snijegom prekrivenom vrtu kao da ga nemaš i sama previše, tužna sam jedna od ljubimica crna velika je na injekcijama izgleda se otrovala pa brinem za nju a snijeg ponovo pada smile118smile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 09:48
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

a ovo je nasa splav slikana sa obale


dragi moji sjećate se moje splavi na Savi , sad je okovana ledom i prijeti joj uništenje mm je trenutno tamo sa ostalima pokušavaju razbijati led
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 09:59
Ajme, čitala sam da je cijelo vodeno naselje ugroženo ledom. Nadajmo se da će se eventualne štete moći ipak popraviti!Držim vam svima fige!!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 10:06
hvala ti baka na figama stvarno su nam potrebne smile78
tako smo se lijepo družili na njoj a i cvijeće je uspijevalo
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 10:11
Ajme draga, predivna sličica, vlajda će se moći nešto napraviti, želim vam to od srca
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 10:25
hvala ti Triša na ohrabrenju ti splavovi su većinom na praznim bačvama i sad kad ih led stisne bojim se da će popucati 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 12:01
Danas sam prošla kroz cijeli tvoj vrt smireno i polako uživala u svakoj tvojoj slikici, predivno nemam riječi kojima bi opisala tvoj vrt i svu tvoju ljubav.

Očaralo me cvijeće kojih se sjećam iz bakinog vrta smile76 probudila si u meni već davno zaboravljene trenutke.
Želim ti da se ovo sa ledom i dragim psićem dobro završi smile222
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 20:18
Kampanula pun pogodak
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 20:34
o samo nevolje ove zime,nadam se dobro za psa a i kučica da preživi,volim takva mala mjestašca za uživanje,zaista je za guštat bila bi šteta da joj se bilo šta desismile78
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:19
Ksan, Gricka, sarajka smile79
a ovako izgleda moja hortenzija očerupana bez pupova , krizantema dobro nju ću i onako ošišat
a par pregriženih grančica jasmina sam stavila u vodu i evo cvijeta
a ovo je glavni krivac za takvo stanje izgrize što god uhvati pregrizla mi je dva klematisa, mladu vinovu lozu, mini breskvi izgrizla sve vrhove pola kruga ograde  oko glicinije od šimšira da ju nevolim toliko zadavila bih ju dok se jadna Mamba bori za život Boa radi svinjarije

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:32
Krasna kampanula! Clap Dobro je napadalo i kod nas i kod vas! 
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 04:52
Ja ne mogu ni doći do svoje hortenzije a još je puna suhih cvjetova! Sada izgleda kao bijela skulptura i samo se nadam da neće biti prakasno kad mi snijeg dopusti da joj podrežem sve te suhe grane Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 23:32
Hehehe psić nevaljalko kao i moj Rex sav trud u čas posla izgrize do zemlje LOL
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 23:40
Nona draga , kad zasja suncece i proljece pokuca na vrata sve ce brige biti zaboravljene ! Vjeruj mi !       smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.