Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 03:42
Evo malo i novih slika..
Perikalis koji je u vazi lijepo se je rascvjetao..
 
 
Ruže...
 
 
pitospora cvate i miriše....
 
 
Božuri crveni, nisu kao u Decori ali su isto lijepi...
 
 
Margarete u tri boje...
 
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 03:57
Bršljanke za balkon, ovaj puta malo druge boje....Danas su posađene u pitare...
 
 
Prvi cvijet klematisa Pilu....
 
 
Rumenka, prvi cvijetovi...
 
 
Mamini amarilisi..
 
.
 
Cvijet novog amarilisa u vazi (slomio se )
 
 
Plavi zvončići, kako ih ja zovem sad su u punom cvatu..
 
 
Prvi cvijet nevena
 
 
 
 
Uskoro će cvjetati i runolist....
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 04:07
Još malo slika....
Adrisia baca nove izdanke znači da je preživjela...
 
 
Crvene margarete....
 
 
Sedum iz Decore koji sam dobila na poklon...
 
 
Ostići su lijepo rascvjetani...
 
 
Eševerija u kamenjaru izbacuje cvijetove....
 
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 08:04
Gdje već nabavljaš i stavljaš sve te divne biljke?
Vodenic(k) a s papagajskim cvjetovima! A lantane.... ja se divim mini,mini pupoljčiću, koji pokazuje da je živa a tvoje ovako već raskošne!Thumbs%20Up
 
Ostalo neću ni nabrajati. Vatromet boja i oblika!ClapClapClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 11:56
Imam pitanje za ardisiu. Moja je isto ćelava ko tvoja i Hamarina. Da li ju držiš u hladu ili ti je na suncu, moja je u potpunom hladu pa možda tu griješim da mi neće tjerati lišće....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:10
Kupile smo lantane istih boja cvijeta i lista, vjerojatno i kod istih prodavača!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:49
Predivne slike Jagoda, jer kad ti slikaš isti cvijet, to je tako dobro, tako savršeno da tvoj vrt još dobije na ljepoti, a svi znamo da u njemu nema čega nema.
Toliko si razmišljala o bršljankama za balkon i baš su ti lijepe za promjenu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:00
Margaretice i ostići uz onu ljubičastu ljepoticu s početa reportaže su mi predivni pa ih moram i ovako javno pohvaliti!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:40
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Evo malo i novih slika..
Perikalis koji je u vazi lijepo se je rascvjetao..
 
 


smile39Moram ga nabavit!!!!!!!!!!!!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:50
I ja! Ako dodjem, hocu li dobiti barem pelceric Embarrassed ili jednu semenkicu ako je ima?
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 16:18
koje boje ,predivno.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 16:49
Sve lijepo, bogato i rascvjetanoThumbs%20Up!
Ovaj pericalis je zaista lijep. Želim ti sreću s njim, da ga sačuvaš za iduću godinu jer ja nisam uspjela. Kod mene je cvjetao samo jedno ljeto!Cry
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 01:00
Predivno cvijeće i pregršt  vrsta smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 02:22
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Imam pitanje za ardisiu. Moja je isto ćelava ko tvoja i Hamarina. Da li ju držiš u hladu ili ti je na suncu, moja je u potpunom hladu pa možda tu griješim da mi neće tjerati lišće....
 
Korjenko hvala ti za obilazak.Što se tiče adrisie stavila sam je na sunce i čini mi se da joj paše i zato je počela izbacivati nove izdanke.Probaj je i ti staviti na sunce....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 02:27
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Kupile smo lantane istih boja cvijeta i lista, vjerojatno i kod istih prodavača!
 
Hvala ti Hoya što posjećuješ moj vrt...Lantane sam kupila u Rešetarima, jesi li i ti?WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 02:36
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Sve lijepo, bogato i rascvjetanoThumbs%20Up!
Ovaj pericalis je zaista lijep. Želim ti sreću s njim, da ga sačuvaš za iduću godinu jer ja nisam uspjela. Kod mene je cvjetao samo jedno ljeto!Cry
 
Bergenija drago mi je da posjećuješ moj vrt.Što se tiče perikalisa ja sam ga isto imala lani i nije preživio, sačuvala sam sjeme ali sam ga zaboravila posijati.Na sajmu u Opatiji sam kupila novu biljku koja sada ovako lijepo cvjeta u pitaru.Rekli su mi da ga u jesen treba ošišati i da u proljeće ponovo potjera.Na sajmu u Rijeci sam kupila još jednu malu biljčicu koju sam stavila u vrt. Vidijeti ćemo koja je bolja kombinacija pitar ili vrt, valjda će nešto preživjeti jer jako mi se sviđa perikalis zbog svoje predivne plavo-ljubičaste boje....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 02:40
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

I ja! Ako dodjem, hocu li dobiti barem pelceric Embarrassed ili jednu semenkicu ako je ima?
 
Mimar samo ti dođi nešto ćemo već smisliti...Sjemenkica imam negdje u hrpi a odrezati ćemo i reznicu tako da ćeš i ti doći do svog perikalisa---SmileSmileWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 02:46
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Predivne slike Jagoda, jer kad ti slikaš isti cvijet, to je tako dobro, tako savršeno da tvoj vrt još dobije na ljepoti, a svi znamo da u njemu nema čega nema.
Toliko si razmišljala o bršljankama za balkon i baš su ti lijepe za promjenu.
 
Hvala ti Triša nemoj me toliko hvaliti da se ne pokvarim...Znaš mene volim imati puno različitih biljaka na malom prostoru, nešto slično kao ti...Slikati volim, već to dosta  dobro radim, odnosno trudim se...Bršljanke sam ipak stavila na balkon, ali sam promjenila boju i dodala viseće gazanije pa je ipak malo drugačije....TongueTongue
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 02:53
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Gdje već nabavljaš i stavljaš sve te divne biljke?
Vodenic(k) a s papagajskim cvjetovima! A lantane.... ja se divim mini,mini pupoljčiću, koji pokazuje da je živa a tvoje ovako već raskošne!Thumbs%20Up
 
Ostalo neću ni nabrajati. Vatromet boja i oblika!ClapClapClap
 
Bako hvala ti, moj redovni posjetioče... .Papagajku sam kupila kod Konta ali negdje prvi dan, poslije ih više nisam vidijela. Kažu da je trajnica  i da joj stabljika odrveni...Lantane sam kupila u lokalnom rasadniku u Rešetarima i lijepo cvjetaju, nadam se da će i dalje...WinkWinkTongue
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 03:05
Drage moje cvjetoljupke GIO, SMRCKO, ANAIDA i SPRINQY hvala vam na posjeti i pohvalama za moje  biljke.  
SPRINQY perikalisa je bilo za kupiti na sajmovima u Opatiji i Rijeci, a nadam se da ga ima i na Floraartu u Zagrebu.Ne znam odakle dolaziš ali ako si blizu Zagreba možeš svratiti i naći ćeš ga sigurno....SmileSmileWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,485 sekundi.