Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 10:32
Ovakvi grmići, neobične roskaste boje, stvorili su se niotkud, preko noći. Ne znam im ime, niti cvjetaju li, ali izgledaju lijepo i dekorativno



Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 10:33
Ako potraje ovakvo vrijeme, moji bi đirani mogli ponovo na balkon. Ovdje na prozoru željno okreću svoje listove prema danjem svjetlu Laughing


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 10:35
Mini ružica, poklon od našeg Mede, pretrpjela je potpuno šišanje, ali se nije dala zbuniti. Ponovo lista... Very%20Happy




Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 10:42
U zoru sam napravila posljednje snimke ostataka moje suncokretske straže. Sada su već svi izvađeni, njihovo mjesto (i još puno drugih) uskoro će zauzeti sadnice novih ruža. Naručila sam dvadesetak različitih i sada trebam dobro isplanirati gdje ih smjestiti. Baš ugodan zadatak! LOL




Time is something you can never get back..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 11:09

Idilična jutarnja atmosfera!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 14:40
Slatki posao te čeka,sadit ćeš ružiceClap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 14:51
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Ja pročitala, "neke biljke prolupale"!
Kad ono, skoro da je to isto ko i propupale u ovo doba godine!Approve


vidjela sam i jednu ljubičicu, sramežljivu ali ipak
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 16:32
Krasne snimke suncokretove stražeThumbs%20Up.
I ono samoniklo roza je zanimljivo, eto došlo k tebi da "razbije" zelenilo.
Geranije drži još u kući koji mjesec, nema sigurnosti da neće neki snježak....Thumbs%20Down...mrazić i sl.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 22:09
Lijepe proljetne slikice a i najava prave proljetne akcije - sadnje ruža!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 22:15

Suncokreti u zoru - romantično.

Sretno s planiranjem, imat ćeš puno ugodnog posla.

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 23:17
Prekrasne slike zore
Imat ćeš posla sa ružama, ali slatkog. Oni samonikli grmići su prekrasni....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 01:41
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Prije nekoliko dana, skoro sve u vrtu je izgledalo kao da se nikada neće oporaviti! Proljetne temperature ipak su izmamile neke biljčice, počelo je pupanje i klijanje! Promatrati ovo buđenje budi neopisiv osjećaj!!!! Very%20Happy

Provirili su prvi listići visibaba LOL



Vesele me ovakve slike,ovakvi prizori .........zima mi je postala malo zamornaConfusedOvakve slike i prizori obećavaju mnogo cvjetovaClapClapClapClapClap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 06:52
Cimi, moon, Lora prelijepe su ove zore, fotić ih ne može u potpunosti dočarati, ali drago mi je da ste ih zapazile! Big%20smile

bako hvala na savjetu, najavljuju zahlađenje, svakako će se morati strpiti još malo moji đirani Wink

Mari baš razmišljam dok se divim već rascvjetanim mediteranskim vrtovima, kako njihovi vlasnici ne poznaju to ushićenje pred prvim stidljivim cvjetovima! Wink

Anaida, pretjerala sam s narudžbom (to mi je svojstveno) ali se osjećam kao dijete u slastičarnici kad vidim ponuđenu cvjetnu raskoš! Puno sam razmišljala ovu zimu i konačno odlučila u vrtu napraviti pravi ružičnjak. "Kraljice" su nešto skuplje i zahtijevnije, ali i nenadmašne po ljepoti! LOL

Miro visibabe i jaglaci najavljuju proljeće, i mene posebno vesele! LOL



Time is something you can never get back..
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 19:36
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ovakvi grmići, neobične roskaste boje, stvorili su se niotkud, preko noći. Ne znam im ime, niti cvjetaju li, ali izgledaju lijepo i dekorativno



ja mislim da ti je to zuti nocurak, ja ga imam a ova boja mu je od hladnoce ismile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 19:53
Nona je u pravu, to je Oenothera biennis, veoma brzo se razmnozava tako da ces za par godina imati predivno zutilo od cvetova  a preko zime lepo crvenilo od lisca pa s' razlogom spada u biljke koje smanjuju depresiju Wink.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 20:22
da visibbe vijesnici proljeća, pa meni se čini da ćemo još pričekati to veselje
jer zima se vraća..
nemoj đirane jo najmanje 2 njeseca van, ovdje ti postoji opasnost od mrazeva do polovice travnja
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 20:25
I ja mislim da je to oenothera - noćurak. Takvi listovi su i kod mene u vrtu.Tongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2011 u 21:54
Dobre su ti čokete, odgovara im na prozoru. Evo ide polako prema proljeću. Lijepe jutarnje slike Clap
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 06:08
Enrikova nona, mimar, Nataly hvala vam na prepoznavanju tog grmića, sad im se još više veselim! LOL

Mari sjećam se toga od prošle godine, već jučer je bilo hladno a magla se nije razišla cijeli dan! Ermm

Lantana ovo je jedini prozor na koji mogu staviti cvijeće, ostali nemaju istake, ni vanjske ni unutrašnje, a proljeće možda stiže na obalu, ovdje se vraća zima Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 17:40
kao i uvijek, kod tebe je romantično, drago mi je vidjeti da niču visibabe...
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.