Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 113>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:23
pozdrav cure
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:44
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...bravo, proljeće....uh,  što  ćemo  bit  zgodne  u  novim  kombinacijama....jesen-zima....LOL
 
 
Manči, moj pokojni tata je znao reći: na lijepom čovjeku sve lijepo stoji!!!Smile
 
Što znači ti da obučeš crnu vreću od smeća bit ćeš zgodnaWink....čitala sam kako te Vera nahvalila, onakve komplimente ti ni ja još nisam dala, a uvijek kažem da si super zgodna....Smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:46
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...bravo, proljeće....uh,  što  ćemo  bit  zgodne  u  novim  kombinacijama....jesen-zima....LOL
 
 
Manči, moj pokojni tata je znao reći: na lijepom čovjeku sve lijepo stoji!!!Smile
 
Što znači ti da obučeš crnu vreću od smeća bit ćeš zgodnaWink....čitala sam kako te Vera nahvalila, onakve komplimente ti ni ja još nisam dala, a uvijek kažem da si super zgodna....Smile
moja ujna je uvjek zavidjela mojoj mami,i dan danas joj zna reć da obuće vreću od jute da bi joj dobro stala LOLLOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:56
Bravo cure,eto kako nama malo treba.......smile141
Manči šivam već sto godina,ali zadnjih godina sam samu sebe razmazila.Šivam samo sebi i to kad me pukne insoiracija.Trenutno ju osjetim u blagom obliku pa čekam jači udar.A ormar više ne mogu zatvoritio od materijala.
Ponekad sašijem i prijateljicama nešto Big%20smile
Proljeće bravo za odluku da kupiš mašinu.Crna vreće za smeće su ok ali.....Haljina je haljina
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 12:32
....jooooj  meni....proljeće...... što  si  me  nakomplimentala!!!Embarrassed
...to  su   prošla  vremena kad  sam  bila   vitka,  pa  i  tad  nisam  mogla  vreću....trebao  je  koji  ušitak!!!!  
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 12:48
Mare...mala crna hanjilica...što bi reako sin od moje prijateljice...Wink
 
Manči, nemoj se crveniti, nema potrebe.Budi sretna kada ti žena da kompliment jer stvarno tako misli, a muški to samo pričaju...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 13:12
Mala crna!?......sad je samo crna smile43
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 15:29
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Mala crna!?......sad je samo crna smile43
 
 
 
 
I kod mene je sada samo crna...LOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 16:07
volim kad smo samokritičnesmile79
bolje nego da nas drugi kritiziraju Evil%20Smile ,ne daj bože na temu kila i hranesmile50
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 16:15
imam ja malu crnu haljinicu. i ja sam uzasno samokritična prema sebi
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 16:38
Da, Rosa ali sama kažeš da je tvoja mala crna a Proljeću i meni ostala samo *crna*.......*mala* se izgubila u vremenu i prostoru
Vrijeme je za popodnevnu kavicu u miru doma svoga
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 16:47
ali ja sam inaće mala,ali kako sam krenula i ta "mala" će se i kod mene izgubit pa će sve ostat samo na haljinici
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 17:07
smile96
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 17:53
...sreća  ne  volim  taj  tip  haljina...inače  bi  bilo.....mortadela u  maloj  crnoj !LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 19:44
Više kao Tirolska salama
Zato sam ja skrojila suknju danas,da me presječe u struku.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 20:03
manci vidim ne "frflja " ti vise tipkovnica,a bas stetaLOL,tako san se znala nasmijat efektu koji su izazivala zamjenska slovaLOL..joj nemoj me smile232,nisan ozbiljno mislila ovo da je stetaWink
o malim crnim haljinicama bi samo rekla "blago onom tko ih moze nosit",u tu skupinu sigurno ne spadanErmm
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 20:06
da ja onda dođem na kavu u maloj crnoj?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 20:21

većinu vas nisam vidila ali kaću i rosu jesam tako ću samo reći da su pinokio nos bi ima sad bio veeeeeeeeliki LOL jer super izgledaju i pojma nemam o ćemu one pričaju

rose ti ako oćeš dođi u crnoj haljinici a ja već znam da ću u rabatinkama Tongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 20:28
aha,kako ti kupus i blitvaLOL..ne mozes znat kakve su mi noge kad san i ja uvik u rebatinkama ili hlacama ili vesti do poda,i drugacije me neces ni viditTongue
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 20:33
smile102
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.