Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 260>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 03:20
Flavia što su ti lijepe ruže,baš ti zavidim da ti i sada cvjetaju.Ona čupava žuta je super(pelcer molim!)....Dobra ideja onako posađeni prkosi...Vidim da si kupila dicentru,baš mi je drago.Ja sam moju posadila u vrt pa ćemo vidijeti kako će joj pasati....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 06:48
Zaista su ružice prekrasne, a vidim i da su kapima kiše osvježene. Kod mene već dugo nije bilo kiše (no ja se ne bunim - uredno zalijevam i to je to). Srdašca su baš lijepa, a i krizantemice mi se sviđaju i u pravu si - unose boje u jesenje dane! Hvala najljepša još jednom na pošiljci, jučer sam posadila mladice drvca, na nekoliko mjesta u vrtu.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 07:32

Već sam iscrpila riječnik za pohvalu!Big%20smileClap

Zato ću te sada pitati: prkos u vazi. Posijala? Kad? Ili posadila flance, koliko komada?Odlična ideja!

Za ruže i ove malo ekstra biljke ( kao na pr. dicentra) ne pitam, samo se divim, jer kod mene nema teorije da rastu!

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 11:40
jedva čekam ti znaš kaj pa da dođem do tebe i u šoping,dicentre su predivne i stavljam ih na popis.Čini mi se da budemo imale veliki tur po rasadnicima
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 12:18
Dicentra posebna, nešto novo - sada cvate?

Mene su ovog puta oduševili ti prkosi, druge godine kod mene više ne idu u zemlju nego u teglu.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 12:22
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Flavia što su ti lijepe ruže,baš ti zavidim da ti i sada cvjetaju.Ona čupava žuta je super(pelcer molim!)....Dobra ideja onako posađeni prkosi...Vidim da si kupila dicentru,baš mi je drago.Ja sam moju posadila u vrt pa ćemo vidijeti kako će joj pasati....smile78
 
Jagoda....zapisano za pelcer od China Girl....kad budem "materijala", šaljem...e sad sam gledala kod tebe...iste su nam te dicentre, baš super!...a i Pachira je stigla...Wink Tongue
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 12:26
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Zaista su ružice prekrasne, a vidim i da su kapima kiše osvježene. Kod mene već dugo nije bilo kiše (no ja se ne bunim - uredno zalijevam i to je to). Srdašca su baš lijepa, a i krizantemice mi se sviđaju i u pravu si - unose boje u jesenje dane! Hvala najljepša još jednom na pošiljci, jučer sam posadila mladice drvca, na nekoliko mjesta u vrtu.
 
Nema na čemu draga...samo nek se prime! Nadam se da si odmah posadila na mjesto gdje bi trebali biti...da ih poslije ne moraš "pretumbavat" LOL....kiša je jučer i prekjučer u više navrata padala....ali sve u svemu....nije baš nešto puno namočilo zemlju...bilo bi dobro da još malo padne.....Smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 12:32
Bok Baka!smile78  Za prkosiće...situacija je slijedeća: kupljeno deset flancih (po kunu, sjećam se dobro...jer drugo niš nema za kunu). Posađeni u 5. mjesecu u teglu promjera nekih 50 cm, stoji na štengama gdje ima relativno puno sunca dnevno...zalijano, skoro nikad, možda 1 mjesečno i to malo....
....za dicentru...vidjet ćemo ako raste kod Jagode...ako raste kod nje....raste i u Bakinom vrtu..zar ne?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 12:33
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

jedva čekam ti znaš kaj pa da dođem do tebe i u šoping,dicentre su predivne i stavljam ih na popis.Čini mi se da budemo imale veliki tur po rasadnicima
 
...sve je to super, samo kad bu to bilo, mislim kad buš došla već jednom.....Confused
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 12:36
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Dicentra posebna, nešto novo - sada cvate?

Mene su ovog puta oduševili ti prkosi, druge godine kod mene više ne idu u zemlju nego u teglu.
 
Otok Big%20smile, piše na etiketi od dicentre da cvate od 3. do 9. mjeseca....za 9. smo sigurni (jer sad cvate)...a za 3. budemo vidjeli druge godine...ak poživi....Wink
...prkosi...i mi smo ranije sadili (a i sijali) u zemlju i bili su nikakvi, ili ih uopće nije bilo LOL...zato smo ove godine i posadili u teglu i rezultat je odličan!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 13:58
Flavia, ti si kraljica ruza. Ruze su ti prekrasne i toloko ih puno imas, u raznim bojama, nemoguce je bilo koju izdvojiti, jer su sve bozanstvene.

Prekrasan ti je crveni hibi, zuta dipladenia, prkosi, adeniumi i onaj veliki sa pupovima i oni maleni.
Plumbago, crvena bugica i crvene lantane, su mi bas posebno lijepi.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 18:25
za tvoje nove biljčice.
Svaki nas dan s nečim novim iznenadiš ,bar znamo kaj ima novog na tržištu .
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 18:47
Fuksija Big%20smile....baš mi je drago što si malo navratila! ...evo za tebe jedna slikica... Wink
žuta dipladenija
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 18:49
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

za tvoje nove biljčice.
Svaki nas dan s nečim novim iznenadiš ,bar znamo kaj ima novog na tržištu .
 
eej Štefica.....si bila danas po pločice u Bauhausu? Wink...jel upalo još kaj u kolica? LOLLOLLOL
 
vidi moje nove listove na cikasici....stvarno brzo rastu....
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 18:54

A ono što mi je stvarno uljepšalo dan je Pandorea jasminoides  smile213koju sam dobila od Dude Lave i kojoj se od sveg srca zahvaljujem....smile78

Pandorea Jasminoides - namotana na štapove od 2 metra....kad se ispravi ima i 3 metra....Tongue
 
3 otvorena prekrasna cvjetića i još dosta cvjetnih pupoljaka!
 
 
 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 19:06
CIKASICA !!!
Flavia,išla sam u bauhaus i mislila sam kupiti zemlju onu za cikas palmu ali imaju samo velika pakiranja,pa nisam .
Nemaju nikakav izbor jer če se bauhaus seliti pa valjda ne naručuju robu,a ovo kaj imaju misliju rasprodati prije selidbe.Nismo ni pločice baš neke mogli nači.
Pa sam ja rekla MM da sad idemo lijepo u Kaliju,je da tam nemaju pločica,ali ja moram napunit baterije .
Zemlju nisam ni tražila jer sam ipak cikasicu odlučila presaditi na proljeće,al su mi u košaricu "poskakale "lukavice tulipana,šafrana,aliuma i presličice.
Nagledala sam se svega lijepoga i odlučila sam da kada ču raditi svoj novi kamenjar da ču tam kupiti nove trajnice za njega.
I dobila sam karticu s kojom imam popust
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 19:13
Super Štefica...bar si nekaj kupila! Daj nam poslikaj da vidimo kakve si lukovice kupila! Ja sam (tj. MM) isto kupila veliko pakiranje zemlje, i isto u Bauhausu, jer manjeg nije niti bilo..ali mogu ti reći da mi i nije baš puno ostalo kad sam presadila...zato..kad budeš kupovala na proljeće pripazi da si ne kupiš premalo...jer puno zemlje ode u velike tegle...Wink.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 19:19
Bum Flavia, si,svega se korisnog od tebe može čuti.
Uskoro slikam nove lukavice .
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 19:54
i daljeClapClapClapsve je lijepo al najljepse su mi ruze i decendraWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 21:31
Flavia,smile84si.Iako mi busom žitnjak nije usput,budem morala MM nagovoriti da odemo po nju.Ma za zemlju je lako,to tu,kod sebe kupim.
Hvala ti za infosmile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.