Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:28
hvala vam drage moje na lijepim željama.......baš ste me raznježile i uljepšale mi dan........tako je dobro da vas imam......
svima puno,puno pusasmile79smile79smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:34
...draga Mare, ja sam mali miš koji nema niš'...
i u ovom kutku ostavljam ti najljepše želje
uz tvoj ročkas...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 13:47
Mare,
stavit ću link ovdje da ti i drugi mogu čestitati rođendan, a izgleda da ne mogu naći temu.
 
Od mene još jednom sve najbolje!!!
 
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 16:39
puno zdravlja, sriće i ljubavi!!!
Sretan ti rođendan!



Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 20:21
mare jos jednom iskrene cestitke,su srecu svijeta ti zelim
a muzicka kutija me s nogu oborila,bravo na originalnosti,iskreno sviđa mi se puno vise od mojesmile120
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:19
mare draga, sretan ti rođendan! Želim ti sve najbolje, sve što želiš sama za sebe, a nama (prvo sebi-Bog je prvo sebi bradu stvorio) želim da i dalje budeš ona osoba koju ja kroz postove "vidim"!
Oprosti, smajlići me baš ne slušaju, pa ti ne mogu poklonit ništa prigodno...samo one majušne s početka, ma ustvari, bar ovo-malo, ali od srca:
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 08:12
hvala vam od srca na lijepim riječima.......nikad nisam dobila toliko čestitki za rođendan.......šta će tek biti za idući,jubilarni WinkLOLLOL
smile79smile79
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 08:31
Ja cu danas otvoriti jednu novu temu za tebe, napisala sam Kaci da otvori skolicu za dekupaz, i danas su govorili na telki o tim ovaranjima poslova, a sada i tebi predlazem da otvoris i ti u Rijeci skolu, a ne da ovi tu iz Zgba idu vama drzati tecaj, kad ti vise znas od njih.-Ja prvi djak osnovac.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 10:38
Draga Mare ,sa danom zakašnjenja šaljem ti iskrene čestitke za rođendan.smile99
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 11:26
 Mare, i ja kasnim, ali mislim da za dobre i iskrene čestitke nikad nije kasno! još jednom sve najbolje smile73!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 13:41

Sve najbolje za rođendan smile79

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 15:48
hvala i današnjim čestitarima.......za dobre želje naravno da nikad nije kasno smile79
 
da se ne biste previše opustile i pomislile da niš ne radim.........istina ovu kutiju sam počela raditi prije desetak dana,pa sam bila na putu.......a kad sam se vratila polakirala sam ju.......motiv s lusterom mi je jako interesantan ali salveta je bila malo smuljana,loš otisak.......dosta sam tankim kistom i crnom i bijelom bojom popravljala ........a kristaliće i svjetlost sijalica sam dodatno naglasila s 3d.......žao m je da to ne mogu bolje poslikati.......
 
 
 
 
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 16:34
Opet si nas iznenadila, a nisi mi odgovorila da te nagovaram za otvaranje skolice razmisli dobro.
SSSSSSUUUUUUUUUPPPPPPPPEEEEEEEERRRRRRR!!!!!!!!!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 16:41
ah tatjana škola i ja smo zasad više naučna fantastika nego realnost.......imam ja još toga puno za naučiti........ali hvala ti što misliš takosmile79........a ako bude ti ćeš biti prvi upisani đakWink
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 16:46
I ti i Kaca znate jako puno, pa ako i treba nesto nauciti lako za to, ali ima puno novih koji ne znaju nista, pa bar da nekako dopisno ili ne znam ni samna
kako, ali razmisli duboko o tome.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 17:03
Kasnim sa čestitkama ali svejedno pridružujem se, sve najljepše za rođendan!!! Nova kutijica baš lijepa, interesantan motiv, da je imam ne znam što bih počela s njom a ti si to baš fino izvela,bravo!!!
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 18:07
Gledam je već par puta (neda mi mira ) , ali mi nešto na njoj fali i poslije puno briganja(najmjerno je takva riječ) i razmišljanja sam se sjetila. Na lusteru fale swarovski kristali i onda će biti potpuna. Možeš onda za nju pitati i 3.000,00kn. Kao ona lampa  u Strosmajrevoj ulici.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 20:15
znas da san se bas iznenadila kad san vidila u zivo tu salvetu,puno mi konkretniji motiv na slikama..super si sve doradila,kutija je prekrasna,elegantnasmile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 20:46
Oprosti,oprosti ali iz teh.razloga ne mogu biti stalno prisutna pa me je sada sram što nisam juče vidjela ali za iskrene čestitke n ikad nije kasno!Puno,puno sreće ti želim!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 22:05
smile39koja elegantna, fensi skrinjica, versajski motiv smile227smile211smile99
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.