Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hippy ( Hana  ) - Decoupage Vision
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaHippy ( Hana ) - Decoupage Vision

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 113>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 10:04
Joj curke, pa kaj vi mislite o meni


Neda mi se fotkati
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 10:12
izvolis fotkat
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 10:59
gle znam da imas hrpu materijala i salveta, sam je pitanje kaj si s tim napravila, no kak si se pohvalila da je hrpa gotova, onda kak jassi kaze "fotkaj!" :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 11:02
Pa kaj ste poludile, pa vidi jadna da čim nešto novo izmisli počinju plagijatiWink, jes da se kod nekih vidi da su lošije kopije ali raja ne zna pa i to prođe.
Hajde, daj nam ideja, lakše je skidati tvoje (usput pitati za savjete nego skidati polske)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Pa kaj ste poludile, pa vidi jadna da čim nešto novo izmisli počinju plagijati[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />, jes da se kod nekih vidi da su lošije kopije ali raja ne zna pa i to prođe.
Hajde, daj nam ideja, lakše je skidati tvoje (usput pitati za savjete nego skidati polske)


Franjek, ti si meni super.... ....

Ma ak se raji sviđa...sam nek skida i kopira....navikli hrvati na plagijate....a i ja, još uvijek nemam autorska prava...ali...uskoro bi moglo i toga biti   
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 11:57

mozes pokusati napraviti isti rad, no kako koristimo iste salvete imas isti motiv, a ono nesto posebno dajes sama. probala sam raditi slicno kao jassi mijesanjem boja, i uspjelo mi je tek na maloj povrsini (10*10 platno) sa tankim kistom za temperu kad sam tockala male tockice. no ni priblizno kao jassino mijesanje.

tak da cisto sumnjam da netko moze napraviti isti rad kao ti, leonarda, kaca, monna, jassi itd (da ne nabrajam sad sve zive cure s foruma). meni su tvoje cestitke bile inspiracija, ali niti jedna moja nije ni priblizno kao tvoja, niti jedan tanjur nije kao neciji s foruma, nista. jednostavno radis po svom :)
 
svaka je jedinstvena. nema sanse da bih proizvela kacin pitar ili monnine detaljne sitnice.
 
ne uzrujavaj se ako netko napravi rad kao ti, jer nema sanse da ga itko zamijeni za tvoj Thumbs%20Up
 
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 12:28
Hippy, i  ja hoooooooooooooooooću nove radove, da radim plagijate, ionako ne ispadne ni blizu tvojima.
Hoću da gledam i divim seeeeeeeeeeeeeeeee. smile93smile78
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 12:28
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

mozes pokusati napraviti isti rad, no kako koristimo iste salvete imas isti motiv, a ono nesto posebno dajes sama. probala sam raditi slicno kao jassi mijesanjem boja, i uspjelo mi je tek na maloj povrsini (10*10 platno) sa tankim kistom za temperu kad sam tockala male tockice. no ni priblizno kao jassino mijesanje.


tak da cisto sumnjam da netko moze napraviti isti rad kao ti, leonarda, kaca, monna, jassi itd (da ne nabrajam sad sve zive cure s foruma). meni su tvoje cestitke bile inspiracija, ali niti jedna moja nije ni priblizno kao tvoja, niti jedan tanjur nije kao neciji s foruma, nista. jednostavno radis po svom :)

 

svaka je jedinstvena. nema sanse da bih proizvela kacin pitar ili monnine detaljne sitnice.

 

ne uzrujavaj se ako netko napravi rad kao ti, jer nema sanse da ga itko zamijeni za tvoj [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />

 


Nina...mislim da si me krivo shvatila.....ja se UOPĆE ne uzrujavam ako netko napravi nešto po mom uradku....zaista...

Evo recimo Roberta....napravila je okvir za slike, jako sličan mom...ali je lijepo uz uradak napisala da je inspiriran mojim uradkom...i to mi je zaist ok...

Decoupage tehnika je sama po sebi takva da se od jednog motiva da napraviti mnoštvo različitih uradaka.......i zaista se rijetko može 100 % kopirati nečiji rad....ali da se može...može, vjeruj mi

Franjica je samo dobro primjetila da se na forumu, nakon objave nekih radova, kao u valovima počinju pojvljivati slični uradci.....
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 15:48
iskreno, nisam primjetila kopiranje tvojih radova, ali kopiranje jassinih jesam ;) jer je zvrk tak drugacija da tog nema nigdje (sad bus vidjela za pet min bu kricala da ju nitko ne voli aaaa :) )
 
staklo jos uvijek radis najbolje :) jer mozes rukom nacrtati motiv a to je wow!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 16:12
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

iskreno, nisam primjetila kopiranje tvojih radova,



..ooooo, ja jesam...ali nema beda......ima mjesta za sve


Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:


ali kopiranje jassinih jesam ;) jer je zvrk tak drugacija da tog nema nigdje (sad bus vidjela za pet min bu kricala da ju nitko ne voli aaaa :) )
 


...nema je ...otišla je domeka

Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:


staklo jos uvijek radis najbolje :) jer mozes rukom nacrtati motiv a to je wow!


Hvala draga.....

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 16:25
da maskota smile96nis, buduci sam nekada dobro kopirala slike, mozda da pocnem kopirati tebe. za pocetak su s fotokopirnim aparatom, a poslije prelazim na savrsenije 3d tehnike :)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 21:26
Evo da i ja napišem par riječi, možda čak bude zvučalo pametno...meni zapravo imponira kad me netko kopira, to znači da je stvarno dobro ono što radim i ne vidim u tome ništa loše..I zato, kad vam se to desi to je, na neki način, potvrda vrijednosti vašeg djela.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:00
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Evo da i ja napišem par riječi, možda čak bude zvučalo pametno[IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />...meni zapravo imponira kad me netko kopira, to znači da je stvarno dobro ono što radim i ne vidim u tome ništa loše..I zato, kad vam se to desi to je, na neki način, potvrda vrijednosti vašeg djela. [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />


...kao kad recimo Jassi, ti i ja kopiramo Klimta    
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:08
neg kak...e bumo ga ovaj vikend napravili onak...ha???
a da da ne zaboravim,,,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
nitko me ne voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:51
Osjecam se duzna ispricati Hani radi ljubicaste kutijice koje su skoro identicne. Vjerovali ili ne, jucer sam slucajno gledala hanine radove s pocetka njezine galerije i vidjela. Fakat nisam kopirala, slucajno sam napravila istu kutijicu s istim motivom. ovo je moja, a haninu ne znam staviti.
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:01
Draga Alma.....nije mi uopće jasno za što bi se ti to trebala ispričati.....zaista....
Naše kutijice možda i jesu slične...i što onda....da sam željela autorski zaštiti svoje uradke onda bi to i napravila....a ovako je baš i zanimljivo vidjeti kako se isti motiv može napraviti na različite načine

Evo da vidiš da baš i nisu iste



Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:04

Drago mi je da ne mislis da sam kopirala, po mojim rdovima vidis da imam neki svoj stil, ovo je samo dokazalo da slicno razmisljamo i imamo slican ukus

 smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:18

Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 21:00
Evo sad Bogu hvala imam priliku to napisati i ovdje. Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivni su ti radovi. Toliko toga (shvatim to kad gledam galerije) i ja želim naučit. Ja obožavam i skupljam anđele, Tako da su mi oni tvoji anđeli čuvari prekrasni, ali ne znam što bi izdvojila. Diiiiiiiiiiivno. Mogu li znat gdje ima onih anđela papira ili salveta?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 21:22
krasne kutijice 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.