Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 104>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 22:36
O Konte čestitke za 5000. post odnosno za titulu GURU...ClapClap
pregledala sam ti grunt i cvijeće, sve je ok ali fuksije su zakon...Sviđaju mi se i ahimenesi koji su cvjetali ranije i naravno RED BARUN....Nisam ga primjetila kod nikoga , baš je fora...Skoro sam zaboravila zagorske brege, lijepi su ovako u jesenjim bojama....
Fuksije ti dakle prezimljavaju u podrumu, ošišaš ih i u proljeće su kao nove...Probati ću i ja tako ....
smile91
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 23:14
ooooooooo pa nism vidla draga da si prešla na viši nivo ...hehe...Thumbs%20Up svaka čast..hvala na maloj poduci za fuksije bil bi mi ža da odu imam dve  obične ove tvoje sa puno podsuknji su baš krasne bila je jedna vrsta al skupa pa sam nažalost  odustala od kupnje pa ak ti bu koja grančica se zapikla sijeti se moje malenkosti .. a šta se tiče snjega ti si ko MM ne voli snjeg niti na razglednici ....pusa s murtera  
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 23:30
Draga Kontee čestitke za 5000 postova Clap 
život je more
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 08:24
Opet sam malo virnula!  Hug
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 09:59

Dobro došla u društvo "odabranih" - cvjetnih gurua. (hej jel stigao sarajkin klematis)

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 13:53
Novopečeni GURU čestitke-i za 5000 postova  smile58
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:01
curice draga, hvala na čestitkama, ali stvarno sam daleko od gurua LOL lječina sam šta možeš LOL
Duda, nemoj se slijepo držati mojih uputstava jer je kod tebe drugačija klima Embarrassed brzo pričaj koju bi fuksiju da probam zapelcati...sutra idem na brijegek

Triška nije ništa stiglo...ajme samo da se nije zagubio smile43ili spava na pošti do ponedjeljka

pusa svima smile78
danas sam bila u pradomovini Wink malo veći bregeki su tamo pa sam malo škljocala Wink

u Lici je snijeg lepršao prošlih dana i ostavio podsjetnicu Wink





u daljini se nazire Zir ( prije se reklo u Lici: da je sir kao Zir ), a još malo dalje i njegovo veličanstvo Velebit sa krunom od oblaka na vrhu



vrh se uopće ne nazire, ali tamo je sigurno...iznad oblaka





Zir



crkva na Udbini...sad nisam sigurna da li je obnovljena stara ili izgrađena nova...moram provjeriti



i na Plješivici snijeg



i Plitvice su okupane jesenjim bojama (tu sam se probudila...malkice sam zadrijemala nakon finog pršuta LOL)





sutra obilazak groblja u Zg i bijeg na malooo manje bregeke od ovih koje sam danas gledala Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:27
Konte  slike su prelijepe. Thumbs%20Up
Daj još koju s brega dok ga ne pokriju mraz i snijeg!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:34
Bakoooooo mraza je već bilo, ali snijeg mi još ne prizivaj LOL smile66
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 22:17
Eh,da je meni malo snigasmile117Hvala što sam malo putovala sa tobom u društvusmile78
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 22:27
hvala konte ja bi koju koja ima puno podsuknji aliiii oću samo ako koja od fuksijica ima predugu grančicu nemoj niti slučajno narušavati izgled grmića zbog mene Big%20smile
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 22:27
Čestitke za 5000 postova

A ove predivne slike prirode su fantastične. Jesenje boje su ipak naj......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:01
Kontesa ,slike predivne,fuksije  krasne moram vidjeti da mi koja boja ne nedostaje pa da se upišem u red za pelcer,pa kad krenem u proljeće prema  vama  da zakačim i prikolicusmile156,a valjda tu biljćicu što je krenula iz Rijeke nije nedaj Bože zatrpo snijeg
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:39
Svaka čast Kontee, ovo si nas u nekoliko dana počastila lijepim slikama diljem Lijepe naše Clap. Lika je prekrasna i zimi i ljeti.
život je more
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 08:28

Kontica pa ti se naučila slikati i okolinu, predivni su brijegi s malčice snijega.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 09:32
konte eh,ljetos sam prolazila kroz Liku,provela 5 sati na Plitvicama,al kad pogledam Velebit srce mi zakuca brze
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 13:39
konte, hvala na predivnom slikama, Plitvice su mi i inače favorit. Btw, crkva u Udbini koju si slikala je nova, izgrađena u zadnje 2-3 godine (sory, ali piknula si objekt o kojem dosta znam - u građevinskom smislu Embarrassed ).
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 15:54
I moja malenkost se pridružuje čestitkama!!!!!!  Hvala na lijepim slikicama!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 18:06
Hvala kaj si me povela sa sobom na smile98. Slikice su krasne,prave jesenje.Clap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 18:23
 Obzirom da je danas nedjelja i da imam malo više slobodnog vremena, bacila sam se na razgledanje tvog vrta od prve do zadnje stranice. I na kraju te duge, duge šetnje želim ti samo reći da sam oduševljena ljepotom i raznolikošću tvog cvijeća, a posebno su me se dojmile one plavobijele perunike. smile141za sve.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.