Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 89>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 09:50
mali medeni runolist - je zapravo mali medeni Encijan (lapsusWink  i najboljima se dešava), a ostalo je sve preljepo, pa ipak je to cvijeće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 09:51
Jako lijepo si uredila vrt, sve mi se sviđa, ali juke su savršene...kad li će moje tolike narast...imam dvije male...jednu sam dobila od bake od mm, a jedna je bračanka od naše drage Lantane....ovo što kažeš da je runolist...meni nekak liči na encijan...smile120
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 10:26
Slika broj jedan je za sve pohvale. Ne sjećam se da si nam ikad pokazala vrt s te strane. Uvijek s nečim iznenadiš Clap.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 10:31
Shasha potpisujem sve već rečeno u svezi vrta.
 
Jako mi se sviđa tvoj kutak za opuštanje, ali prva slika mi je prekrasna.
 
Kakva ti je ono trava na prvoj slici???
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:00
HvalaTiji na ispravci
Flavia,yuke brzo rastu tako da nebi predugo trebala čekati.Za godinu dana one već budu lijepe i solidno visoke.
Proljeće poima nemam,znaš da ja imena ne znam jer me pretjerano ne zanimaju.
Horti,jesam i sa te strane slikala no kako ja stalno nešto selim,nije ovako izgladalo na prijašnjm slikama.
Korijenko,ostiće nemam više kuda spremiti i njih ostavljam vani.Budući da brzo i lako niknu iz sjemenja,posijat ću ih za sljedeću godinu.
A lantana...ta je pokusna.Ostale su već u kući,na toplom,a ovu sam po uputi Otok stavila van i zagrnula.Ako nebude prejake zime,trebala bi preživjeti i iz korjena potjerati.Vidjet ćemoWink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:06
shasha ponovno si lijepo sredila svoj vrt, sada je još ljepši mada je meni bio preljep i ranije..juke se super istiću...a i drvo mi se čini da je puno poraslo od kada sam ga vidjela..super mijesto za odmor smile120
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:09
kad pokažeš slikice dvorišta, sjetim se kako si naručila kišu kad sam ja došla u inspekciju, sigurno je sigurno smile156 super mi je tu virkati jer ima raznovrsnih cvijećki i uvijek nekaj cvate Thumbs%20Up
i nekaj sam se sjetila još...kakvo friziranje yuca?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:11
Predivno je..baš mi se sviđa tvoj kutak za odmor..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:26
Sada nemam vremena za elaboliranje, samo ću reći : crveni hibi, crvene maćuhice ??? prekrasan je ovaj svijet.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 16:47
Joooj Konte,tei sve crtati trebamLOL
"friziranje"-frizura,dotjerivanje-porezala sam donje listove koji su visili i bili malo ofucani pa su sad lijepe,uspravne"dame"-konraaaašLOL
Curicesmile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 16:54
Krasna je jesen u tvom dvorištu, prošarana još uvijek  ljetnim bojama.

Lantana vani, pa treba probati, možda  uspije, tko zna kakva će biti zima. Ako ne, sjemenki imam, a naći će se i neka lantana
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 17:24
 I kako sad da ne napišem koju riječ ovdje kad gledajući slike toliko emocija navre da je nemoguće ne utipkati nešto poput - veličanstveno!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 18:45
taman si me podsetila da i ja osisam moju juku
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 19:32
danas sam išla malo u prirodu i baš sam dosta slikala ali svaki put sam te spomenula i rekla ovo je i ona slikala -i slike sad su prekrasne -----i samo da ti kažem da sam te kopirala-----i da sam presretnasmile169
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 22:09
Bogu fala dočekali smo cijeli slide vrta, koji izgleda fantastično, ove boje jeseni su unjeli neku posebnu čar, trave su mi favoriti, i svi oni mali detalji koji ga čine posebnim. nego što je ovo zeleno u prvom planu, kao da pada na ovoj slici

život je more
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 09:55
Otoh hvala ti no ja sam sakupila sjeme lantana a i ostatak njih je ipak u kući preko zime.Valjda će nešto  ostati,ako ne,zasijat ću ih.Big%20smile
 
Hehehe,opet je u prvom planu moja famozna majčina dušicaLOL
Lantana,to je jedna vrsta majčine dušice i njome najviše gredica i kamenjara obrubljujem.Jako je zahvalna,može ju se i gazati,zimi je zelena,porežem je kad mi preraste i opet tjera.
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 10:06
Prekrasne slike vrta,baš opuštaju.
Ova majčina dušica je predobra,budeš imala možda kaj viška.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 10:10
Piramida,nje uvijek ima viška,jako brzo raste i lako se razmnožavaWink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 11:10
normalno da mi treba crtati, ja sam vizualni tip i zato idem na forume gdje ima slika Tongue LOL
stalno špota..vrag jedan smile104smile208
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 11:56
Joj koliko sam biljaka od tebe dobila -ma svaka čast -sad će se moj vrt zvati i tvoj-ima jedan dio. Hvala ti najljepšasmile79. I de molim te samo mi reci za onaj luk da li to van da posadim jer u mene će još malo snijeg ili u vaznu -može li prezimiti van
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.