Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 89>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 08:16
Niho taj luk ja preko zime presadim u teglu i unesem u kuću.Preko ljeta je vani,može u tegli biti ili ga u vrt posadiš.Uglavnm,ostavi ga u kući preko zime.Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 18:49
Svi smo se okoristili tvojim biljem, a tvoje dvorišće to nije ni osjetilo, raskošno kao uvijek.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 19:27

Vrt ti je pravi prak. Najradje bi ponovila sliku koju je i Lantana ponovila. Tek toliko da se dobro zapamti! Predivno!

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 19:58
shasha znam da se ponavljam, ali moram reći - predivno.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 22:13
Moram priznati da sam ostala prilično zapanjena kad sam vidjela šafrane u cvatu Wacko
Sve ostalo niti ne moram komentirati...uvijek je jednostavno prekrasno!! Clap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 07:23

Shasha lijepo ti to prčkaš, kako sama kažeš, po vrtu.

I ja bih najradije ponovila Lantaninu sliku i onaj kutak za opuštanje.Clap

A cvijeća kao u priči!Thumbs%20Up  Šafrani.... i oni pomislili da je proljeće već stiglo!Wink

Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 08:08
Došla sam se i ja malo proštetati, ovim jesenskim ugođajem tvojeg dvorišta, za lišće nebudem ništa komentirala jer ga i ja imam za izvoz, a malo rekreacije grabljanja uvijek dobro dođe smile158

Dojmile su me se dunje (ko da osjećam njihov miris do Zagreba), projekt lantana me baš interesira, i ovi šafrani, nevjerojatno.
Čitam te i dalje (stalno)  smile78

Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 10:20
Svaki put ista rijec-prekrasno
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 10:46
nadam se da ce sljedece godine i moj vrt krasiti majcina dusica
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 11:44
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Niho taj luk ja preko zime presadim u teglu i unesem u kuću.Preko ljeta je vani,može u tegli biti ili ga u vrt posadiš.Uglavnm,ostavi ga u kući preko zime.Wink
-- Baš ti hvala evo trenutno se je našao u vazni u kući sa fikusom skupaLOLLOLEmbarrassed-nek stoji do proljeća
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 08:24
predivno...
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 12:37
Super izgleda onaj kutak za opuštanje...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 13:54

Kod mene mraz zamrazio i vrt smrznuo - stoga uživam u tvojim slikicama!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
abelija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje abelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 00:29
predivan vrt, nova sam pa mi je trebalo vremena da prošetam tvojim vrtom ali sam uživala. divno
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 06:48
Hvala cure.Abelia,vjerujem da,iako si nova na forumu,nisi nova u svezi cvijeća i nadam se uskoro(dok se uhodaš)slikama tvojih ljepotica.
Anaida,mraz je prošao i kod tebe pa vjerojatno uživaš u"ostacima cvjetnog ljeta"i jesenskim bojama....ili,ko kod mene,preranog proljećaLOL
 
Znam da su već viđeni,no oni još cvatu i morala sam ih opet uslikati
 
 
a ovo bi bilo"ostaci cvjetnog ljeta"
 
 
 
 
 
 
 
jesen,sad nije šarena nego se priprema za cvatnju....
 
 
a ona bude u cvatu do proljeća
 
 
boje jeseni,i zime,na sedumima i čuvarkućama
 
 
 
 
i mala"frčkavica"dobiva boju
 
 
kalifornijski mak je ocvao no grmić je ostao i nakon mrazeva je lijep...pa nek ostane do proljeća
 
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 08:13
hej, baš ti zavidim kod tebe je već proljeće, prekrasno rascvijetano smile71
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 09:39
Shasha ja sam ovu "tvoju" frčkavicu nedavno kupila u K......
 
Prodali su mi je kao kućnu biljku, možeš si zamisliti kako dugo je trajala u kući???Confused
Na vrh
MihaS View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MihaS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 09:41
A ovdje ima svasta lijepo, bit ce i kod mene Wink
Sada manje vise kupim samo ideje, a ovdje sam nasa inspiraciju
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 10:27
Baš lijepo, uvijek se u vrtu nešto događa, nešto cvate, nešto niče, nešto mijenja boju
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2009 u 10:34
Bolan pa kod tebe je baš sve još uvijek lijepo . Mala frčkavica mi je baš interesantna-a ćuvarkuće su sad najljepša. Sve u svemu sve je predivnosmile78-a kod mene je sve već ćelavosmile85
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.