Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 20:55
Eto vidiš da sam bila u pravu! Zeleni kutak je predivan! Imaš i mali potočić, prekrasno!
 
A digitalisi, za StarStarStarStarStar!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 21:03
Lijepo se sve zazelenilo
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:03
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

...neko me našpotalEmbarrassed da ne slikam hoste, mislim...Floramy...pa evo...najzeleniji kutak...





Floramy, tu je negdje i tvoj kameleon ...uplašil me u rano proljeće da je propal...al kad sam pročitala da je to normalno, odahnula sam...




ovo je super ...a kameleon ce izac ne brini ,cak i tamo gdje se najmanje nadaš Smilebar kod mene izlazi na sve strane
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:10
Čula sam da ima kod tebe svašta lijepog za vidjet, pa malo došetala. Dugo nisam bila. Embarrassed
Lijepo mi je bilo u tvom vrteku, a najljepše u zelenom kutku. Baš si ga lijepo složila!
Pusač!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:23
Prekrasan je tvoj najzeleniji kutak, a kućna srećica divno izgleda
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 12:24
vole tebe tvoje biljcice kad se i iz mrtvih vracaju u zive,digitalisi su predivnismile55
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 12:39
kadulja ili žalfija ( salvia officinalis ) jaki antibiotik, beri listove i sušene kuhaj za ispiranje grla i ždrijelaClap
tvoje zelenilo buja i raste kao i mladost u tvom domuTongueHeart
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 12:39
Lovro, tvoj vrt se je od lani pretvorio u pravog Labuda !!  Vrtek si lepo popunila, sve je više pun cvijetnih glavica !!

Lepi pozdravček ti ostavljam !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 13:15
Bog, drago društvo!

Sve Vas lijepo pzdravljam!
Panoramske slike neće namjerno staviti, dok mi dobim goste forumašice na kavi...pogotovo Međimurke, da bolje vide razliku...kak je bilo kad su bile i kak je sad...no još uvije radim, i nadam se uskoro završiti na grubo!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 13:22
ovo sam kupila jučer... i pročitala kak se zove..iako je pisalo "na našem" ime je vuklo na latinski...došla sam doma...i zaboravila...danas opet obišla tetu i pročitala i opet zaboravila...pisalo je nešto na L, ...lišmias il tak nešt, al me podjećalo na "išijas" Wacko i mislila ma budem ja to zapamtila...ne-ne...jel to tete Roza???Embarrassed

...ima predivan crveni cvjetak..lišće mi liči na nekaj kaj mi je Lilie poslala, i na žalost se nije primilo...njeno je trebalo biti  žutog cvijeta......
Lysimachia procumbens se njeno zvalo, ovo je valjda neka druga sorta tog lysimachia...
ak nije...pomagajte...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 13:33
...a sad žmirite....ovo se zove nered za juga, istoka, zapada i sjevera!
Cvijeće sam doslovce"izbacila" na terasu...neke malo presađujem. neke dopunjujem...neke brišem od prašine....neke jednostavno čekaju...a ja u tom kreativnom neredu tražim par sati da pofarbam policu da sve to posložim i nikak da pronađem...
Nadam se u ponedjeljak novoj situaciji!










Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 13:34
...a ovo je naša "žuta"...i njoj je pasalo na tavanu!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 13:37
..evo i par mojih-susjedinih pelargonijica...uspravne, al sitnih cvjetića...rekla je da joj kći donijela sa mora...sa maturalnog..prije 40-tak godina...a ona još uvijek nagodinu ima nove biljčice...bravo za staru susjedu!Clap



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 20:42

Kakva gužva na tvojoj terasi,bit će lijepo kad to središTongue

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 21:46
Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 23:01
Lijepo ti je bil natrpan tvoj tavan. Jesi sve biljčice smjestila kam treba? Bit će lijepo kad se rascvatu. Lijepa je stara pelargonija, dobro je čuvaj. Ove današnje su kratkog vijeka.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 23:34
Drago mi je da ti gospina trava onak lijepo izgleda. Bojala sam se da nebu niš od nje. Digitalis je i meni zapeo za oko. Onaj vodopad me je ipak oborio s nogu!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 07:19
Lovrek, kak smo mi ono pelcale rutvicu? Ti si samo grančicu piknula u zemlju i to je bilo to? Lepeko se primila?
Btw. puno kameleona imam i ja, donesem ga sutra??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 07:24
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

kućna srećica...


Draga,ja veću kućnu srećicu ne vidjeh!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 08:33
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:


Posebno me očarao Haemanthus multiflorus!

Potpisujem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,407 sekundi.