Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 22:41
Lijepe su ti narcise u ovoj vazi, zgodna kombinacija. Probaj staviti u sredinu lišće narcisa, biraj ono ravno. Ako staviš, javi jesi li zadovoljna novim aranžmanom i slikaj ga da vidimo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 12:58
anabistrica ljepše on izgleda u živo nego na slici stvarno je kao ćelav ali uska vaza pa ne stane više od 5 komada , danas smo mm i ja na selu on na bolovanju zbog viroze koju sam i ja pokupila kad spavam s njim Wink zaboravila fotić da malo slikam , suho jako pa i nema baš nešto , zaljevamo ali bez kiše sve nekako jadno čak ni trava ne raste kako bi trebala,
posijala sam dosta cvijeća jednogodišnjeg i upravo saznala jednu lijepu vijest zaručnica mms trudna 7 tjedana , dakle treće unuče Tongue
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 12:59

en, čestitam od srca   smile99!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 13:16
Nonice, čestitka i od mene. 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 17:46
cestitke odHeart
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:24
čestitke nona, bit će veseljasmile71, kolko ćeš ti imati pomagaća u svom vrtu?!Wink
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:40
hvala cure na lijepim željama, lorica 10 pomagać-ica  će biti samo još nerođeni jer su ostala dvojica nažalost u Italiji smile43
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:43
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

hvala cure na lijepim željama, lorica 10 pomagać-ica  će biti samo još nerođeni jer su ostala dvojica nažalost u Italiji smile43


ma kad dođu oni kod tebe, pomoći će tiWink
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 22:40
Koja radost, sigurno si odmah zaboravila na gripu. Prekrasna vijest.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 14:58
hvala anabistrica, uslikala sam sinoć ova tri bijela zumbula
nakon toga mi susjeda došla na kavu i kad sam ju pratila imam što vidjeti sva tri pregažena od mojih  ljubimica  , završili su u vazi
naravno bilo je smile232
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 07:49

Nona od djece i cvijeća nema ništa ljepše, čestitam!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 13:17
malo sam prošetala tvojim vrtom.Imaš masu cvijeća,ali i mjesta.Čovjeće pa to je velika parcela.blago tebi
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 00:31
Nona, nadam se da te je prosla viroza i da su se proljetni radovi zahuktali. Pa ti budes imala pomagaca ko u prici. Znam da nisu ostala dva tu, ali sigurno dolaze.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 22:13
misty, ajama , Carol smile79

 evo malo slikica friško uslikanih










<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 08:53
u tebe raste i u kamenu cvijece ...nasmijala sam se na pogazene zumbule,jer i ja imam jednu gredicu na pogresnom mjestu,tu tim stoji kad postar prolazi i svaki put izgazi cvjećke ...bas je ljepo rascvjetano kod tebe
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 08:55
Prekrasno,rascvjetano.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 22:16
kamenjar i maris 40 Hug
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 22:32
nonin Fabio večeras ima krštenje želim mu svu sreču svijeta kao i svima nama
pozivam vas na kolače
buduči da 14.7. na rođendan mss imamo svatove mms trebat će ružmarina a moj veliki se ove zime osušio kupila sam novi a morat ću još koji jer će nam trebati oko 200 grančica
moram vam pokazat i što sam nekidan primila iz Decore
ophiopogon planiscapus "Nigrescens"

geum cooineum

salvia nemorosa "Caradona"

uzela sam još achilleu ptarmicu" Nana Compacta",
Delphinium belladonna"Ballkleid",
Helianthemum "Ben Hecla",
Hemerocallis "Rosy Returns",
Monardu "Fire Ball",
Potentilu"Flamenco",
Veronicu spicatu"Red Fox",
Carex ornithopodu "Variegata",
i gratis dobila Astilbu chinensis "Superba"
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 23:16
Bit će veselo u srpnju, nadam se da će porasti ružmarin do onda. Da ga imam, ponudila bi ti jer ćeš ga sigurno još puno trebati.
Ovaj geum ima listove ko jagoda. Zanima me kakav će biti cvijet.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 23:46
hvala ti anabistrica kao da si mi ga i poslala moram staviti u oglase možda netko ima viška ili prodaje , geum stvarno sliči lišćem jagodi slikat ću ga naavno kad procvjeta ma slikala sam ja ovo sve ali mi glupo stavljat slike dok nema cvijeta
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.