Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 133>
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:57
Evo, za laku noć prošetala sam tvojim vrtom. Toliko mi se svidio da ću sutra uloviti vremena i još jenom pregledati tvoj mediterasnki kutak. Sve je jako lijepo, izdvojila bih onaj kutak s pletenom stolicom (u njoj bih meditirala) i detalj "dva plava ljepotana" na zidu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:51
evo me natrag na moju temu..dakle lave kao rođena splićanka i ja eto smo bile na Sv.Duji u Splitu..gužva unedogled,nahodale se da nas bole još i danas noge,prodajnih štandova ko u cirkusu a cijene naravno povišene..prema tome ja se nisam ni omirisala cvijeteka a kamoli nešto kupila..jedino ča mi se svidlo je bilo u Dioklecijanovim podrumima izožba pa evo par slikica
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:59
silno volim starinsko cvijeće a pakujci su dio toga mislila sam da oni nemogu na moru preživjet ali kad samvidjela lantanine prelijepe plave odma sam mamu heftala sijeme i dočekala napokon prvi cvijet
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:03
Duda, pregledala sam sve zaostatke, sve mi se sviđa, vidim i bijeli Miss Bateman klematis cvate Clap, puzavi lamprantus u cvijetu je fenomenalan, a vidim da ste se dobro provele i na Sv. Duji Thumbs%20Up.....dakle ovaj pakujac ti je prelijep! smile71
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:10
Duda i ja sam bila na Sv. Duju u Split da smo se bar srele, ja sam doduše bila samo dva sata kad smo se vraćali sa seminara u Brelima. Bilo je štandova i cvijeća ko u priči. Nisam ni stgla do Dioklecianovih podruma, ali zato si nam ti pokazala podrume i Lave i sebe.  Clap za pakujca.
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:15
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:19
cure ma super ste Big%20smile
pakujac vam je samo sjena, ali ipak ti spremi sjemenke duda LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:23
Predivno,rascvjetano,a za malenusmile78
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:32
svakim danom balkonski pitari su šareniji
ovako izgleda sada naša kuća polako zelenjavaLOL
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:33
flavija,lantana,konte i mire hvala da ste doskakutale u ove sitne sate al mene nešto zeka prijenos slika pa ću nastavit sutra
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:21
E stvarno nemam takav pakujac  a baš bi se dobro uklopio u moju zbirku   Smile.
Skupiš mi onda koju sjemenčicu?
Ak ti hoćeš sjemena od mojih samo javi, ja sam skupila pol kile sjemena a na kraju uopće nije bilo interesa Confused.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:51
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

E stvarno nemam takav pakujac  a baš bi se dobro uklopio u moju zbirku   Smile.
Skupiš mi onda koju sjemenčicu?
Ak ti hoćeš sjemena od mojih samo javi, ja sam skupila pol kile sjemena a na kraju uopće nije bilo interesa Confused.
 ma nema frke sam mi reci kad da uzmem te sjemenkice dal kad požute?..a pa naravno da oću sjeme LOL..imam (valjda)tamnoljubičaste od mame a lantana mi je poslala čisto plave(hehe trenutno su veliki 5cm)..pa kad se siju nema cvijeta do dve godine pa je to malo bed..
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:02
Draga pa kod tebe je pravo carstvo pakujac je fantastican moram priznat da iako je u mom kraju to cesto cvijece takvog jos nikad nisam vidjela,clematis je fantastican a tek oni ostici uz obalu da poludis  ja sam uspjela pronaci jedan jedini grmic koji sam stavila uz jezerce a sad se samo nadam da ce se razrsti barem jednu petinu kao ovi tvojismile64
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:18
primjetila sam da se tu skupi muški dio koji karta
za sada i cveteki na parkingu odoljevaju napasnim ručicama
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 15:27
Puno slika pa ne znam od kud bih krenula!Wink
Vrt, cvijeće,  boje.... prekrasno.
Vas dvije  ste divne. Malena ukrasi svaku sliku na kojoj ju snimiš!Clap
 
Vidim da i ti, što bi rekla Mari5510 sadiš cvijeće na krovu!Wink Kao i ja. LOL
 
Ali su ti prekrasni primjerci.....ClapClapClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 16:20
Koliko se mama i kćer vole - to je meni glavna misao kad tvoje slike gledam... Cvijeće? Aha, i ono je lijepo...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 17:33
E sad ću zanemariti cviiječe koje je inače prekrasno a ti ko dijevojćica.-da se ti nebi mla ponovo udalasmile96-a Duda -legenda nema se šta -dijevojćica prava
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 20:25
e cure bok i hvala na dolasku malo me ima pa me nema ..Lave mi je opet bolesna nakon samo mjesec dana u vrtiću pa to je da čovjek poludi,kašlje nos začepljen nervozna do neba jojjjj...al kad zaspe evo me opet sa slikicama..
niho moja uopće ne spavam pa sam već luda..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:43
Ajoj Duda to ti je tako s vrtićem pa još ako je djete osjetljivije svako malo pa kod doktora a i ti virusi se samo kote ...neka više dođe sunce i bura da malo pročisti taj vlažni zrak.....
baš lijepe slike da izložbe ali mene interesira kako si odoljela da ne kupiš barem jedan cvijetak na sajmuWink, ja ću sutra ujutro skoknut do Rijeke na sajam, ništa mi ne treba ALI..... ma znaš već Wink.
Pakujac ti je stvarno predivan, prava balerina Clap.... a vidi kod tebe lonicera već cvate kod mene nema još ni pupoljke a kako mi se lijepo razrasla.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:54
ma mala je stvarno zarazna i neodoljiva..reci kaj hoćeš Smile
skupljaj ti vrijedno sve sjemenkice..pa mlade smo dočekat ćemo i da procvatu Embarrassed
hortiiii pa kako nije bilo interesa? ja ti pokupila pola Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.