Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980>
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:09
smile164smile151Sretan rodjendan i ostvarenje svih zelja, zelim ti od srca svako dobro smile169
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:34

Hvala na dobrodošlici i SRETAN ROĐENDAN!smile73

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:10
da i ovde ostavim svoj trag....... draga kaćo,sretan ti rođendan!


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:47
Ja,ti kaćo želim sve najljepše i za one rođendane koji će uslijediti....a za ovaj aktuelniTongue



Zahvaljujem se i na čestitkama za moj  r.Smile
Cry


Hvala ti što si mi bila mentorica"u sjeni"pa od tebe puno naučih,ali u neku komunikaciju ne stupih.smile99Sretan rodjendan!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 08:41
Sretan ti rodjendan Kaćo i još puno sretnih i veselih smile169
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 16:52
još puno sretnih rođendana ti od srca želim
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 18:10
hvala vam drage moje cure,hvala puno na lijepim zeljamasmile79smile76
mima draga,puno mi je drago ako sam bar malo pomoglasmile95..moja komunikacija na forumu je inace skrata,osim ako nesto treba objasnit,tako da te ne cudi to sto se nismo nasle u prici..Winksmile78
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 20:28
Predivna kutija sa zelenim poklopcem, i hvala što si objasnila naćin na koji si postigla takav efekt, majsorica je majstorica.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:10
Baš mi se sviđaju radovi, maštovita si
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 09:51
hvala najljepsa drage  vanja i maslina(omele me rođendanske cestitke,pa zaboravila zahvalitEmbarrassed),maslino javi se kad dođes u ove krajeve,drago ce mi bitsmile79
najljepsa hvala drage nada i smrcko,hvala od srcasmile79
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 17:49
ej draga moja jesi li živa, gdje su slike, dugo te nemasmile78
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 21:57
Fale mi tvoji radovi savršene izrade i profinjenih motiva , široka paleta artikala i elegancije.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 22:22
nekoliko puta sam se htjela javiti i pitati ,sta se to desava pa te nema....pa sve mislim sad ce nas ona obradovati necim kao i uvjek lijepim..u potpunosti se slazem sa nadom -m .pozz nasoj kaci.smile142
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 09:08
Kaćo HeartHug , u cijelosti potpisujem saritu banana 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 09:28
drage cure hvala vam na podrsci i lijepim rijecima,i sto ste me se sjetilesmile79smile72
najmanji mi je problem stavit slike radova,ali nazalost stufalo me komentiranje(valjda san predugo na forumu,pa zato),pa vam ne mogu uzvratit na vase komentare..pa zbog toga niti ne zelim samo stavit radove,ne cini mi se bas fer..ako pozelite vidit nove radove,svratite na moj blog,a ako me zelite nesto pitat vezano za njih,mozete mi uvijek poslat pp..srdacno vas pozdravljam i saljem puseeeeeeesmile79smile169
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 14:07
[QUOTE=kaća43]













a ovo je rad moje prijateljice,totalno se zarazila salvetnom uz mene..sinoc sam joj pokazivala raspucavanje obicnim kraklom i pittorico(jes da se bas sve i ne vidi od salvetice sa tekstom),i evo rezultataWink


Ovo je zaista prekrasno!!!!!!!!!!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 16:48
Ova nova podloga univerzala ali je stvarno univerzalna, vidjeti cete kako se raspucava. Kaca ne zabusavaj.
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 22:53
oooojojojoj mene ruže uvijek fasciniraju a i prelijepe su na škrinjici.
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 22:33
    predivnosmilie_love_364.gif
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 15:17
Kaćo danas pregledala i tvoje radove, nemam šta reći jednostavno predivno. Kutije, škrinjice, tacne ne zna se koja je od koje lipša. Rekla si da koštaju 18 kn u megacoloru i da se mogu naručiti telefonom, a koji je broj telefona? Ako ti nije teško saznaj molim te.smile180
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,360 sekundi.