Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 140>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:19
A kaj ste me napale, bar sam ja dobra dušica. smiley5230.gif

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:20
Je,je,ako ti Bigi dojde Ouch,to joj je za kompot,ne zato kaj nije htjela nositi tebi biljkiceLOL
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:20
Prekrasna paleta maćuhica Kate a malički pakujac mi je prepresladak , ovaj što neće da krene, ma ja sam čula da vikanje i urlanje zaista uspijeva, toliko se jadni splaše da odmah krenu Wink LOL! A šeboj, drago mi je što se ove sezone vraća "starinsko" cvijeće u modu Approve.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:29
al sam se nahodala...skroz do 73. strane, ali vrijedilo je svaki korak smile72
htjela sam hrpu pitanja pitati i svašta nešto pohvaliti, ali pitanja sam zaboravila, a pohvala je za cijeli vrt Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:47
Kat.rea,starinski jaglac,niski tulipani,ljubičice,mačuhice svih boja..........ma sve lipše od lipšeg-pravi rajsmile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 21:53
Kat.rea, gledala sam zadnjih nekoliko stranica i neznam što bi rekla osim prekrasno, rascvjetano, puno lijepih boja, kombinacija, a ova slika je ua časopis Clap
cvjetnjakto je moj cvjetni k
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 17:04
 niš nebum rekla smile39koja raskoš boja 
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 17:21
sve je lijepo, i meni se sviđaju onako prošarani tulipani, utvoj vrt baš frca od boja, predivno! pozdrav ReiThumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 18:30
Kat.rea, maćuhice su prekrasne, ali jako mi se dopao onaj niski pakujac, ima li plavi možda-molim misli na mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:11
I kod tebe čovjek mora svratiti svaki dan. Inače ima zaostatakaaaa
Predivan ti je vrt. Rascvjetana rapsodija boja i oblika!ClapClapClap
A Rea kao kakva kraljica. Baš prekrasan pas!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 19:57
prekrasne mačuhice...koja paleta boja smile120
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:23
uh svekrvine mačuhice su me oduševile.a tek onaj plavi rub oko cvjetnjaka .zaista krasno,kupim ,kupim idejice za promjeniti nešto i kod mene,svaka častClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 22:04
Drage moje posjetiteljice i Toni smile78svima, drago mi vas je vidjeti u šetnji mojim dvorištem, da mogu još bih vam i malo mirisa moje glicinije prenijela, jer upravo je počela cvjetati i sada mmmmmiriši......
Potočnice sam kupila prije nekih 10-tak godina jednu jedinu teglicu, i sljedeće sam imala 3-4 grmića od nje, a onda se počela tako rasijavati da bih mogla cijelo dvorište samo sa potočnicama posaditi. Više nemam brige sa sijanjem, samo u jesen počupam gdje ih je puno i rasadim...
Ivna ja sam lani mome dragoljubu koji je bio ogroman, ali bez cvijeta zaprijetila da će u salati završiti i on počeo cvjetati... časna pionirska.
Mira021 starinski jaglac mi je bio najljepši kada sam ga doslovno sa smeća pokupila i posadila u svoj vrt, ali i ove godine je dao dosta cvjetova. Niske tulipane sam lani kupila, za sad su OK, a vidjeti čemo kako će preživjeti ljeto...
Lantana taj prostor je prvotno bio zamišljen i napravljen kao kamenjar, ali kako su mi se več prve zime skoro sve kamenjarke smrzle, tako sam ja od njega napravila cvjetnjak, počela popunjavati sa trajnicama i lukovicama i sada mogu reći da je popunjen, ali to ne znači da je to konačno... kao i kod svih biti će sigurno nekih izmjena.
Mini, tulipani su tako prošarani, kako ti veliš, jer su sađeni u skupinama u košarice, zato što su mi prije par godina ogromne lukovice ovih velikih crvenih tulipana sve voluharice pojele. Onda mi par godina nisu niti cvali jer su ostale samo malecke lukovice (picmoljci, kak bi Niho rekla), zato sam prošle jeseni sve lukovice stavila u košarice, a da poslije nebi bilo prazno dok sam sadila uvijek je između dviju košarica došla jedna trajnica ili jedna skupina trajnica. Za sada funkcionira tako, a kako će biti po ljetu, vidjeti ćemo......
Triša, onaj prvi je plavo/bijeli, iako na slici djeluje više ljubičasti. Mislit ću na tebe.
Bromi, Sarajka, što se maćuhica tiče sva moja zasluga je slikanje i stavljanje na forumEmbarrassed, ali slažem se sa vama, stvarno su joj krasne i kada kreneš pregledavati neznaš koja je ljepša......
Sarajka samo ti kupi ideje...... i ja sam danas upravo realizirala jednu ideju koju sam pokupila na forumu, ali nisam stigla poslikati... Uvijek je tako, nešto "kupiš" nešto "prodaš" LOL
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 08:42
veselim se tvojoj gliciniji Big%20smile moja nažalost ne bu niti ove godine cvala opet sam joj ostavila preduge grančice 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 17:38
Duda draga evo za tvoje veselje, glicinija%20-%20lat.%20Wisteria%20sinensis
a da mogu malo bih ti njenog mirisa proslijedila i još bi meni ostalo dosta, vjeruj mi.
Daj ti probaj svojoj pokazati ovu sliku, pa da se ugleda u moju, da zna kako bi trebala izgledati, nek si ona vidi kako se gazdarici koja ju pazi i mazi uzvraća ljubav...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 17:47
Ovo je moj panj sa sjeverne strane, koji se polako raspada...
lani sam dobila od jedne žene neku pokrivačicu tla koja ga je več lijepo obrasla
pokrivačica%20tla%20i%20panj
ali zima i smrzavica su ipak učinile da je jedan dio panja otpao, ali sam ideju šta sa time pokupila na CIF-u i nastala je nova "instalacija" zvana panjić i čuvarkuće
panjić%20i%20čuvarkuće
Tu su crvene čuvarkuće sa ivanićke kavice od Stefkaje ili Mačak, pa one ispod sa bijelim rubom od Mačak, pa još neki sukulentići, a one velike desno sam maznula svekrvi Wink, a sve upotpunjeno sa mahovinom.
Curke hvala na čuvarkućama i sukulentićima, a našem novom članu Luki ( Lukaccc) hvala na ideji smile78
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 17:53
Jučer mi je procvao tulipan Black Parot,
tulipan%20Black%20Parrot%20-%20lat.%20Tulipa%20
a otvara se i Lambada
tulipan%20Lambada%20-%20lat.%20Tulipa
 i zajedno isti tulipani
tulipani%20Black%20Parrot%20i%20Lambada
Ovaj crveni između njih se doskitao Embarrassed, a desno se vide pupoljci Tulipana Angelique
dupli%20tulipan%20Angelique%20lat.%20Tulip%20double%20late
Dupli tulipan Angelique 
P.S. trebao bi biti više rozi, ali za sada je skoro bijeli
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 17:57
Roza srdašce se "raspištoljilo", a bijelo ima samo dvije grančice
Srdašce%20-%20Dicentra%20spectabilis%20
Potočnice se naziru na svim mojim zadnjim slikama, jer ih imam puno i svugdje, ali evo jedan grmić samo za Trišu
potočnica%20-%20lat.%20Myosotis
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 18:01
Ovo je svekrvina magnolija
magnolija%20-%20lat.%20Magnolia%20liliflora%20
 dok moja ove godine štrajka, ima samo 3 uboga cvjetića Cry
a ispod magnolije su tulipani i maćuhice, travnjak je pun latica, a Rea je u "kontroli"
magnolija,%20tulipani,%20mačuhice...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 18:13
S obzirom da smo jučer imali radnu akciju sađenja anđeoskih truba, a ja i još povrh toga, danas je MM išao u šoping i opet dođe doma, skriva nešto iza leđa i .... tamtarammm, ovo sigurno nečeš prepoznati...... a ja velim čekaj da se otkrmeljam, pogledam i velim...... Impatiens , a on gleda u etiketu na teglici pa mene i opet veli... ne mogu vjerovati...
Impatiens%20-%20lat.%20Impatiens%20-%20hibrid%20New%20Gvinea
 evo je... impatiens Nova Gvineja
i za kraj malo kućnoga cvijeća
sobno%20cvijeće
 guzmanija, fikus koji sam lani dobila mali picmoljak, a koji je već lijepo narastao, u prvom planu je zamija ( zamioculcas) koja je u godinu dana dobila 4 najveća lista, s tim da je ovaj najveći 6 mjeseci izgledao kao  nekakav štrčak, koji ni na što nije ličio i nikam nije kretao, a dok je počeo rasti prerastao je sve starije listove
Iza je vražji bršljan, a u zelenoj teglici je bila alocasia, koja za sada nikam ne mrda, a da li je išta ostalo nisam išla ni gledati, sve me strah i zaviriti u teglicu...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.