Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj maleni skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj maleni skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 93>
Korisnik
Poruka
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:05
Crocusa izlazi sve više
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:07
LJubičice iz prirode prenešene u moj vrtno_c
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:10
Kod tebe krasni cvjetići, a kod mene još uvijek tmurno i hladno - uživaj!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:11
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Kad ću ja dočekati da mi nešto ovako lijepo krasi vrtSmile
SmileTi draga imaš puno toga lipog što ja nemam i divim se kod tebe,pa zato i jesmo tusmile78
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:16
Anastazija draga uživaj i ti,zato i stavljam slike da sa vama djelim radost cvitanja,doći će na red i tvoje u vrtu,a i sada ima lipog kod tebe i to puno lipogsmile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:39
I ja se došla malo ugrijati uz proljetne slikice!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 22:56
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Anastazija draga uživaj i ti,zato i stavljam slike da sa vama djelim radost cvitanja,doći će na red i tvoje u vrtu,a i sada ima lipog kod tebe i to puno lipogsmile78


Hvala ti   smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:00
evo i ja dosla osjetiti kako je to kad ugrije sunce ... kako prija
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:40
Kod tebe je već stiglo pravo proljeće! 
 
                  smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:50
Ja sa zavišću gledam vaše probuđeno proljeće u vrtovima iako sam ugledala kod sebe jučer da su počeli nicati šafrani ali kod vas već cvatu ljubičice   smile39Inače pogledala sam nabrzaka tvoj vrtek i mogu ti eči da uopće nije skroman tu ima puno puno lijepih cvjetka ! 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 16:39
Ne znam što je ljepše, rascvjetane grane ili mali cvjetovi znaci proljeća!Thumbs%20UpClap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:37
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 06:25
Proljeće u tvom vrtu i u mom Splitu! Eto si me bacila u sevdah (ovo nihi ne treba prevoditi Wink)
Ali i meni su procvjetale prve ljubičice Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 08:42
ajme Miro, ova fotke fotinije je odlična, predivna biljka
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 08:56
Najviše su me zainteresirali crveni listovi Photinije, meni to izgleda kao da će procvasti. Nama je MiraK na kavi podijelila reznice, nadam se da će se zakorjeniti jer mi se baš sviđa ovo što vidim na tvojoj slici.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 20:00
proljeće je uveliko u tvom vrtu, prekrasnoThumbs%20Up
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 09:25
Mira, oduševio me tvoj rascvijetani vrt! mjendule, ljubičice, šafrani.... sve je divno!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:18
Hej draga moja, jedva sam nekako stigla k tebi, daleko si, a bura puše, pa me skoro odnijela, no kad sam stigla vidim sve se probudilo, bure više nema, vrt je rascvjetan, a kad ja u stvarnosti stignem neće cvasti samo bajami, već i sve ostalo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 12:00
Anaida draga iza tih slikavanja bila je bura,pa lipo,pa kiša(sada)prava veljačasmile78
Anastazija,Gio,Sunceeeesmile79
Zelenka hvala na posjeti i dobrodošlasmile78
Baka,Nihosmile79
Misty,predivan grad tvoj-mojHeartUživaj u ljubičicamasmile78
Retriver Sara čekam da se listovi rastvore i još više zacrvenesmile78
Natali  nadam se da češ ga uspiti zakorjeniti,predivan je grm! Vidila sam na jednom mistu gdje ga oblikuju u kuglu i cila je crvena izvana.Stvarno nešto liposmile78
Moon,Antonijasmile79
Triša draga ma nek si ti meni stiglaHeartUfff ta bura ma bila mi je draga dok nisam imala vrt sa cvićem,ali sada,ne!Pa nek je počelo cvitati,jedva sam dočekala ,draga za tebesmile78
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 12:20
a za mene nema puse ,gledam redovito samo se ne potpisujem
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 93>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.