Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 14:40
sve je super..tigrov cvijet je smile70
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 14:47
Neke su ti biljčice zaista uranile, a gladiola je prekrasne boje
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 14:51
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ma srce moje zlatno jeli ti mene tiješiš ili je baš tako --znam da si mi jednom obećala ali sam se šokirala i znači potvrđuješ ipak svoj dolazak - Sunce moje -----neću više biti tužnaTongue---- a na ovoj slici gornji dio me podsijeća na mene a donji na -----moju Trišu i HojuLOL


Dobro si pogodila ove asocijacije. Na jesen Niho, preko Plitvica na Bihać, a ti do tada piši, lantana je tvoja sigurno samo odberi boju, a i jedan mali agapanthus,  da ga neme samo Triša nego i ti i još sam ja nešto zapisala za tebe, ali to će biti iznenađenje.



 Ma ja ću se bolan onesvijestiti smile39od tvoji riječi . Ma ne treba mi ništa---a ma baš ništa samo dolazi --sunce moje zlatno . Ne mogu taj dan dočekati a kad dođe srce će mi lupati ko ludo -i sad se rasplaka ma ne mogu vijerovati-------moj Bože jeli ovo stvarno moguće moja Lantana meni dolazi

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 15:00
Niho, ja nekidan malo šetam po forumu i onako se nasmijala za sebe (normalno na tvoj post) i pita MM što se smiješ, kažem ja njemu kako je Niho napisala sve ću dati samo mi Sadika ne dirajte, a on meni kaže pa to je prava žena, trebamo ići kroz Bihać kad idemo u VŽ.
život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 15:19
i tigrasti ljiljan je predivan smile99
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 15:27
Evo me jel me netko tražio - vidim u tvom vrtu agapantus podsjeća na mene, ali ja bi da moje tigridie počmu cvjetati, a neće, tko zna zašto, no čekamo.
Lantana koju sam preko Hoye dobila od tebe sada je moja najveća od svih i žuta, žuta ko sunce.
Hvala još jednom, a kad ide za Bihać lijepo molim preko Rijeke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 19:36
Citiram:
Hvala još jednom, a kad ide za Bihać lijepo molim preko Rijeke.
[/QUOTE]
Mislim da je ipak najbolje preko Istre - najkraće je!LOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 20:44
 To je Lantana pravi čojk vidi kako me podržava i ja i on će mo se podržavati tise ništa ne brini-i ne idi ni kod jedne od njih dvije  ode čojk i ja osta samo sa jednimsmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 21:37
Kod tebe i dalje predivne slike! Na onoj terasi bi bilo krasno popiti kavu!
Ona crvena gladiola je oprekrasna!
Kod mene tikvice cvjetaju punom parom, ali nikako da se zametne plod.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 23:10
Tigrovo oko izgleda predivno!
A krumpirko odlučio se boriti kroz život...tako je sladak sa cvijetićem!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 23:47
I ja bih na onoj terasi kavu rado pila i uživala u pogledu.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 08:28

Za tvoj vrt i cvijeće mi ponestaje riječi!

Jednostavno na sve smile227

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 08:42
Uzivam ....i zato nista ne komentarisem!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 09:01
E Lantana da znaš, kad dobijem na lotu dolazim u onaj tvoj apartman samo radi te predivne terasice okružene cvijećem. Već se vidim tamo zavaljenu uz nesicu i knjigu.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 10:37
smile115eto i mene samo moram kupiti sebi šlauf i mišice za kupanjesmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 11:22
Drage moje lijepo bi bilo kad bi jednom zajedno popile kavicu na terasi, ja bi sigurno bila sretna.

Niho sve te plažne rekvizite ja imam, od ležaljki, suncobrana, šlaufa, madraca ma neznam kud ću s tim, samo ti dođi i ne brini...

Lana2 nadam se da ćemo se vidjeti ovo ljeto, skokni malo do Bola.

Horti ne treba ti dobitak na lotu, samo se javi...

Triša, ma kod tebe sve raste, od picmoljaka napraviš čudo.

Željka, tigrov cvijet je prekrasan, ali traje samo jedan dan.

Mačak, gladiola u prirodi ima još ljepšu boju, ali je zbog sunca ispala svjetija.

Bergenija, rado bi ja napravila đir do Rijeke i Istre, možda jednom...

Još jednom hvala svima uz jedan mali cvjet lantane koji izgleda kao paška čipka


život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 15:18
Sve su moje pa makar i na slicismile229--bem ti sliku
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 23:00
Nije me bilo 5 dana, u kući nas ima 22, svaki dan paket toalet papira, a dalje da ne govorim. Došao i moj unuk, odmah mi je pomogao rezati ocvale ruže i zaljevati, onda mi ništa nije bilo teško. Voljela bi da sam imala više vremena za njega, ali tako je to kod nas ljeti...
Danas osim gostiju svi otišli pa sam malo bila po vrtu i slikala, sve je presuho, vjetar puše već 5 dana i u kombinaciji s 35 stupnjeva sve sprži. Ovako je izgledalo oko podne vjetar i sunce

Bugenvilia se nakrivila od vjetra


Lantana odoljeva i suši i vjetru


Mala cikas pušta 5 novih listova


Jedna velika čuvarkuća cvate


Mini dalija


Lampinjoni


Rudbeckia


Dobro neću ga više slikati, ovo je zadnji put


Nebo je nevjerojatno plavo, a budleja sjajno bijela


Kamenjar jedva diše od vrućinr i vjetra, ali lantane i gazanije se nedaju


Ruža penjačica


Bura u kanalu i jedna jedrilica


U sumrak je more bilo modro i slika je posve drugačija











život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 23:12
svaka slikica priča za sebe i sve lijepo uvezeno u knjigu "morsko-cvjetni ugođaj" prelijepo
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 23:15
E sad je kod tebe prava morska idila...oblaci i kiša prošli i prži sunce. Kamenjar izgleda super! Thumbs%20Up 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.