Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:14
Anaida, mislim da se zove japanska mirta i mislim da ću je ove zime staviti u zaklon, ali nisam sigurna da sam u pravu.
 
Otok, sorry što sam te ostavila samu na fešti! Jesi vidjela da sam ponovo nabavila onu žutu što mi je propala. Mislim na tebe!
A kapitalci - možda i nisu nešto, ali mi koji volimo bilje uvjek imamo neku viziju. Neki nebi ovaj plumbago i dihondru ni pogledali, a ja sam složila sliku u glavi i - evo tu su!
 
Perla, vidim da je bio pun pogdak "ne ići na sajam prve dane"!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 12:30
Super si to "ubola"....i stvarno povoljno! Dihonda je odlična....bit će tvoja bolja od hotelske....vidjet ćeš!...i plumbago je super....moj je slično izgledao na proljeće, a sad "puca" od cvjetića! smile141
 
....ja isto imam dva sukulentića sto cvatu žuto, mislim da su isti ko tvoji, ali ne mogu točno odrediti, da je veća sličica bilo bi super...neznam u čemu griješim....listića ima more i razrasli su se recimo za duplo od kad su kupljeni, na suncu su, ali jako rijetko cvatu, u zadnje vrijeme nikako...neznam šta im fali.....Confused...ak nebudu cvali bit će im ko gazanijama....Tongue
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 13:00
hoya super si se ponovila

dihonda je krasna baš kao i plumbago
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 13:35
Flavia i bromelija, hvala što sam uživala u vašem društvu!
 
Flavia, gazanije su dobro udomljene. Valjda će se "žuće" trgnuti sa cvatnjom kad osjete da bi mogle promijeniti dom.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 23:28
Prave ljepotice od cvijeća. smile169

Prvo sam pomislila da si ono maznula iz posude sa mrtvog kanala ( ono dugo)LOL. Od sada kad su sajmovi ću te čekati iza ugla , pratiti i di ti kupiš tu i ja kupim. Očigledno da si pravi trgovac za spustiti cijenuWink

Onaj šareni sukulent sam i ja kupila, vidi se da linija rakova proradiSmile

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 01:07
bogme ni ja u buduće neću žuriti, idem zadnji dan.Prekrasno si trgovala i lijepe biljčice nabavila. Ako je ono što si spomenula japanska mirta, u stvari cuphea,/ ne mogu razaznati, trebala bi  malo jasnija slika/ morat ćeš je zimi negdje u toplije stavitiClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:23
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Očigledno da si pravi trgovac za spustiti cijenuWink
 
E, varaš se. Kad je za obični, šarenolisni bršljan MM htio spustiti cijenu ja sam se okrenula i rekla da sam se predomislila i da ga ne želim. Sve - samo ne cjenkanje. Rađe ću šetati danima da naiđem na dobru cijenu. 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:32
E onda ideš na obuku kod moje mame, ona skida i Cigi cijenu na pola.
Sjećam se kad je pregovarala s jednimi on naživciran kaže " Evo ti kad is takva, samo idi odavde kvariš mi prodaju" LOL
I ja bi trebala mami na obukuWink.



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 18:29
smile60Ne, ne, ne ... moraš se takv roditi. Meni nisu ugradili taj čip.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 23:49
E večeras sam te vidjela ispred kuće. Stajala si sa rukama na bokovima ispred sukulenata i vrlo Anštajnski razmišljala
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 08:49

Gledala sam i divila se koliko mi je toga smrckica dala.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 12:32
Hoya, nisi pročitala što sam ti napisala za plavu kuću. Skoči malo u vrtWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 13:58
Samo na brzinu svratih, super si prošla s kupovinomsmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 15:04
Dobar ulov, ti i Flavia uvijek kupite dobro i jeftino. Dihondra je naj, a ove tri dolje kamenarke su super, svima treba puno sunca, ona srednja cvate  malim žutim cvjetićima i baš je ineresantna. Clap
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 15:53
dobar shoping, ali ona plava ljapotica je woww smile39
joj ja isto mrzim cjenkanje...meni bude neugodno LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:19

Hoya predivan ulov.

Sve mi se jako sviđa, šteta što nisam bila s tobom!WinkBig%20smile

A oni slapovi - dihondra, gdje si to kupila? Ili da pričekam pa da na proljeće žicam pelcere!LOLLOLLOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:20
Baka, zapisala sam odmah sada. Tebi: irezina, koprivice i dihondra silver. Je l' još nešto nedostaje?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:31
Hoya, bila sam jučer u Rijeci i tamo kod Konta vidjela cijelo more tih visećih dihondra, baš kao tvoja, krasne su i vrlo dekorativne i zgodne za kombinacije s tim srebrnim lišćem
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 20:10
Je, je Otok, došla ona poslije tebe i sve pokupila, vaze su danas prazne - bila je.....smile156
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 20:33
Ma, šuti, netko je od nas morao prvi - sad će polako biti za svihsmile156 !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,688 sekundi.