Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Milijun zvončića - Million bells
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Milijun zvončića - Million bells

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 13>
Korisnik
Poruka
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 00:06
Originalno poslano od člana Maggie Maggie napisao:

Kupila sam u subotu dva svijetloroza bellsića i posadila ih u zemlju.Ima li netko od vas takva iskustva njima?napominjem da živim u Zagrebu.hvala svima!





Piše ti u postovima od ranije sve o uzgoju. Dosta svjetla, vlage i povremeno gnoji i to je sve.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 15:50
Cikas, divni su ti belsići Kada si ih posadila da su ti tako lijepi i procvjetani?
Ajama i Maggie, javite kako vaši napreduju, da izmijenjujemo iskustva
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 16:14
Mojem se danas otvorio prvi cvjetić.
Ujutro je bio samo pupoljak, ali sad je potpuno otvoren i zajedno uživamo u suncu. Smile
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 21:13
Meni su oni divni , pogotovo kad su u okruglim visecim teglama i stavljeni da vise, prekasno. A ove godine su poceli na trznici bit i dupli, sa duplim cvijetom, mislim da sam vidjela kod Orhideje4 jedan zuti dupli, predivan je. Traze dosta, vode, gnojiva i nettrebaju posebno ciscenje ocvalih cvjetica.
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 12:42
Malo bolje sam pogledala svoje bellse i na žutim su se pojavile neke male smeđe uši. Ima ih dosta i to najviše unutar samog cvijeta. Kako ih istrijebiti, kakav "otrov" kupiti?
Na vrh
Poppy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Poppy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 09:04
ovo su moji dupli proslogodišnji
Gnojila sam ih univerzalnim gnojivom za cvatuće biljke, jednom tjedno, i cijelo ljeto su neprekidno cvale...
Na vrh
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 11:16
Ajme divni su ti. Ovakve još nisam vidila duple
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 13:11
Kupila sam još bellsića. Jedne mami, jedne sebi pa da obadvije uživamo :-)
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 15:07
Originalno poslano od člana Fiorella Fiorella napisao:

Cikas, divni su ti belsići [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> Kada si ih posadila da su ti tako lijepi i procvjetani?
Ajama i Maggie, javite kako vaši napreduju, da izmijenjujemo iskustva [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />


Moji su belsići kupljeni negdi oko Uskrsa, kad su se prvi pojavili u Makarskoj na pijaci, kupila sam 4 kom i zajedno posadila u viseću posudu. Prošlu sezonu sam ih imala prvi put i oduševili su me.
Baška Voda
Na vrh
keeka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 252
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje keeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 07:37
Poppy ovi dupli su mi predivni, bravo   
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 09:41
Poppy prekrasni belsići.Ovakve duple još nisam vidjela!Predivni su!!!smile78
Josipovac,Osijek
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 23:04
Originalno poslano od člana Poppy Poppy napisao:



[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m74/MojPablo/DSCN0650.jpg" />
ovo su moji dupli proslogodišnji
Gnojila sam ih univerzalnim gnojivom za cvatuće biljke, jednom tjedno, i cijelo ljeto su neprekidno cvale...




kako su lijepi bellsi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 17:05
ovi dupli su zaista prekrasni...odlična kombinacija boja Poppy...
 
moji ovogodišnji, u tegli su dvije biljke kupljene vrlo, vrlo male:
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Poppy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Poppy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 11:10
Hvala svima!
Tko je zainteresiran za duple ima ih za kupit na Dolcu, ali ranije ujutro jer se brzo rasprodaju...
Retriver Sara i tvoji crveni su divni! Smile
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 19:24
Bila sam danas na tržnici u Utrinama, rano ujutro su već svi dupli bili rasprodani...pa bogme se ne bum dizala u cik zore za cvijeće...kupila sam jedne slatke, lila obične, drugo je sve bilo ofucanoSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 13:40
Dobar dan ja sam prvi puta na forumu i imam dva pitanja,prije tjedan dana sam po prvi puta posadila milion bells i super su mi e sad pitanje je dali da ih počnem prehranjivati ili je još prerano? A drugo pitanje je svaka sadnica ima oko 5 grančica jel im treba otkinuti vrhove? Budem ih uslikala pa ću staviti sliku:-)
Na vrh
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 20:30
Rano ti je za prihranjivanje, pusti još tjedan dana. Zašto bi im kidala vrhove? Po mom mišljenju nemoj. Evo mojih na današnjem suncu



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 20:42
Originalno poslano od člana orhideja4 orhideja4 napisao:

Rano ti je za prihranjivanje, pusti još tjedan dana. Zašto bi im kidala vrhove? Po mom mišljenju nemoj. Evo mojih na današnjem suncu



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 20:44
Predivni su ti,čitala sam da im treba otkinuti vrhove da se više zgusnu probat ću staviti sliku svojih:-)

Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 20:52
Evo uspjela sam staviti sliku:-))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,202 sekundi.