Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 00:48
Lovro i sarajka, hvala na posjeti mojim vrtovima, okućnicama. Dali ste si truda, vidim i hvala vam. Imam još nekih slika sobnog ovdje u prostoru ali eto, moram jednu noć sve stviti pa je to, to za sve pokazati.
A do proljeće se zaista bojim da mi se ta količina znatno ne smanji, najave su za opaku zimu ...  Neka nam je svima sretno ove zime!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 00:58
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Puno hvala na sadnicama, sve su zbrinute. Pozdrav i lijep provod idući tjedan
Sretan put šmrcko!Pozdravi mamu!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 02:09
Miro lijepo si uslikala Martinkovac... Dobro je rekla Hoya da je sve lijepo, ali puno je ljepše u živo, a ja dijelim njeno mišljenje....ClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 07:32
Miro, sve pohvale za tvoje prekrasne biljke! Okolina ti je predivna...kuća...apartmani...MA SVE! Svaka čast, tu je uloženo jako puno vremena, truda, novca i ljubavi! BRAVO!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 00:50
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

 Imam još nekih slika sobnog ovdje u prostoru ali eto, moram jednu noć sve stviti pa je to, to za sve pokazati.
 
 
Da citiram samu sebe i da krenem na posao u " noćnu smjenu" Smile
Ostala sam vam dužna još nešto slika biljaka, cvijeća iz poslovnog prostora ( moje su cure sa  riječke kave  Thumbs%20Up  imale priliku uživo vidjeti a i dobiti reznice  na dar).
Ovako ću to predstaviti:

Sobno cvijeće - Martinkovac - poslovni prostor

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 01:06
Božićni kaktus, nije nikako cvao a i sav je nekako ofucan( neznam što da mu radim...)
 
 
Puzavci razni:
 
 
Drvo života:
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 01:32
 
 Afričke ljubičice ( ni sama neznam koje su sve boje, neke su procvale i primamile moje gošće  Smile )
 
 
Ovosu još bile bebe prošle godine:
 
Biberovac - Peperomia diskretno šarena, slala sam skoro svima a i cure su dobile
 
 
Filadendron (Philodendron) - Monstera
 
 
 
Zamioculcas:
 
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 02:06
Yucca  a jedna prpada, valjda joj mjesto ne paše, ova je dobra
 
 
Dracena marginata je najzahvalnija u ovom prostoru i zato imam 4 velika važa ( i jedan mali) i u svakome je i puzavac ( podjeljen curama sa riječke kavice i šire..) scindapsus pictus
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 02:19
Šeflere u velikim vazama ( i još jedna u malom važu), jedna je šatirana a druga jednobojna:
 
šarena:
 
 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 02:33
Bravo Miro, baš si lijepo poslikala biljke iz salona...Dio tih biljaka već je i u našim domovima, obzirom da si nam velikodušno poklonila hrpu reznica....Pohvaljujem novi avatar, sigurno je Toni to kreirao...smile89
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:13
Ovdje mi je jedan kutak gdje ima svega:

Aglaonema modestum, Calathea ( ima ljubičasto lišće, CALATHEA MEDALLION ili  Maranta - Marantaceae), spatifilum, Ficus benjamin (mali), hibiskus sobni, ficus, ono visoko je nešto što je bilo u dekoraciji buketa pa ja zasadila, bili su samo štapići, valjda je neko drvce života ili yucca), Hiedra (Hedera helix), difenbahija

 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:18
Aglaonema modestum, sliči spatifilumu i list i cvijet, podjeljen je curama na forumu i mojim riječankama:
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:22
Calathea ( ima ljubičasto lišće, CALATHEA MEDALLION ili  Maranta - Marantaceae)
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:28
Dracena marginata u blizini i u prvom planu:
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:31

Još jedan fikus

 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:39
Vani je nekako slabašna i neodgajana Isusova kruna - lat. Passiflora  i glicinija koja čeka presađivanje na proljeće.
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 03:44
Imam i dvije vrste bijelih orhideja ( slike naknadno)
 
Dendrobium nobile
Phalaenopsis (falenopsis)
 
i naravno klorofil koji svi imamo.
 
 
Eto, obećano, učinjeno! Ne gledajte u koliko je sati sve ovo napisano a sutra radim...smile42
 
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 07:40
Cure iz Rijeke su dobile reznice, a zašto nije dobila i cura iz G. kotara? smile178

Šalim se! Meni je baka donesla listiće ljubičica, pa mi je za ovaj puta dovoljno posla sa sadnjom biljaka.

Koliko sati dnevno spavaš?
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 09:28
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 09:52
Bravo draga Mira K  - em si lijepa baka Mrazica na slici em si baš prava Mrazica uživo jer si darovala mnoge na ovom forumu!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.