Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Teine kućne čarolije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Teine kućne čarolije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 12>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 22:23
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
ali sada mi je lakše kada znam da ima takvih još!!!


...o ima ih još puno, samo nisu iskreni i ne priznaju to javno smile162
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 22:31
Muku mučim sa pamćenjem imena. Ali moram priznati da se baš ni ne trudim!  A tek sa sadnjom. Nigdar se nemrem setiti kaj sam gdi posijala i kak bu zgledalo kad nikne. Uvijek se iznenadim kad nešto nikne- uglavnom ugodno!
Glavno je da nam je ljepo, bilo to  na latinskom ili nekom drugom jeziku.


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 22:34
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:


Glavno je da nam je ljepo, bilo to  na latinskom ili nekom drugom jeziku.




smile141, a sad idem nanati jer sutra delam, a ovih tri dana što sam bila slobodna sam opet malo pretjerala.

Uskoro čete vidjeti i slikice, moja livadica je pri kraju, smeć je sve manje, a travice sve više....smile161
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 11:20
Evo da se malo javim iz moje male đunglice.....
Sigurno se sječate ovog nereda


e sad je sve to razvrstano na hrpice i čeka odvoz u otpad (svaki otpad posebno; šutica, daskice, staklo, željezo.....) i izgleda ovako


nije još savršeno, ali je ipak malo boje, a u međuvremenu su stigla i drva za zimu, tako da opet imam posla smile148
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 11:21
A da baš ne ispdne da je sve puno smeća moram vam pokazati da tu ima i voća, uz kupine ima i ovoga


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 11:24
A i cvijeća je puno procvjetalo, ali evo mali izbor engleskih pelargonija



a ovo sam zaboravila kako se zove (rekli su isto nekakva pelargonija)



Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 11:27
A za sav moj trud, sve žuljeve na rukama i ispečeno lice i ostalo od sunca MM me je na flori nagradio sa poklonom koji već dugo želim



naravno morala sam ju odmah presaditi i sad joj se divim.

U međuvremenu sam još puno toga napravila, ali jednostavno nisam slikala, a i nije mi to sada gušt, kad sve završim onda ću se hvaliti.
Ah da pospajala sam crijeva za zalijevanje po cijelom dvorištu, jer posvuda ima nešto i jednostavno bih skviknula noseći kante. Pa sam zato lijepo 100 m crijeva i samo prespajam kod bunara i šećem gdje mi treba. smile106
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 12:42
woow,za cikasicu,ma za sve.Ovo kaj su ti rekli da je nekakva pelargonija,e nju sam ja kupila pod nekakvu fuksijusmile156Meni je lijepa,jel pelargonija ili fuksija.Sami listići su dekorativni.E Teak tvoja,tj.sad je moja,fuksija tjera pupoljak,i baš samsmile213
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2008 u 21:45
Tea - sviđa mi se ono s razvlačenjem crijeva za poljevanje, baš si praktična.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 12:31
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

E Teak tvoja,tj.sad je moja,fuksija tjera pupoljak,i baš samsmile213


..... misliš ovako.....

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 12:34
A radovi????
Trenutno sam u carstvu nerada, vani je padala jučer kiša, a ja radila.... sada sunčeko sija i čekam večer da nešto još posadim. No, kao i obično po dolasku kući obišla sam moje carstvo i što sam zatekla?

Jednu malu svega 40 cm (presađivana pa obrezivana i zamoljena da opstane


Divlji ljiljan je odlučio da mora danas otvoriti svoje ljepote


Vjerovali ili ne obje begonije sam kupila pod naranđaste, stavila u istu teglu, a kad tamo vidi čuda

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 12:36
Ima tu i još svakakvih novosti



... a ovu englesku sam dobila - trebala je biti naranđasta, a vidi iznenađenja


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:32
Tea prekrasno je sve, ali zapela mi za oko ona plava zdjelica i ovi ljubičasti leptirići-listići - što je to - predivno je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 10:30
Tea, ti si morala biti izuzetno vrijedna, kada si dobila onu palmu, ili imaš izuzetno dobrog muža???Thumbs%20UpWink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 11:47
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Tea prekrasno je sve, ali zapela mi za oko ona plava zdjelica i ovi ljubičasti leptirići-listići - što je to - predivno je.


plava zdjelica??? Ako je iz ljiljana onda ti je unutr čempresić i zeleni puzavci.

Leptirići ljubičasti su ti ukrasna djetelina samo je "krupni plan" pa možda nisi prepoznala.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 11:49
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Tea, ti si morala biti izuzetno vrijedna, kada si dobila onu palmu, ili imaš izuzetno dobrog muža???Thumbs%20UpWink


MM je najbolji na svijetu smile156, ma to ti on mene voli rasveseliti stvarima za koje zna da ih volim, a naravno ja ti to onda malo i koristim, samo pokažem prstom i pitam ; Jeli dobra? Jooooj kak je prava! 
I naravno uvijek mi uspije, tako sam i sinoć u konzumu na sniženju dobila dvije nove orhideje.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 12:05
hehehe mudrica LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 12:09
To ti je reć žena, zna kako će sve dobiti!!!
Thumbs%20Up
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:10
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

To ti je reć žena, zna kako će sve dobiti!!!
Thumbs%20Up



A čuj treba imati neke male sitne trikove.... danas sam mu kupila dvije biljkice za vodenka (ukupno 40 kn), a onda sam zatreptala na passifloru koja je koštala 170, a sada je na akciji u obiju 80 i naravno dobila sam ju. ha-ha kad imam boju polovinu koja voli cvijeće smile99

Inače danas cijeli dan pada kiša pa sam malo preselila na kućanske poslove zvane peglanje smile196
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:31
TeaK potpuno te razumijem. I ja koristim iste trikove. A još kako sam i malo djetinjasta znam odglumiti i tom stilu tipa "Hoooćuuuu toooo" Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.