Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 69>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 22:42
Nisam dugo bila ovdje Embarrassed..nadam se da ce ti se oporaviti Kalatea Wink..a proljece je proljecu doslo Big%20smileWink..bas lijepo!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 08:01
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

pomjesala sam tesmile157,a mozda se i nade ruza roza i za tebe ako zelis
 
Maslačak, to se ne odbija!!!LOLLOLLOLLOL
Dapače, bila bih sretna!!!TongueTongueTongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 11:24
vidim svasta lijepo nice,a terasa se polako puni,uskoro bude prekrasna kao i lanismile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 11:51
posalji pp i ruza stize za koji dan... znas to su starije ruze al se primaju ko lude,baba mi je rekla smile96,ona ih je posadila...
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 21:53
"proljeće je a u meni nemir...."
prošetala sam među tojim cvijećem -baš je lipo vidit sve te boje sada....predivno ti je cvijeće!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 10:10
Drago mi je da vam se moje cvijeće sviđa...jako sam nestrpljiva zbog ovog vremena...
Nikako da otopli i da se posvetim u potpunosti mojoj terasi i mom cvijeću...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 12:01
Tvoje cvijeće ne da je lijepo ...prelijepo je  i ja sam nestrpljiva kao i ti sve se nekako odvuklo nikako da pošteno da otoplismile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 13:31
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Tvoje cvijeće ne da je lijepo ...prelijepo je  i ja sam nestrpljiva kao i ti sve se nekako odvuklo nikako da pošteno da otoplismile141
 
Odmah mi je lakše niho, kada znam da nisam sama u toj svojoj nestrpljivosti...LOLWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 08:55
Ovako izgleda moja terasa trenutno...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:00
Trebam pomoć...
Prošli tjedan sam se počastila ovom campanulom ali mi se čini da se nešto događa od kada sam je presadila???
Nekako mi je čudno klonula....šta mislite zašto ???
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:02
Phlox...jedva čekam da procvjeta i raširi se...onog u vrtu sam zaboravila slikati...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:04
Puzajući dragoljub...
Prvi puta ga imam pa nisam sigurna da li tako mora izgledati...nekako mi je otišao u visinu ali je pri tome dosta nježan...ne znam kako se misli dalje penjati, pa mu moram što prije staviti neku pomoć...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:14
piše drago proljeće "ovako izgleda moa terasa trenutno" a kako će izgledati preljepo za mjesec dva kad procvate sve u teglicama kad se zašareni sve onda bude predivno i budeš ju opet s ponosom pokazivala nama
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:16
Tako je Tija...to jest nadam se da će tako biti!!!
 
Uvijek na početku sezone stavim sliku sa malim biljkicama a poslije se to može uspoređivati sa prekrasnim cvijećem...
 
P.S. imaš super avatar!!!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 11:22
Meni su se zvončići sito objesili, ali valjda im treba neko vrijeme dok se prilagode. Bit će to Proljeće prava rascvjetana terasa.

život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 12:22
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Meni su se zvončići sito objesili, ali valjda im treba neko vrijeme dok se prilagode. Bit će to Proljeće prava rascvjetana terasa.

 
 
Draga moja Lantana...iz tvojih usta u Božje uši!!!Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 16:00

Evo samo jedna slika kako trenutno izgleda moja terasa...

Pošto danas pada kiša sve sam maknula pod strehu...

Jučer sam imala akciju spašavanja biljaka iz Lantaninog paketa...nešto sam uspijela posaditi u vrt ali većina je za sada u teglama pa se iskreno nadam da će drugi tjedan biti ljepše vrijeme, tako da svima nađem lijepo m
jesto u vrtu...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 16:00
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 16:30

Baš mi je guš vidjeti takvu terasu. Bar znam da ima još takvih poput moje.

A za camapnulu se ne sekiraj. Nemoj je zaljevati. Ona klone samo kad su najveće žege po ljeti. Traži vrlo malo vode i onda ti raste kompaktnija.
 
Kad procvjeta slikat ću moju koja je promjera 15 cm, a nikla je u rupi u betonu i nitko je i ne gleda.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 19:37
Krasno, pa ti si u velikim radovima smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.