Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 48>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 22:08
A Pelargonije su jos uvijek prelijepe...Veceras je naglo zahladnilo(snijeg je pao na planinama)tako da se nadam da ce izdrzati do subote kad cu ih prebaciti u staklenik!
 
 

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 22:10
Ova Echeveria se je popravila...Kad sam je kupila bila je u losem stanju,ali sad...sad je fantasticnaTongue..i narasla je..moram joj potraziti samo imeWink!!
 

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 22:14
Gledajuci je ovako..mogla biti i ona neka vrste echeverie..ili pachyphitum..
moja prijateljica je drzi cijelu godinu napolju,zato i jeste ovako roza-zelena..Ja sam svoju unijela u kucu..i polako joj se vraca zelenkasta boja..
Jesam li pogrijesila?(sto sam je unijela u kucu?)
 

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 22:18
Echeveria Harmsii:
 

 
Pachyphutum Oviferam:
 

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 22:46
A evo i mog ljepotana,Zamioculcas...vec dugo vremena sam zeljela ovu biljku..i sad je tu..Tongue..nabavila sam joj i kamenciceTongue,nadam se njenom drustvu Dugo,Dugooo godinaTongue!!
 

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 06:07
Kao i uvijek - samo pohvale stizu na racun tvojih ljubimica, a isto tako i na tvoj račun! Predivno je cvijeće, dzo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 14:22
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Kao i uvijek - samo pohvale stizu na racun tvojih ljubimica, a isto tako i na tvoj račun! Predivno je cvijeće, dzo!!
 
 
Moji ljubimci i ja ti zahvaljujemo od srcaEmbarrassed!! Sutra krecem u sadnju tulipana,krokusa,itd,itd..nadam se da nam nece padati kisa!
 
Cijenim vasu podrsku..lijepo je kad s nekim mozes podijeliti ono sto je tebi drago..na sta se ponosis..to ti nekako uljepsa dan..i naravno,Uz Vas Ljubav prema cvijecu nemoze nikad nestati!! Embarrassed
 
Anaidasmile79
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 22:19
Zamioculcas predivan!i ja ga prizeljkujem...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 22:22
predivno!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 22:28
Zamija je predivna, baš sam si neki dan jednu malu presadila od kćerkine.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 00:38
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Zamija je predivna, baš sam si neki dan jednu malu presadila od kćerkine.
 
I kako si to odradila..ja sam nasla na internetu da se presadjuje preko liske i to u ovom periodu(u jesen)!?
 
Hvala VamEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 18:39

Danas je bilo "malo" ciscenja u dvoristu Smile..Pelargonije sam smjestila u staklenik..New Guinea jos uvijek cvate..Cuvarkuce su jako lijepe ovako tamno-zelene boje Tongue..Sedium raste neumorno..Garofani su narasli bas lijepo a i Iris ne zaostaje Tongue..Sobni Brsljan je izbacio 3 nova stapa..bu, nemam pojma sta ce s njima LOL..!!

Evo i par slika..a danas sam posadila i Tulipane..ali te slike ce malo sacekati Big%20smileWink!!
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 19:03
Jos par slika:
 
 
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 19:08
A Amarilis mi poklanja novih 6 cvijetova Tongue..
 
 
 
Toliko od mene i mojih mezimica EmbarrassedBig%20smile!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 19:49
Dzomba koja raskoš, amarilis sam ti nominirala za sliku tjedna ,jer je stvarno divan, drago mi je da će biti još cvjetova.
 
Što se tiče zamije, velika je bacila novu grančicu, pa sam je jednostavno odrezala s djelom korjena - to često s nekim biljkama napravim i uvijek uspješno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 20:27
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Dzomba koja raskoš, amarilis sam ti nominirala za sliku tjedna ,jer je stvarno divan, drago mi je da će biti još cvjetova.
 
Što se tiče zamije, velika je bacila novu grančicu, pa sam je jednostavno odrezala s djelom korjena - to često s nekim biljkama napravim i uvijek uspješno.
 
EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedHVALA!!!
 
Ma i moja Zamija(Zamioculcas,da ne napravimo gresku kao i sa Veronikom, ako neko bude citao,hehehehe)ima dosta novih grancica..nego tek sam joj zamijenila vaznu(prije nekih mjesec dana)tako da ne bih je ponovila dirala.. Mogu li to odraditi i na proljece?!
A u pravi si..kod mene je pravi raskos..TongueTongue..imam 55 vrsta razlicitih biljki u cijim ljepotama cu uzivati godinama(nadam seBig%20smileBig%20smile)a tu neracunam Pelargonije,New Guinea,Ciklamini..i ostale jednogodisnje biljkeWink!!
Hvala ti Trisa!!!
smile75smile79
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 15:50
prekrasno ti je cvijeće,samo posljednju stranu mi se slike ne otvaraju-možda je do kompa jer gledam na poslu? Ali prema viđenom ne sumnjam da ćeš uživati. U kojem dijelu Italije živiš? Ja se spremam na godinu u Toskanu na godišnji,još da pronađem kamo ( jer je sve prekrasno pa se ne mogu odlučiti Shocked ali najvjerojatnije u regiju Chianti ili okolicu
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 20:58
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

prekrasno ti je cvijeće,samo posljednju stranu mi se slike ne otvaraju-možda je do kompa jer gledam na poslu? Ali prema viđenom ne sumnjam da ćeš uživati. U kojem dijelu Italije živiš? Ja se spremam na godinu u Toskanu na godišnji,još da pronađem kamo ( jer je sve prekrasno pa se ne mogu odlučiti Shocked ali najvjerojatnije u regiju Chianti ili okolicu
 
Toskana je Prelijepa,tako da neces pogrijesiti gdje god da odes Tongue!! A ja sam na sjeveru,56 km od Milana,grad se zove Bergamo.(Lombardija)..
A Hvala ti za moje mezimice..neznam sta bi to moglo biti s slikamaConfused..ja ih vidim odlicno..Smile!!
Odusevit ces se s Toskanom..!!WinkWink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 21:32
vjerojatno je do kompa, jer sam na poslu. A Toskanom me zarazila Frances Mayes sa svojim knjigama,od onda sam totalno zaljubljena u nju i u Italiju općenito
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 22:02
Vjeruj, ljepša je nego u knjigama
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.