Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 81>
Korisnik
Poruka
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:17
ja volim kombinaciju boja koje inace ne idu zajedno, tak da ja mislim da cvijet bas zbog toga dolazi do izrazaja Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:19
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

evo novih, lijepih radova [IMG]http://www.cvijet.info/FORUM/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />, zanimljiva je kombinacija boja na prvom tanjuru.

 

Meni se čini da sam ipak malo fulala, jer mi cvijet ne dolazi do izražaja...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />


Slažem se....podloga ti je IZVRSNA..lak super raspucao-....zaista...ali motiv ti ne dolazi do izražaja
Jesi ga pobojala odostraga sa bijelom akrilnom?
Možda zato što je i podloga i motiv slične boje.
Probaj u buduće u takvim kombinacijama malo oko motiva preći sa nekom svijetlijom bojom...a onda nastavi kao u ovom primjeru, sa crvenom
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:20
te kombinacije boja su ti stvar ukusa...ja recimo, volim kontrastne kombinacije tako da bih ja vjerojatno stavila sa crvenim cvijetom bijelu, sivu ili crnu boju, a kroz pukotine opet crvenu....al svako voli nešto drugo...bitno da je tebi lijep i da si ti zadovoljnasmile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:26
Ja sam stavila da vidite, ali onak 100% nisam zadovoljna...
Budem još vježbala...
 
Točno je da sam oko motiva trebala staviti neku drugu boju!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:28
Wink
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

meni je ok tako...ali to je već stvar ukusa Smile
ovo zadnje je tacna ? mislim da bi joj pasalo da bude sjajno lakirana
Iris to će biti mala kutija za kekse...i bit će sjajna kada je završim!!!Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:29
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

evo novih, lijepih radova [IMG]http://www.cvijet.info/FORUM/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />, zanimljiva je kombinacija boja na prvom tanjuru.

 

Meni se čini da sam ipak malo fulala, jer mi cvijet ne dolazi do izražaja...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />


Slažem se....podloga ti je IZVRSNA..lak super raspucao-....zaista...ali motiv ti ne dolazi do izražaja
Jesi ga pobojala odostraga sa bijelom akrilnom?
Možda zato što je i podloga i motiv slične boje.
Probaj u buduće u takvim kombinacijama malo oko motiva preći sa nekom svijetlijom bojom...a onda nastavi kao u ovom primjeru, sa crvenom
 
Hippy obojan je bijelom bojom...ali dobro si rekla čini mi se da ipak oko ruba treba neka svjetlija boja...
LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:48
Proljeće prava si majstorica, a boje - pa to je stvar ukusa, čak i kobinacije boja, koje bi rekao da ne idu skupa, nekada ispadnu super. Osim plave ja recimo jako volim zelenu, pa mi se svi smiju, jer kažu tako topla osoba, a voliš hladne boje - no to je to.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:51
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Proljeće prava si majstorica, a boje - pa to je stvar ukusa, čak i kobinacije boja, koje bi rekao da ne idu skupa, nekada ispadnu super. Osim plave ja recimo jako volim zelenu, pa mi se svi smiju, jer kažu tako topla osoba, a voliš hladne boje - no to je to.
 
Triša i meni je zelena draga.Možda sam trebala zelenom napraviti prijelaz a ostalo crvenom završiti...???Confused
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:54
najbolje ti je to isprobati na novom tanjuru Big%20smile 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 10:02
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

najbolje ti je to isprobati na novom tanjuru Big%20smile 
 
Čini ti se...LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 11:13
E pa možeš napraviti jednu zeleno-crvenu kmbinaciju, to ionako nekako paše pogotovo za Božić i N.G.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 13:17
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

E pa možeš napraviti jednu zeleno-crvenu kmbinaciju, to ionako nekako paše pogotovo za Božić i N.G.
 
Danas kupila nekakvu zdjelicu, mislim da ću popodne odmah probati...ako mi sin dozvoli!!!Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 13:19
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Danas kupila nekakvu zdjelicu, mislim da ću popodne odmah probati...ako mi sin dozvoli!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Imam ti je riješenje za to ...dok ja radim svoje...malom dam boje i papir pa i on uvijek nešto crta samnom
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 13:39
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Danas kupila nekakvu zdjelicu, mislim da ću popodne odmah probati...ako mi sin dozvoli!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Imam ti je riješenje za to ...dok ja radim svoje...malom dam boje i papir pa i on uvijek nešto crta samnom
 
Ma i mi tako radimo, samo nekad je onako "na krivo nasađen" pa mu se ne da nego "movamo pvaviti gavažu", a meni isti tren pozli, ali eto što je tu je. Ima i moje dijete pravo ne biti u štimungu...
Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 13:40
Doduše probat ću ga danas navesti da gleda crtiće dobio je prekrasne bajke braće Grimm!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 13:45
 
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 16:48
ajme što se sve danas raspištoljile, posude su ti ženo prekrasne, svaka čast
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 18:53
Znaci bajke su bile interesantne pa si ti u miru mogla raditi ove lijepe posude. Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 08:32
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

Znaci bajke su bile interesantne pa si ti u miru mogla raditi ove lijepe posude. Wink
Ovo sam napravila prije par dana...Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 08:34
Ove su od sinoć, onako leteći, jer moj sin nije htio gledati crtiće. Morala sam se s njime igrati i usput raditi, ali uspjela sam...
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.