Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 34>
Korisnik
Poruka
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:02
I meni se jako svidja, ne mora uvijek biti jako raspucano.
 
A zar nisi cijeli tanjur prvo premazala s bijelom bojom?
Ja sam isto pocetnik pa mi jos puno toga nije jasno :) i volila bih da i meni tanjur ispadne ovako dobro pa me zanima kak si tocno radila
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:09
gortyna zalijepila sam cvijet i onda samo njega obojala bijelo
zatim sam stavila cracle lak i kad se osušio onda sam spužvicom tapkala bijelu i zelenu boju....a kad se boja raspucala poprskala sam zlatnim lakom
 
p.s. kad radiš na staklenom tanjuru onda sve radiš obrnuto jer radiš sa donje strane tanjura
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:15
Puno ti hvala... vidis nisam znala da se moze spuzvicom tapkati preko laka za raspucavanje. I to sa dvije boje je isto super ideja i nesto novo za mene. smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:16
ideja sa kamencicima je fenomenalna,moram to probati,bar kamencica iman i to besplatnoWink.tanjur ti je prekrasan,meni se bas sviđa ovaj sitni cracleClap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:17
gortyna nisam ni ja znala...ali sam htjela probati....na prvome mi se nije svidilo što su se od ispod vidili tragovi pinela
 
kaćo samo navali Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:34
zaboravila san te pitat di si kupila pjat.ovo za tapkanje spuzvicom preko laka za raspucavanje,ja jedino s njom i radim,jednom probala sa pinelom pa ispalo boze sacuvaj.u zadnje vrijeme umijesto komada spuzvice koristim umetak od spuzvastog valjka,onaj vrh u obliku kruga,probajte,puno je zgodnije i skoro pa nista  neisporkan prste..Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:38
pijat sam našla u kineza na pazaru...bila su samo 2 kom. imaju neke greške u staklu ali kad se obojaju ni ne vide se
inaće sam pregledala skoro cijeli grad i nema tanjura.....u Kauflenda sam vidila samo zelene a htjela sam bezbojne....ima ih u Metrou ali su 22 kune pa sam uzela samo jedan za sad.....ali prvo vježbam na onima iz kineza Tongue  
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 23:12
u metro cu tek iduci tjedan kad mi mm dođe doma,triba li jos uvik imat one nekakve kartice kao propusnice.nemoran ti ni govorit da javis ako di drugo sinjas tanjure...a kako su me tek zagolicale one franjicine boce,pa ako naiđes na stagod slicno vici.Smileako se meni ista ukaze obavezno javinBig%20smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 23:25
Tanjur je krasan.. onako za poželiti ali ipak možda da je malo više raspucao.. moram i ja to probati!!

Ideja s kamenčićima super..ostalo mi je još nešto od okvira da valja i to iskoristiti!!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:46
Da znaš da mi je ovak sa manjim raspuklinama tanjur ljepši!
Svaka čast!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 08:39
Pogledala sam sad sve tvoje radove i sta reci osim da si genijalac. Od kuhinje si napravila cudo, super je, jako mi se svidja. Clap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 19:15
lijeno mi je stavljati pojedinačne slike...pa evo link
ove zadnje slikice su fotkane prije zadnjeg sloja laka...a poslije nije bilo vremena Big%20smile
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 19:19
odlično! smile141
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 19:39
Super su ti radovi, ja samo mogu trčati za vama velikim majstorima i škicati!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 19:41
ma daleko sam ja od velikog majstora....još se moram puno namackati prije toga Tongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 22:12
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 22:22
ma daaaj kaćo Embarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:33
Iris radovi su jednostavno prelijepi...
I ja sam počela sve više raditi na pločicama i moram priznati da su super za raditi...
 
Bravo iris super su svi radovi!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:35
juhu i ja cu na plocice...super jeeeeeeeeeeeee
 
proljece sam nikao da ih izbusiiiiimmmmmmm
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 10:10
hvala Smile
 
proljeće uglavnom radim na pločicama jer nikako da dobijem na lotu pa da odem opelješiti dučane Tongue ali meni se isto sviđaju i slikice na pločicama
iako bi bilo lijepo raditi i na nečem drugom...možda uskoro bude i to
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.