Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cleopatrina djela
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cleopatrina djela

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 16>
Korisnik
Poruka
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 11:50
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Prekrasno - šta više reći mraaaaaak      Nego gdje je ta tvoja Ofertisima
 
hvala. .a moja ofertisima je u čakovcu, ali su od zg i vž po artiklu skuplji 2 kn, tak da tam kupujem samo ako mi je kaj hitno. .
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 11:51
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

wow, kako ti je sve ovo predivno ClapClap ipak moj favorit je ovaj tanjur sa cvijetom Smile

 
to ti odmah biraš poklon?. . .Smile. .inače sam te mislila iznenadit poklonom, i nadam se da će ti se svidjet. .Wink
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 11:53
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Cleo, tvoje radove bi prepoznala među hrpom drugih .....definitivno maš svoj poseban stil ...sve ti je jako lijepo....ali, ako već moram reći ...tvoje krecije su vrhunske na čašama
 
daj, hippy, tko mi govori, majstorica od zanata. .ali ipak, hvala na pohvali. .Embarrassed
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 12:03
Ma daj molim te.....
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 12:05
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Ma daj molim te.....
 
što, pa sad dok sam gledala tvoje radove oči mi ispale od divote. .
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 12:07
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

wow, kako ti je sve ovo predivno ClapClap ipak moj favorit je ovaj tanjur sa cvijetom Smile

 
to ti odmah biraš poklon?. . .Smile. .inače sam te mislila iznenadit poklonom, i nadam se da će ti se svidjet. .Wink
 
ja volim đenjaaaaaa Tongue
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 12:08
vidiš, a ja sam u offertissimi uzela takve zdjelice ali su bile plave
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 12:12
Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Originalno poslano od člana roberta roberta napisao:

wow, kako ti je sve ovo predivno ClapClap ipak moj favorit je ovaj tanjur sa cvijetom Smile

 
to ti odmah biraš poklon?. . .Smile. .inače sam te mislila iznenadit poklonom, i nadam se da će ti se svidjet. .Wink
 
ja volim đenjaaaaaa Tongue
 
nadam se  da ti se bu svidjelo đenjeeeee. . .Wink
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2008 u 17:27
predivno smile141
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 08:55
A novi radovi?
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 09:04
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

A novi radovi?
 
eh, eh, draga moja spring. .bit će, ali nekako ne stignem pofotkat pa stavit, a imam ih puno, ali nisu završeni fale mi neke sitnice, a nebi rado stavljala ovako nedovršeno. .Wink. .bit će uskoro. .
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 13:20
mam bu 25 slika ili više
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 07:23
evo, konačno sam nešto  poslikala, pa pogledajte. . .
To su mala stakalca, nisu još dovršena, mislim ih upotrijebit za podloške za čaše. .
 
 
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 07:27
A ovo su velika stakla koja služe kao slike, ali još nisu dobila okvire. .Smile
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 07:30
I ovo je veliki plastični tanjur. .
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 08:15

hej cleopatra...sve mi je lijepo, zanimljivi su mi ovi detalji sa kontur pastom (npr. ova zadnja imitacija heftanjaWink)...mada, moj favorit je ona plava sa kanticom i jabukama i onom kuhinjskom krpom...odlično! i super salveta!!

Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:01

lijepo, lijepo

one prve slicice sa salicama su mi bas fora

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:03
Cleopatra radovi su više nego dobri, dapače radovi su super...
Ali bih ipak izdvojila onu sa kanticom i kuhinjskom krpom. Nekako mi odskače od ostalih radova, ali bez obzira i ostali su prelijepi.
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:04
opa cleo.....ti bila jako vrijedna.........ovo je naj


i ako imas tu salveticu za čenđanje......smile143
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 09:22
tra la la ja sam naručila salveticu,super je SVE. Šalice hmmmm .Ja sam kod staklara dala rezati stakla i bušiti rupicu pa mi ne treba nikakvog okvira, je da je malo skuplje u početku ali mislim da se isplati. Možeš pogledati na mojoj prvoj strani.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.