Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 80>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:16
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

...ajme...da mi barem budeš par u Božićnoj razmjeni [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot155.gif" height="48" width="60" align="absmiddle" alt="smile102" />


Kaj sad to treba značiti!?!?!?
Pa samo sam s time željela dočarati oduševljenost njenim radovima
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:16
proljece, misko,cure drage puno vam hvala..al ste brze s komentarima,tek sad san skuzila da ste postale.proljece bas smo se mimoisleWink,sve cu ti napisat sto si me pitala,samo malo kasnije,nemoj se ljutit.sad iman vrimena samo za ubacit slike..i dobila san tvoje salvete,prekrasne su,puno ti hvalasmile78
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:17
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

...ajme...da mi barem budeš par u Božićnoj razmjeni [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot155.gif" height="48" width="60" align="absmiddle" alt="smile102" />


Kaj sad to treba značiti!?!?!?
Pa samo sam s time željela dočarati oduševljenost njenim radovima
 
ma znamsmile78 preduhitrila si me s komentaromSmile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:19
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

...ajme...da mi barem budeš par u Božićnoj razmjeni [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot155.gif" height="48" width="60" align="absmiddle" alt="smile102" />
Kaj sad to treba značiti!?!?!? Pa samo sam s time željela dočarati oduševljenost njenim radovima [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />

 

ma znam[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" /> preduhitrila si me s komentarom[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />



A ja mislila kak si ti mislila pa kaj naručujem od nje kad i ti imaš isti
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:19
nemoze covijek ni na telefon od vas da se javiWacko.cekajte cas...svima puno,puno hvala,puno,punosmile79smile79
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:21
ihihihiiihiiiii
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:22
bravo kaćo  
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:27
sad vise neznam ko me sta pitao..a pitale ste nesto,jel takosmile42..stvarno se ispricavan jer neman sad vremena,ubacit cu jos zadnje slike i moran kidat odavde










Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:31
ako se pitate,ovo gore su moji sinovi kad su posli u prvi osnovne,a gore povise su meni najbitnije osobe,poza mojih sinova i mm,moje sestre i roditelji i ja među njima,naravno...jos jednom hvala najljepsa na prekrasnim komentarimasmile78
edit:zaboravih napomenit da su moji decki sad veliki magarci,ovo je slikano prije 10-12 godina
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:31
Ajme draga, gle čuda...Nema te par dana kad ono otvorila dučan u Stobreču!!!Sram nas bilo, nismo ti niti do koljena sa količinom radova, ti i Jassi si možete prošetati ruku pod ruku, nismo vrijedne vaših komentara smile58 uopće neznam što bi prvo nahvalila kad ima toliko dobrih radova....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:50
Ja ću reći da su svi ramovi lijepi kao i sinčeki, ali meni osobno je drugi po redu najljepši...Samo nam još reci gdje ti sjediš na grupnoj slici, da upoznamo te čarobne ruke.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:50
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

svasta san nesto namackala u proteklom tjednu,evo napokon i poslikala








 
Stara moja ovo se zove telepatija!!!
Uletjele smo jedna drugoj sa postovima, pa da te odmah pohvalim...
 
Kao i obično super!!!!
Kakva ti je podloga na zadnje dvije slike???

evo me draga,da ti cas odgovorin na ovo pitanje..evo ovako,predzadnja slika:crveni lak u spreju,krakl i na kraju bijeli akrilni pomijesan sa malo oker tempere...zadnja sve isto samo sto je umijesto crvenog laka  zeleniBig%20smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:54
Predivnno... ali imaš lijepu kutnu stalažu.. ak smijem komentirati!

Stavrno su mi štosne ove tvoje kombinacije podloga.. hrabro i jako lijepo!!

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:55
Saleta se lijepi na kraju.. jel tak?

Evo sada ugledah i tvoje okvire... ma predivno!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:58
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Kaća,

moram poslati link na ovu tvoju galeriju mojim prijateljicama koje me zezaju da imam manufakturu doma....pa ja sam čista nula s obzirom na tebe....pa kad sve to stignmeš????

Inače, šalji na pp cijenu ovog pitara...plaćam i poštarinu




draga ja san ti domacica,dakle slobodnog vremena na pretek...Wink.otkad ovo radin pogotovo iman slobodnog vremena,jer peglanje,glancanje kuce i sl. stavin na cekanjeLOL.cijena pitara je bila 20kn,kad buden isla u peveca pogledat cu ima li ihBig%20smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:59
Predbilježim se i ja....ak smijem!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 16:13
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Saleta se lijepi na kraju.. jel tak?

Evo sada ugledah i tvoje okvire... ma predivno!!

draga hvala ti najljepsa na komplimentima,ja salvetu uvijek stavljam na kraju,jos se nisam usudila drugacije...za pitare cemo se dogovorit,samo da ih bude..nekako me strah za ove sa drvenom ruckicom,koliko se sjecam nije ih puno ostalo na policiWink
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 16:14
ajme vrijednice, kolko si ti toga napravila,smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 16:19
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kaća da li su ovo obične kuglice u bojama, pa si ih ti onda ukrašavala???

ja sam ih i bojala i ukrasavala,nije mi odgovarala njihova prvobitna boja.ispocetka sam si komplicirala,pa san radila sa kraklom,znaci tri sloja pituravanja..poslije sam samo jedan,i tako si puno olaksala cijeli posaoWink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 16:27
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme draga, gle čuda...Nema te par dana kad ono otvorila dučan u Stobreču!!!Sram nas bilo, nismo ti niti do koljena sa količinom radova, ti i Jassi si možete prošetati ruku pod ruku, nismo vrijedne vaših komentara smile58 uopće neznam što bi prvo nahvalila kad ima toliko dobrih radova....

draga sijecas se kad san ti rekla kako mi bude neugodno koliko radova iman svaki put,e i dalje mi je neugodno..da znas.hvala ti na lijepom komentaru,ovo o meni i jassi necu komentirat,drzim da se salisWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.