Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 109>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:38
nato ovo je fenomenalnoooooooooosmile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:14
Nata kao prvo da te pohvalim za tvoje radove.
 
Prekrasni su i stvarno si majstor za dass masu...to nam zaista moraš održati tečaj.
 
Ali da se vratim na ovu prekrasnu plavu kutijicu...
Oduševila si me onim svojim komentarom da si uprskala. Da se razumijemo svatko od nas je bar jednom nešto uprskao ili prao ali mi je drago da si dokazala da smo svi od krvi i mesa i da svi griješimo...
 
Inače kutijica je pre,pre,pre dobra!!!
 
Bravosmile55
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:19
stvarno je ovo dobro, baš mi je žao što neću imati priliku da je vidim uživo
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:21
odlični radovi!!!smile141
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:42
Prekrasno,za to stvarno treba imati smisla i strpljenja.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 20:08
Jel ti danas već netko rekao...da si fenomenalna.
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:02
Prekrasno, hvala na brzom tečaju, nešto ću probati pa ti nosim na ocjenjivanje
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:29
cure...nije mi  nitko danas rekao da sam fenomenalna i hvala vam na tome...no, ja moram vama reći VI STE FENOMENALNE...hvala na lijepim riječima...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:42
svaki se put sve više oduševim tvojim radovima,kapa dolje,puna si ideja
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 23:07
Zaista odlično....................... nešto drugačije i novo. Bravo.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 00:07
a draga moja, stvarno si majstorica sa das masom! smile73   oduševljena sam! ima prije tjedan dana da sam nabavila das masu i još je nisam taknula. ma zadnjih dana nisam baš ništa napravila. morat ću se prihvatit posla.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 08:29
Nataša prekrasno je i svakako drugačije od drugih, hvala na poduci ja moram isprobati das masu samo zbog tebe i tvojih radova. Reci mi da li s tom masom mogu "zakrpati" jedan tanjur ( mali komadić ), pa onda prebojati a da se ne vidi.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:17
karmen, nisam sigurna za to,jer to  nisam nikada radila, ali znam daje jedna od nas (ne sjećam se kod koje sam to vidjela) koristila das masu za ugrađivanje mozaik stakalaca...ako njih drži, vjerujem da bi moglo to raditi i na tanjuru...
možda da pokušaš napraviti pastu za modeliranje (opisala sam svoj recept za to na zamjenskom materijalu) to znam da će sigurno držati jer evo ja imam to stavljeno na jednu bocu i nemogu skinuti nikako, čvrsto je...poslije možeš uzeti malo onog najfinijeg brusnog papira i malo pobrusiti što ti je višak, te kasnije slobodno prebojati bojom kojom želiš...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:12
nešto malo svježih radova...
ovo je rad napravljen prije jedno dva tjedna, a danas sam ga samo obojala do kraja...na njemu sam kemijala sa glazurom...nije loše ispalo...znam da to može biti naravno puno bolje, ali uzmimo u obzir da je ovo moja prva glazura (ne računamone čokoladne na kolačima i tortama Smile) .

(naravno, podloga od das mase)

a ova sljedeća slika je isto tako od das mase koju sam utisnula u okvir (no, nisam zadovoljna kako se vidi unutrašnjost, sve je jako nejasno, previše pastelno, malo su se izgubili dijelovi gdje završava motiv, a gdje počinje pittorico, pa još i 2K nije najbolje uspio, kako sam ja to zamislila)


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:15
Odličnooooooooooo das majs-torice! smile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:39
Radovi su super s time da možda imaš pravo za ovaj drugi rad.
Rekla bih da je možda malo nejasna slika u odnosu na prvu.
Bitno je da si skužila gdje je greška....pa na njima se uči...
 
Ali sve u svemu u ovome si nenadmašiva!!!smile141
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:39
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

karmen, nisam sigurna za to,jer to  nisam nikada radila, ali znam daje jedna od nas (ne sjećam se kod koje sam to vidjela) koristila das masu za ugrađivanje mozaik stakalaca...ako njih drži, vjerujem da bi moglo to raditi i na tanjuru...
možda da pokušaš napraviti pastu za modeliranje (opisala sam svoj recept za to na zamjenskom materijalu) to znam da će sigurno držati jer evo ja imam to stavljeno na jednu bocu i nemogu skinuti nikako, čvrsto je...poslije možeš uzeti malo onog najfinijeg brusnog papira i malo pobrusiti što ti je višak, te kasnije slobodno prebojati bojom kojom želiš...
 
Hvala na savjetu, Sada još samo kupiti masu i pastu i kada se uvalim u taj dućan svu lovu potrošim. A tek kad me otkrije muž da sam mu popalila brusni papir Wink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:41
karmen, ne kupuj pastu, skupa je...pogledaj na zamjenski materijal (temu) tamo sam dala "recept2 kako da to kući napraviš sama, sa vrlomalo troškova...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:43
Sada tek vidjeh ova dva prekrasna rada. Kako ti je lijepo ispao ovaj drugi okvir......super
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 11:51
Odlichno, odlichno !!!!
E za moj ukus je recimo druga slika diiiiiiiiiiiiiivna i puno mi lepsha od prve... starinska i jeste fora da se ne vidi svaki detalj lepo i josh u tom starinskom ramu :) Uhhhh divno :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.