Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - "Lepe ti je Zagorje zelene"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


"Lepe ti je Zagorje zelene"

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 37>
Korisnik
Poruka
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 18:32
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Svega pomalo ima kod tebe, baš je pravi lijepi zagorski vrt!!

hvala draga!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 18:34
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Cvijeće je krasno, posebno anturium.
Ali životinjice su posebne.
Prekrasan pas, preslatke mace a ona slika pas i maca je famozna! Clap

draga bako, iskreno bih voljela imati bar malčice vrt i cvijetnjak kao vi.
a tek iskustvo..
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 18:37
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Lijepo ti je cvijeće,ali maca je preslatka.
Ja imam trenutno dva male peseka,moram staviti slikice.

draga moja, hvala ti!
volim životinje i cveteke. moj mačić stalno harači mojim cvetekima. izvali se i sunča,ili se igra s cvijećem. trebam jesmile155.šalim se.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 19:38
Suncokreti su stvarno predivni!!!
Baš mi je lijepo vidjeti da se drvena kućica rašarenila, a i tvoj trud se vidi sa ciglama...

A ljubimci su stvarno predivni!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 19:50
Veselo, veselo, Zagorci - hiža ti je fenomenalna, onak drvena,cvetje krasno, naročito asteri, a pesonja je glavna faca.smile79
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 20:05
Cveteki su baš krasni,naročito suncokreti.
A ova mica maca me oduševila.
Imam i ja jednu tak malu koja se voli igrati s cvijećem,več mi je svu vodeniku strgala.
Želim joj dug život
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 21:32
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Suncokreti su stvarno predivni!!!
Baš mi je lijepo vidjeti da se drvena kućica rašarenila, a i tvoj trud se vidi sa ciglama...

A ljubimci su stvarno predivni!!!

rekla sam ti da slušam savjete. a i učim..

Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 21:36
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Veselo, veselo, Zagorci - hiža ti je fenomenalna, onak drvena,cvetje krasno, naročito asteri, a pesonja je glavna faca.smile79

hvala draga! najbolja stvar je što sam ja ovdje dotepenkasmile200.
al nema veze.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 21:39
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Cveteki su baš krasni,naročito suncokreti.
A ova mica maca me oduševila.
Imam i ja jednu tak malu koja se voli igrati s cvijećem,več mi je svu vodeniku strgala.
Želim joj dug život

hvala ti! uskoro će biti sjemenja suncokreta(ak se ne varam) pa ću ga pokupiti kao pčelica Maja.smile73
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 23:00
Mi Zagorci smo ljudi dobre ćudi / s vinćekom te svaki rad ponudi/, pa ak si i dotepenka, naša si dotepenka, kaj nesmile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 09:22
cica maca preslatka,kao i tvoje biljke
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 14:44
hvala cure na pohvalama
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 15:47
ljepo cvijeće...žao mi je zbog crne mice....t auto...i vozači... ...i moje je 3 mice pogazio auto.... ...nova mica ti je preslatka.....
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 20:56
Originalno poslano od člana nichll =) nichll =) napisao:

ljepo cvijeće...žao mi je zbog crne mice....t auto...i vozači... ...i moje je 3 mice pogazio auto.... ...nova mica ti je preslatka.....


hvala draga! moja Micika je poprilično narasla a nema još 5 mj.
s obzirom na jesen, bojim se da novih slikica cvetekasmile220 ne bu prije proljeća
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 14:26
Pozz...evo konačno sam pregledala tvoju cijelu galeriju u miru... sve mi je prekrasno....pogotovo onaj mix suncokreta (iako sad mi se čini da sam ih već gledala, nekako su mi poznati...)
Uglavnom, ove godine kanim više toga posaditi u vrtu pa gledam te vrtove iz okolice zg da vidim kaj uspjeva
... i mica maca mi je preslatka..
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 07:42
nakon duge i hladne zime,konačno malo sunca i topline.
s prirodom se bude i moji cveteki, pa sam krenula s uređenjem cvijetnjaka.
najprije se trebalo " ponoviti":








































Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 07:45
pa primit se posla.MM mi je nabolji na svijetu.on je glavni i odgovorni za štihanje,košnju,sadnju grmova i ruža.





Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 07:55
pomaže mu i mačka:


pa malo ja:














za slaganje i kombinaciju cvijeća i tegli, glavna je moja malenkost:

































Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 08:00
Jako vam je lijepo tam gore vu Zagorju zelenem!!! Krasno cvijeće, bregi, hižica...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 08:01
































Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.