Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 22>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 15:34
bilo bi to lijepoClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2014 u 09:02
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

bilo bi to lijepoClap


...Mari...postoji mogućnost da navratišWink?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 19:16

Jedva čekam akciju. Već sad vidim, i mislim da bi pasalo, ispred onog trijema neka starinska ruža. No, planove prepuštam drugima, a materijala za sadnju bude sigurno preko dosta.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 23:31
Strasno si zelim sudjelovati u ovoj akciji !
Mozda se uspijemo prije vratiti nego sve bude gotovo !
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 19:55
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Strasno si zelim sudjelovati u ovoj akciji !
Mozda se uspijemo prije vratiti nego sve bude gotovo !


...draga moja, izgleda da će tek početi kad se ti vratišWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
etno View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Siječanj 2014
Lokacija: n.čiče
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje etno Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 09:13
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Strasno si zelim sudjelovati u ovoj akciji !
Mozda se uspijemo prije vratiti nego sve bude gotovo !


...draga moja, izgleda da će tek početi kad se ti vratišWink...

brzo ode snijeg pa će se moći sa radovima početi

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 10:14
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Jedva čekam akciju. Već sad vidim, i mislim da bi pasalo, ispred onog trijema neka starinska ruža. No, planove prepuštam drugima, a materijala za sadnju bude sigurno preko dosta.



...kada već spominješ materijal za sadnju, draga Carol, evo mi naš dragi trava iz Zadra kaže da će nam poslati turskih karanfilaClap...oni isto spadaju u "starinsko" cvijeće i mislim da će doboro pasati uz Etno kuću...tu je i naša neponovljiva Andina koja mi je već dostavila podugačak popis biljaka koje će pokloniti za uređenje vrtaClap...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 20:43
Sara ako ste napravile onaj plan izgleda vrta- hajde napravite popis biljaka koje bi htjele saditi pa da vidimo ko može šta poslati,Smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 22:24
Evo i ja se javljam za prilog, samo javi što bi od dalmatinskog bilja bilo dobro za etno vrt.
život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2014 u 22:26
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

bilo bi to lijepoClap


...Mari...postoji mogućnost da navratišWink?

vrlo rado, ako bude pogodno vrijeme..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 12:30
sjetila sam se u takav vrt mogu ići jorgovani ,šaljem bjeli i ljubičasti , ako želite spireju bjelu ...to mi je sada palo na pamet Smile naravno da će biti i drugog cvijeća koje ću poslati
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 15:59
Saro...ja se čujem sa Stipom preko face i na prvoj ću 051 kavi obavijestiti curke da i mi skupimo biljke za etno kuću.
Voljela bi doć i na otvorenje, ma nešto ćemo skombinirat Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 19:13
E da te nema Saro trebalo bi te izmisliti... cvijeća nemam ali imam dobre volje... nadam se da ću barem radom moći nešto pridonijeti!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 19:16
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

E da te nema Saro trebalo bi te izmisliti... cvijeća nemam ali imam dobre volje... nadam se da ću barem radom moći nešto pridonijeti!


...ne pretjeruj koka, samo sam prezentirala ideju...zapisujem te za kopanjeLOLWink!...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 08:24
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

Sara ako ste napravile onaj plan izgleda vrta- hajde napravite popis biljaka koje bi htjele saditi pa da vidimo ko može šta poslati,Smile


...pozdrav draga, lijepo je vidjeti te ovdje...nismo još odlučili raditi popis, ne bih htjela sama u tome sudjelovatiEmbarrassed ...voljela bih da ostane na tome da svatko tko želi sudjelovati ponudi nešto od svojih viškova...kasnije možda napravimo popisSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 08:28
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Evo i ja se javljam za prilog, samo javi što bi od dalmatinskog bilja bilo dobro za etno vrt.



...hvala ti draga Lantana...veseli me što će i sa Brača stići pokoja biljka za etno vrt...neka tvoj prilog bude po tvojoj želji, ne bih voljela odlučivati što da šalješ, najbolje znaš kakav je izbor tvojih cvjetnih viškovaSmile..
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 08:29
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

sjetila sam se u takav vrt mogu ići jorgovani ,šaljem bjeli i ljubičasti , ako želite spireju bjelu ...to mi je sada palo na pamet Smile naravno da će biti i drugog cvijeća koje ću poslati



...odlična ideja, draga moja za ove ukrasne grmoveClap, hvala tiSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 08:31
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Saro...ja se čujem sa Stipom preko face i na prvoj ću 051 kavi obavijestiti curke da i mi skupimo biljke za etno kuću.
Voljela bi doć i na otvorenje, ma nešto ćemo skombinirat Wink



...drago mi je da kontaktiraš sa Stipom...kolko mi se čini on očekujem dolazak riječke ekipe, heheWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 14:11
...kiša se jučer pošteno ispadala i sada samo očekujemo da se tlo dobro  prosuši, Stipo je naručio kamion zemlje i onda jednu subotu u akciju pripreme terena za vrt  i oblikovanje vrtaWink...
Polako se pripremajte, radite na kondiciji...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 14:14
Najavljuju ljepše i toplije vrijeme, držim fige da bude smile105
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.