Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Emilly
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Emilly

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 70>
Korisnik
Poruka
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 07:58
Orhideje su ti čisto savršenstvo!!!!!!!
Ne mogu niti zamisliti toliko orhideja na jednom mjestu!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 23:10
Evo me opet kod tebe Emily...Ne mogu vjerovati da imaš 132 orhideje....Kamo ih sve smjestiš? Ja ih imam 10 pa sam na čudu jer naravno ima i drugog cvijeća koje treba smjestiti u dnevnom boravku...
Adeniumi su super, bijeli mi je poseban...Vjerujem da osim orhideja, adeniuma, kaktusa imaš i drugih ljepotica tako da tvoja kuća liči na botanički vrt. To da moraš izbjegavati vrtne centre je točno, ali to se odnosi i na više nas uključujui i mene...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 09:27

živiš u džungli i to je jako ugodan i lijep život!ClapClapClapClapClap

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 15:51

Mala, pala sam na koljena kad sam pročitala koliko orhideja imaš!!  A još vidjela kakve su!!  Ma slušala sam ja priče na kavi o  nekoj  curi sa nama na cif-u koja ima preko 130 orhideja i išla tražiti, sada našla i završila na koljenima!!!  A malo kada me nešto može baciti  na koljena!!  Jel ti nešto misliš rasađivati!!!!
  E pa, kako veli Free, nikaj ne bacati!!!!  Ako ti nešto bude viška, misli na mene!!smile127  A uzvračam sa nečim iz mog zimskog vrta!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 17:12
Opet tema za uzdisanje!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 17:46
@Emillysmile169
Imaš u svojoj kolekciji Vanda bangkok blue???

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:12
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:


Mala, pala sam na koljena kad sam pročitala koliko orhideja imaš!!  A još vidjela kakve su!!  Ma slušala sam ja priče na kavi o  nekoj  curi sa nama na cif-u koja ima preko 130 orhideja i išla tražiti, sada našla i završila na koljenima!!!  A malo kada me nešto može baciti  na koljena!!  Jel ti nešto misliš rasađivati!!!!
  E pa, kako veli Free, nikaj ne bacati!!!!  Ako ti nešto bude viška, misli na mene!!smile127  A uzvračam sa nečim iz mog zimskog vrta!!!


Hvala na ponudi, ali sam već sve dupliće razdjelila :(
Ako neka odluči imati djecu, javim ti Wink
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:15
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

@Emillysmile169
Imaš u svojoj kolekciji Vanda bangkok blue???



Divna je! Nemam takvu.
Od plavih imam samo ascocendu princess mikasa blue. Dobila sam je ljetos  i još mi nije cvijetala
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:23
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Evo me opet kod tebe Emily...Ne mogu vjerovati da imaš 132 orhideje....Kamo ih sve smjestiš? Ja ih imam 10 pa sam na čudu jer naravno ima i drugog cvijeća koje treba smjestiti u dnevnom boravku...
Adeniumi su super, bijeli mi je poseban...Vjerujem da osim orhideja, adeniuma, kaktusa imaš i drugih ljepotica tako da tvoja kuća liči na botanički vrt. To da moraš izbjegavati vrtne centre je točno, ali to se odnosi i na više nas uključujui i mene...WinkWink


Ah, smjestim ih nekako. Prozori su zatrpani, na balkonskim vratima su police...ima ih posvuda.
Da imam i drugog bilja, ali sve manje. Kako sam počela skupljati orhideje, sve ostalo sam podjelila frendicama. Ostala mi je strelicija, fikus benjamin, par sukulenata i kaktusića, adam... To je to uglavnom.
Orhideje su sasvim zauzele kuću. Ipak su one paraziti, zar ne LOLLOL
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:26
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Evo me opet kod tebe Emily...Ne mogu vjerovati da imaš 132 orhideje....Kamo ih sve smjestiš? Ja ih imam 10 pa sam na čudu jer naravno ima i drugog cvijeća koje treba smjestiti u dnevnom boravku...
Adeniumi su super, bijeli mi je poseban...Vjerujem da osim orhideja, adeniuma, kaktusa imaš i drugih ljepotica tako da tvoja kuća liči na botanički vrt. To da moraš izbjegavati vrtne centre je točno, ali to se odnosi i na više nas uključujui i mene...WinkWink


Ah, smjestim ih nekako. Prozori su zatrpani, na balkonskim vratima su police...ima ih posvuda.
Da imam i drugog bilja, ali sve manje. Kako sam počela skupljati orhideje, sve ostalo sam podjelila frendicama. Ostala mi je strelicija, fikus benjamin, par sukulenata i kaktusića, adam... To je to uglavnom.
Orhideje su sasvim zauzele kuću. Ipak su one paraziti, zar ne LOLLOL

U punom smislu riječi,haLOL
Zbilja si si dala trudaClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:27
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

@Emillysmile169
Imaš u svojoj kolekciji Vanda bangkok blue???



Divna je! Nemam takvu.
Od plavih imam samo ascocendu princess mikasa blue. Dobila sam je ljetos  i još mi nije cvijetala
Jučer su mi stigle dvije male sadnice, tako da ti jednu sutra šaljemWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:28
Baš je neki dan MPK meni rekla da ne voli orhideje jer su paraziti,ali su lijepi parazitiWinkTongue.Jel ovo priprodna plava boja?
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:31
Super si bebolina!!! Hvala smile79
I moj vascostylis pine river blue ima malog blizanca. Kad još malo poraste seli u Rovinj

Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:41
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Baš je neki dan MPK meni rekla da ne voli orhideje jer su paraziti,ali su lijepi parazitiWinkTongue.Jel ovo priprodna plava boja?


Da, to je prirodna plava. Te plave vande su mi predivne Smile
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:48
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Baš je neki dan MPK meni rekla da ne voli orhideje jer su paraziti,ali su lijepi parazitiWinkTongue.Jel ovo priprodna plava boja?


Da, to je prirodna plava. Te plave vande su mi predivne Smile

Slažem se Clap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:50
Emily moram ti još jedamput čestitati na tvojih 132 orhideje i umjeću da ih smjestiš u svom domu.ClapClap Nisam znala da su orhideje nametnici, toliko su lijepe i savršene da mi ne djeluju tako. Nije ni čudo da nemaš kamo s ostalim biljkama jer svima treba svijetla, a prozora koliko god imaš zauzeti su sa orhidejama i adeniumima zar ne?
smile120
sutra je novi dan
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 20:55
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Super si bebolina!!! Hvala smile79
I moj vascostylis pine river blue ima malog blizanca. Kad još malo poraste seli u Rovinj

Robna razmjenasmile99smile78
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 21:01
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Emily moram ti još jedamput čestitati na tvojih 132 orhideje i umjeću da ih smjestiš u svom domu.ClapClap Nisam znala da su orhideje nametnici, toliko su lijepe i savršene da mi ne djeluju tako. Nije ni čudo da nemaš kamo s ostalim biljkama jer svima treba svijetla, a prozora koliko god imaš zauzeti su sa orhidejama i adeniumima zar ne?
smile120

Još se i one bore za naklonost, jer nemaju sve mjesto na prozorima :( Morat ću izbit još koji LOL
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 21:22
Emilly,
nemam riječi.
Ovakvo što još nisam vidjela  smile227,

osim na sajmovima orhideja.

Dobro nam došla, damo s orhidejama!             smile120
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 21:29
Emilly ti si naša "kraljica orhideja"Wink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.