Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 16>
Korisnik
Poruka
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 20:48
malo sam prosetala tvojim vrtom  sve ti je predivno  opet cu da navratimsmile57
JELENA FRANIC
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 21:07

U mom vrtu, na žalost još uvijek nije tako veselo kao kod vas. Tek stidljivo naziru se cvjetovi kao

kukurjeka


i bergenije

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 21:43

Ali zato .....

orhideja bletilla striata



Već je posađena i to u vrt. Ne znam jesam li pogriješila.

pa malo ljiljana



...bijelim srcima se jako veselim



Gipsofilia mi je prošle godine jako lijepo potjerala, ali mraz je bio brži. Ove godine ću je jako paziti



dalie




One će još malo pričekati sa sadnjom.

Malo sjemenja


Moram pogledati kakva su vaša iskustva sa sjetvom pasiflore iz sjemena. Vjerojatno dugotrajno, ali pokušat ću.

I za kraj sjeme ukrasnih tikvica



Time sam se ponovila prošle nedjelje u Mađarskoj u Mohaču i jako sam si uljepšala ionako već lijep sunčan dan. Našlo se tu još ponešto, ali o tome drugi put. Sad idem prošetati vašim lijepim vrtovima.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 07:11
Puno se toga našlo u Mađarskoj. Neka ti sve lijepo raste i cvate!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 07:28
lijepo....de mi reci kakve su cijene u madji?.....jel se nadje sta jeftino?
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 09:45
Bucka, imam jedno pitanje da li si bijelo srdašce zasadila u posudu ili van u zemlju. Ja sam isto kupila i još mi je u vrećici. Vidim da klija a neznam što raditi s obzirom da prognoziraju zahladnjenje.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 07:16
Bas si se lepo ponovila,mogu misliti kako ti je bio lep dan,uh gledala sam par puta bas,bas lepo...smile141
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 08:46
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


U mom vrtu, na žalost još uvijek nije tako veselo kao kod vas. Tek stidljivo naziru se cvjetovi kao

kukurjeka


i bergenije


Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileClapClapClapThumbs%20Up
Big%20smile
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 21:21
Noviteta ko u priči, a ta priča biti će ispričana nadam se brzo u lijepim sličicamaThumbs%20Up
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 21:32
Koji noviteti,pa oči su mi ispale od ljepote
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 21:52
Bila sam ti u posjeti... pozdrave ti ostavljam!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 21:56
Volim kukurjeke kao prve proljetne cvjetove.Noviteti uvijek vesele.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:17
I evo mene Bucka odmah na brzinu kod tebe. Joj, ima tu svašta kod tebe što ja nemam. Npr. od phloxa imam samo ovu svijetloroza boju (nemam ni ove ljubičaste, a ni ovaj boje ciklame). Nemam ni ovu travicu naprijed. Što je ono žuto? Djeluje mi nepoznato. A vidjela sam kod tebe i nekakvu (čini mi se) delospermu u crvenoj boji. To isto nemam......Pa eto....što kažeš?
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:18

Želim se svima zahvaliti na posjeti i naravno kao drage goste pozvati vas ponovno.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:24

Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Puno se toga našlo u Mađarskoj. Neka ti sve lijepo raste i cvate!


Anaida mnogo hvala. Na žalost izbor cvijeća u Osijeku je poprilično skroman, pa koristim blizinu Mađarske.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:31
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

I evo mene Bucka odmah na brzinu kod tebe. Joj, ima tu svašta kod tebe što ja nemam. Npr. od phloxa imam samo ovu svijetloroza boju (nemam ni ove ljubičaste, a ni ovaj boje ciklame). Nemam ni ovu travicu naprijed. Što je ono žuto? Djeluje mi nepoznato. A vidjela sam kod tebe i nekakvu (čini mi se) delospermu u crvenoj boji. To isto nemam......Pa eto....što kažeš?


Dogovoreno, kada budeš planirala odlazak u Batinu javi mi pa ću ti donijeti u grad, a ti ćeš doći do mog posla. Ostalo na pp
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:35
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

big like[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />





Monna hvala, i kod tebe je jako, jako lijepo.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:37
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Bas si se lepo ponovila,mogu misliti kako ti je bio lep dan,uh gledala sam par puta bas,bas lepo...[IMG]smileys/emot25.gif" align="absmiddle" alt="smile141" />





Leona vjeruj mi da mi je uistinu bio lijep dan. Uostalom kao i svima nama.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 18:40
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Volim kukurjeke kao prve proljetne cvjetove.Noviteti uvijek vesele. [IMG]smileys/emot165.gif" align="middle" />


Camellia i ja. Ali cijelo vrijeme se čudim kako su u nekim vrtovima, klimatski bliski mome, već uveliko procvjetali.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 19:26

Draga aralija, kako me ti stalno potičeš na objavljivanje novih sličica, evo jedan niz

dvije kalanchoe kupljene na tržnici svaka za 10 kuna







Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.