Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 19>
Korisnik
Poruka
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2011 u 14:21
Ajme kako ova dobro izgleda!!! Jesi li ga nabavila i gdje?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 22:40
Jučer sam u Hof.. u Ormožu vidla Adeniume po 2 eura na akciji jer nisu bili najsvježiji, al opet daleko od lošeg!!
Inače, cijena im je bila 6 eura!
Lijepa, razgranata biljka od kakvih 25 cm!
Pa, ako je ko u blizini, za potegnut do tam, samo da zna!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
FatimaH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Rujan 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FatimaH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 23:28
Zna li neko gdje se može kupiti ruselija u Tuzli ili okolini?
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 08:44
i mene zanima gdje se može nabaviti ruselija u zagrebu, hvala unaprijed
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 14:25
ne znam za zagreb ili tuzlu, ali uzgojem i prodajom se bavi uzgajivač iz splita - denis bojčić, mislim da šalje i poštom
stavite ime u tražilicu
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 09:23
hvala ti
 
 
 
Na vrh
FatimaH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Rujan 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FatimaH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 12:53
Zdravo svima! Ja sam nova na forumu, ali sam često šetala vašim vrtovima i odmarala oči,,.I ja imam nekih cvjećki,al ne znam još staviti slike.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 15:57
fatima pozdrav i tebi i dobro nam došla

kako staviti slike možeš tu pročitati
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=87&FID=40&PR=3


Na vrh
FatimaH View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Rujan 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FatimaH Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 17:56
Hvala Vam Natalija puno. Uspjela sam postaviti jednu sliku. To je bila proba, uskoro dolaze druge.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 22:12
smile186
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 11:41
U Dubravi kraj benzinske zatvara se Vrtni centar pa imaju dosta toga na sniženju. Da ne bi bila reklama, moram reći da su im mnoge biljčice u očajnom stanju.

Edit 29.11. 2011.  Zatvoreno!
Na vrh
vfraneli View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vfraneli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2011 u 19:20
Totalno sam nova i ovo mi je prvi forum uopće (sramim se)...
Može li mi netko pomoći gdje i kako nabaviti sjeme ili sadnice slijedećih biljaka Valeriana (Odoljen), Solidago virgaaurea (Zlatnica), Tanacetum vulgare (Vratić) i Duhan bilo kakav. Trebaju mi za bio vrt. Najljepša hvala
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 09:19
Pozdrav vfraneli,duhan i zlatnicu imaš sjeme na aukcije .hr,za ostalo ti ne znam.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2011 u 10:55
vfraneli dobro došla na forum ja ti mogu poslati solidago s korjenom pošalji adresu na pp smile73
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 22:54
Pregledavajući vaše vrtove, negdje sam vidjela biljčicu koja cvjeta sitnim bijelim cvjetićima i pokriva tlo na stazici između cigala, po njoj se gazi a ona i dalje lijepo raste. Tamo je spomenuto i kako se ona zove, ali ja, blentava, nisam odmah to zapisala. Da se ubijem, ne mogu taj post više pronaći. Ne znam ni u čijem je vrtu, sve mi se pomiješalo. Zna li tko ime te biljčice? Htjela bih je nabaviti.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 09:04
Na vrh
vfraneli View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vfraneli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 19:04
hvala
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 19:57
Hvala, Natalija! Bit će da je to sagina subulata. smile78
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2011 u 12:15
MBM se vratil u Varaždinu na staru lokaciju, kod Brankinog parkirališta!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Pharia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pharia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2011 u 19:32
Molila bih za inf.ako itko zna gdje mogu nabaviti sjeme ili sadnice gaveza i preslice.Treba mi za bio vrt.Inače sam iz Splita.Hvala i pozz
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.