Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 89>
Korisnik
Poruka
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:17
LOL
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Evo kako se još mogu nabaviti salvete
 
Bila danas u Konzumu i provirim da li su dobili nešto novo. Uzmem jedan paketić salveta - otvoren, pa drugi - otvoren, okrenem se, a jedna fina dama otvara paketiće salveta redom i uzima po jednu. Kad je vidjela da je malo čudno gledam rekla mi je - znate ja se bavim decoupageom, ako znate što je to, pa mi ne treba cijeli paket. i pokupi salvete, strpa u torbu i ode. 
 
mogla si je prosit nek i za tebe jednu izvadi, pa kad pohara konzum sa salvetama onda do jadranke - zezam se- ovo fakat još nisam čula, a da se idem po trgovini blamirat zbog salveta
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:23
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Evo kako se još mogu nabaviti salvete
 
Bila danas u Konzumu i provirim da li su dobili nešto novo. Uzmem jedan paketić salveta - otvoren, pa drugi - otvoren, okrenem se, a jedna fina dama otvara paketiće salveta redom i uzima po jednu. Kad je vidjela da je malo čudno gledam rekla mi je - znate ja se bavim decoupageom, ako znate što je to, pa mi ne treba cijeli paket. i pokupi salvete, strpa u torbu i ode. 
 
e curke, zato kaj su paketici bili otvoreni i nije falila jedna nego par salveta, dobila sam snizenu cijenu u konzumu. i moram pohvaliti poslovnost te zene poslovodje. zajedno sa mnom je vadila paketice i zanimljivo kak su bili zgurani iza. strasno. u svakom slucaju, meni herc super jer sam kupila dosta novih salveta, a i evo vama sam ih ponudila ;)
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:25
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

salvetice poslane Ninochki /i za jassi u istoj koverti/ i esmeraldi
javite kad stignu da ne brinem Smile
 
iris, za sve tri si stavila u istu kovertu ili si u moju dodala jassi? sam da znam jer sve tri zive u zagrebu, jassi mi je sada susjeda, a esmeralda mi je susjeda tam gdje mi roditelji zive :)
 
otvaram nina-postal-office :)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:26
stavila sam samo za jassi...da sam znala mogla sam i za esmeraldu Tongue
Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:38
Ninochka gdje su slicice novih salveta??? hocem ja to!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:42
Leonarda, samo da ti zahvalim, stgle mi salvetice. .puno ti hvala. .Smile
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 17:23
ja s vama vise nebi mijenjala salvetice.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 18:04
Ninochka i Leonarda STIGLE SALVETICE, hvala curke, nakrcale ste me sad!!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 18:59
Originalno poslano od člana Alma Alma napisao:

Ninochka gdje su slicice novih salveta??? hocem ja to!


alma, one koje imam su na stranici 76 ovog topica.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 19:01
esmeralda, razveselila me kovertica :) fala fala :9

BUBACH, samo za tebe ekškluživno iz oferte:

okviri sve po 9 kn ;)


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 19:15
jeli ovaj plavi drveni......kad ćeš ići opet, ovi s tri slike su mi super, jesu i oni drveni??
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 19:15
i fala za slikice!!
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 19:46
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

Azurirat cu stanje nakon svake poruke u kojoj netko trazi salvete, tako da znate kakvo je stanje! Prekrizim broj koji je bio i napisem koliko ih je ostalo, nadam se da cete se snaci ;)
 
moji duplici, uz svaku sliku pise koliko salveta mi je ostalo, pa je s nekim primjercima tko prvi njegova salveta:


suncokreti 2 kom 1 kom nemam vise
srceka 3 kom 2 kom 1 kom
strucak safrana 7 kom 6 kom 5 kom
kale 3 kom 2 kom


italija 1 kom nemam vise
kosarice lavande 3 kom 2 kom nemam vise
azija 3 kom 2 kom 1 kom
zvjezdice 4 kom 3 kom


crvena 1 kom
bozikovina 3 kom 1 kom
borici 9 kom
kuglica/svijeca/poklon 8 kom 7 kom


leptiri 3 kom 1 kom
jedrilica 3 kom 2 kom nemam vise
bozicno drvce/srebrna 7 kom 6 kom
bozicno drvce/bozikovina 10 kom 8 kom


orhideje 4 kom 3 kom
suncokreti 2 kom 1 kom
bozikovina/kuglica/zlatna 9 kom 8 kom nemam vise

Hippy, kupila sam ju danas u Konzumu, to je ona koju si trazila. Sad su ih stavili medju ostale.


zivotinjice bozicne 7 kom 6 kom


vitice 4 kom


bozikovina 7 kom 6 kom 3 kom


cvijece 5 kom 3 kom nemam vise

jA BI ONO ŠTO TI JE OSTALO!AKO JE IŠTA OSTALO!
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 19:49
Naravno,po jednu!
Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 19:56
Aaaaaaaa........
ja bi šafrane, japansku i leptirice..... plizzzzz
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 20:02
Ja bi leptirice i onu kuglicu,svijeću!Upravo ti spremam nove salvete!Baš sam Cryjer nisi dobila moje salvete!Sada cu ti poslati neke druge jer neke kole sam ti poslala nemam više!
Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 20:17
Ima li zainteresiranih za malo veca platna cca. 20x30 cm?
Mogla bi ih nabaviti po povoljnoj cijeni (nekih 15-ak kn) ako uzmem vise komada.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 21:46
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

jeli ovaj plavi drveni......kad ćeš ići opet, ovi s tri slike su mi super, jesu i oni drveni??


svi su drveni, i ako trebash josh, mogu sutra iza joba svrnuti na brzinu pa ti kupiti kaj treba.

zaboravih nekaj napisati. bijeli oba postoje u dvije boje: bijeli i tamno tamno smedji. ovaj plavi je plavi ili ruzicasti. svi se daju fino obojati i drveni su. eto...i sve po 9 kn :)
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 21:50
Ej Ninochka,imaš još leptiriće i kuglicu?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 21:52
Azurirat cu stanje nakon svake poruke u kojoj netko trazi salvete, tako da znate kakvo je stanje! Prekrizim broj koji je bio i napisem koliko ih je ostalo, nadam se da cete se snaci ;)
 
moji duplici, uz svaku sliku pise koliko salveta mi je ostalo, pa je s nekim primjercima tko prvi njegova salveta:


suncokreti 2 kom 1 kom nemam vise
srceka 3 kom 2 kom 1 kom nemam vise
strucak safrana 7 kom 6 kom 5 kom 4 kom
kale 3 kom 2 kom 1 kom


italija 1 kom nemam vise
kosarice lavande 3 kom 2 kom nemam vise
azija 3 kom 2 kom 1 kom nemam vise
zvjezdice 4 kom 3 kom


crvena 1 kom
bozikovina 3 kom 1 kom
borici 9 kom
kuglica/svijeca/poklon 8 kom 7 kom


leptiri 3 kom 1 kom
jedrilica 3 kom 2 kom nemam vise
bozicno drvce/srebrna 7 kom 6 kom
bozicno drvce/bozikovina 10 kom 8 kom


orhideje 4 kom 3 kom
suncokreti 2 kom 1 kom
bozikovina/kuglica/zlatna 9 kom 8 kom nemam vise


zivotinjice bozicne 7 kom 6 kom


vitice 4 kom


bozikovina 7 kom 6 kom 3 kom 2 kom

evo novo stanje :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.