Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 113>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:49
Proljeće, ne muljaj! Nitko ti ne vjeruje pa ni ti sama sebi s ovakvim bezalkoholnim izjavama! LOL Ti ćeš jednog Pana! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:50
Nadam se da ću uspjeti i ja doći , jedino ne mogu dugo ostati budući da mi mali ima logopeda u 18,30 sati. Baš bih vas voljela upoznati.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 12:53
Povedi ga sa sobom - budem ga ja uzela na individualnu terapiju, nisam logoped (kao što NEKI misle i tvrde - prepoznat će se!) već rehabilitator, ali sve za dužu kavicu Morema! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:05
E pa ti stvarno nisi normalna izzy!!!
 
Kao prvo jel ti vidiš koliko je sati, zašto nisi na poslu?
A kao drugo tako si me nasmijala sa samo dva posta, a ako ovako nastaviš, onda ćeš mi stvarno uljepšati ovaj prekrasni dan.
 
A što se tiče podbadanja u gore navedenim postovima, uopče se neću oglasiti, pravit ču se da nisam niti pročitala.
Ma ne mogu, nema šanse....znam da me oba sljeduju...smile96   smile96    smile96   smile96
 
P.S. priznaj da bi ti život bez mene bio isprazan!!!!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:19
Nek on samo bude doma s taticom i sekom, hoće i mama malo uživati Wink pa barem i kratko
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:29
Originalno poslano od člana morema morema napisao:

Nek on samo bude doma s taticom i sekom, hoće i mama malo uživati Wink pa barem i kratko
 
Morema imaš pravo!!!
Ako se ti malo opustiš doći ćeš doma odmorna i opet ćeš biti za svoju dječicu tu!!!
 
Tako je i kod mene slučaj.Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:34

curke vidim kod vas veselo a kod nas u Ri danas kava i nigdje nikoga na forumu.Sigurno sređuju frizure za danasWink

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:49
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

curke vidim kod vas veselo a kod nas u Ri danas kava i nigdje nikoga na forumu.Sigurno sređuju frizure za danasWink

 
Kako misliš nigdje nikoga, a šta smo ti mi???LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:54
Hehe vi ćete sljedeći tjedan sređivati frizuruWink
Jel vi znate da se priča o zajedničkoj kavici Rijeka-Zagreb?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:58
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Hehe vi ćete sljedeći tjedan sređivati frizuruWink
Jel vi znate da se priča o zajedničkoj kavici Rijeka-Zagreb?
 
Naravno, ja sam već upoznata, ali ostali možda ne znaju, pa ne bi bilo loše da to ovdje i napišeš, onako nadugo i naširoko, pa tko voli nek izvoli.Smile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:00
Mare pričaj ne drži nas u neizvjesnosti. Priča na sunce Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:05
Originalno poslano od člana Dorina Dorina napisao:

Mare pričaj ne drži nas u neizvjesnosti. Priča na sunce Tongue
Dorina nema se tu šta puno pričati, organizira se zajednička kavica u kojoj će vjerojatno 90% foruma učestvovati, a našli bi se negdje na sredini puta Zagreb-Rijeka. A to se samo zove " kavica", ali je sve osim kavice ( čitaj prava fešta).
 
Eto , ja to ukratko ....LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:15
Proljeće ne bi ni ja to bolje ni kraće napisalaLOL
A kad će to biti još se ne zna,ali bilo bi dobro prije prvih snjegova s obzirom na uvijek spremne cestare
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:44
No dobro nije bitno kad će biti, bitna je dobra volja i dolazak Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:48
Bilo bi super da se svi nađemoTongueTongue
A sad skužajte idem nešto i ja sprčkati na glavi,ipak će danas bljeskati blicevi Cool
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 15:45
Mare vrlina mi je da objasnim sve u dvi-tri riči. Nisam ti ja baš neka brbljivica i prilično sam tiha, mirna i povučena. smile96   smile96   smile96
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 15:48
Takva sam i sama smile222
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 15:49
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Takva sam i sama smile222
To sam si i mislila.LOL
 
Jesi složila glavu? Pardon frizuru???LOLLOLLOL
Glasovat ćemo za najfrizuru riječke kavice, pa ti sad vidi!!!Tongue
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 16:51
Mare i sve ostale riječanke lijepo se zabavite na kaviciWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 19:51
Nakon ohoho vremena "zavirim"ovdje i naravno da naletim na "kavice" neke.Pa ja ću stvarno povjerovati da ih nanjušim(jesam li ja to ovisnik??!smile135)
Ok,idem gledati sad sve propuštene radove(dođem dogodine jer prije nebum stigla sve pregledati)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.