Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 260>
Korisnik
Poruka
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 21:26
Flavia, prekrasne su ti ruze, plumbago, hibi.
Jako, jako mi se svidjaju toje krizanteme, narocito ona na 1. slici.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 21:55
Ja baš volim krizanteme, unose boju u vrt sada u jesen.

A ja neznam čemu se više divim - ljepoti tvojih ruža, ili tebišto svakoj znaš ime.
Meni su ruže ruže, a vrste su crvena, bijel, žuta .... Morat ću se malo pozabaviti ružama, barem teoretski
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 22:41
Flavija, za tebe imam umjesto hvala samo jednu smile78 i čekaj gasmile230- vidi kako je zgodan!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:08
Hoya draga, drago mi je da sam te razveselila!  Pa....to je i bio cilj!....a za poštara...ma stvarno je zgodan i još za mene nešto nosi  smile181....juuuuuuupi smile213
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:09
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

Flavia, prekrasne su ti ruze, plumbago, hibi.
Jako, jako mi se svidjaju toje krizanteme, narocito ona na 1. slici.
 
Draga Fuksija....maloprije sam se vratila s tvoje teme....uživala sam u divnim dalijama i gladiolama... smile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:10
Blago tebi ... mog poštara svaki puta čeka MM, a ja ni neznam kako izgleda.
U stvaru možda imamo poštaricu - pa opet dobro!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:16
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ja baš volim krizanteme, unose boju u vrt sada u jesen.

A ja neznam čemu se više divim - ljepoti tvojih ruža, ili tebišto svakoj znaš ime.
Meni su ruže ruže, a vrste su crvena, bijel, žuta .... Morat ću se malo pozabaviti ružama, barem teoretski
 
znaš Otok....ja sam ti u biti veliki fan klematisa i ruža...ali malo po malo...družeći se s vama na forumu....čovjek svašta vidi i na svašta "zine" i tako se biljno carstvo povećava kod svake od nas, zar ne....a nazivi....ja se nekako trudim zapamtiti te nazive...jer kad znaš kako se šta zove...znaš potražiti i savjet oko te biljke, pa tako i za ruže....jer i one nisu baš sve za u isti koš što se tiče njege, položaja itd...kad sam se već raspričala o tome...danas vidim moje ružice ozbiljno "njupaju" neke male zelene gusjenice....neke sam maknula....a s druge strane mislim, pa moraju i one nešto jest....LOL....na ružicama primjećujem sve više jesenskih nepravilnosti....što od kiše...što od toga što se jesen naveliko približava...ali to tako mora biti....Wink smile159
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:21
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Blago tebi ... mog poštara svaki puta čeka MM, a ja ni neznam kako izgleda.
U stvaru možda imamo poštaricu - pa opet dobro!


Hoja mogla bi ti malo na bolovanje. Da vidiš kakvi se poštari izmjenjuju, svi max do 25 godina. I tebe oni opskrbljuju kao i mene. Ali ja ti imam susjedu koja odmah izviri, tako da moram gledati u nebo
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:23
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Čuj,mislim da si ozbiljan konkurent vrtlariji Horvat.
Gospon Alojzije bi se moral zamisliti .

Ruže su ko iz bajke o Trnoružici .
 
Joj Štefica....nemoj me nasmijavat.....ja sam samo mali siroti ameterčić...ali sa veeeeelikom voljom! Fala kaj si svratila...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:26
Stefkaja, Rose, hvala što ste svratile i hvala na pohvalama!
Hanić....za crvenu penjačicu što ja ipak mislim da je Don Juan...budemo vidjeli kada bude više cvjetova za usporedbu.....makar ne bi se čudila da i nije ta koja je trebala biti....ne bi bilo prvi puta da je kriva etiketa....LOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:27
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Blago tebi ... mog poštara svaki puta čeka MM, a ja ni neznam kako izgleda.
U stvaru možda imamo poštaricu - pa opet dobro!


Hoja mogla bi ti malo na bolovanje. Da vidiš kakvi se poštari izmjenjuju, svi max do 25 godina. I tebe oni opskrbljuju kao i mene. Ali ja ti imam susjedu koja odmah izviri, tako da moram gledati u nebo
 
...a kaj bu išla na bolovanje ak je muž doma....prvo nek muža pošalje na službeni put ili nekam...pa onda nek uzme bolovanje....LOLLOLLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:43
Da u pravu si. Može ako ne upali ništa doći kod mene primati moje računeLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 23:47
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Da u pravu si. Može ako ne upali ništa doći kod mene primati moje računeLOLLOL
 
....da da...i kad bude išla k tebi nek kuca nogom jer bude u rukama nosila nekakvu bujnu egzotičnu biljku kao znak raspoznavanja i mito da je primiš na honorarni poslić, a? LOLLOLLOL
 
Smrckić...ovaj ti je avatar PRVA LIGA! ....jedan od boljih...ako ne i najbolji...Thumbs%20Up
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 00:06
Pa ne treba ništa nositi, već sam sve pokupilaLOLLOL

Taj avtar jako liči na mene. Da nije sramota slikala bi se pa bi vidjelaShocked( škembu). 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 10:52
Šećem tvojim vrtekom i imam problem ko puno puta, pretočiti osjećaje na "papir". Jer sve mi toliko krasno i lijepo da zbilja žalim što nemam više prostora u svome vrtu pa da mogu napraviti veću kolekciju biljaka od ove koju imam. Tako da ću i dalje "pasti" oči na ovim tvoji primjercima i ako ne ostavim komentar ne znači da nisam tu ni bila, već sam jednostavno bez pametnih riječi.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 10:57
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Pa ne treba ništa nositi, već sam sve pokupilaLOLLOL

Taj avtar jako liči na mene. Da nije sramota slikala bi se pa bi vidjelaShocked( škembu). 
 
ja ipak mislim da taj avatar više liči na mene.....žuti je (ko i ja...) glavu ima ko pun mjesec (isto ko i ja), a i pomastan je (naravno...isto ko i ja) smile96 smile96smile96smile96
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:00
Tija....hvala ti što si bila,, a i hvala ti na lijepim riječima....znaš...ja ti baš nemam volje ko ti da pretumbam cijeli vrt, pa ponekad bude malo "na gusto" posađeno i bez nekog velikog reda jer "zemljanog" dijela i nemam baš previše...i fest zna bit šareno...ali to je moj kreativni nered, kaj mogu....smile91
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:14
ma nek je na gusto i nek je šareno (život nam je dovoljno siv i monoton) , moj dragi voli dok je onak "engleski" svega i svačega i dok zemlju ne vidiš zato i jesam premjestila ružice da mogu s trajnicama raditi što želim, samo mi je problem nalaženje zanimljivih biljčica jer po našim vrt. centrima je to živa lutrija, baš trebaš naletiti, a najsigurnije mi je otići do Zgba u onaj "pod Sljemenom" taj me izborom fascinira.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:24
Tija, važno da znaš di treba otići....ma to ti je već pola posla u pronalaženju biljčica! Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:32

Moram vam pokazat kaj sam danas dobila od moje sveki Big%20smile......baš je interesantan mali sukulentić lithops koji se još naziva i živi kamen! Bit će smješten sa adeniumima na prozorskoj klupici...evo ga;

Lithops Pleiospillos Nelli
 
 
a koliko je "velik" možete vidjeti u odnosu na moju ruku(za koju bi rekla da je neka normalna ženska ruka LOL)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.