Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 100>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:51
Mala psiha romantična , nježna, Za male curice koje se igeaku velikih cura. pitanja u svezi nje : ona je shabi ili si je tako pobojala? Brinu me klinovi kojima je ona pričvrščena. Moja (ne ona koju sam dobila od tebe nego druga) imala je samo jedan klin, normalno odmah je gornji dio s ogledalom ispao iz ležišta i sda razmišljam kako je uglaviti. Glupo mi ju je pokloniti ako će ovaj gornji dio cijelo vrijeme ispadati.smile43
Kantica za vodu jako, jako lijepa . Pretpostavljam da si je sama s bojicama doradila. Gdje si je uspjela naći?
Morat ćeš jako paziti na novčanik. Izgleda original Esperit, a u takvima više manje  ima dosta novaca i normalno pokoja zlatna kartica. Prava ješka za lopoveWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 15:15
drage moje baka,anđelka,mumica,slavica,rosa,gogs i felina.........puse i veliko hvalasmile79smile79
slave novčanik izgleda dobro a stanje u njemu sve lošije.....Cry
vidim da se većini sviđa upravo kantica.....a ja biserka kupila samo jednusmile42.....a bilo ih je puno u kauflandu prije nekih mjesec i pol.....
felina na psihi nije shabby nego nova "nova" tehnika.........lagano pobrusiti finim šmirgl-papirom obojane rubove a nakon toga prstima brzo nanijeti drugu boju........eventualni višak obrisati....... klinovi te ne trebaju brinuti,drveni su i gotovo je normalno da puknu.......ali na isto mjesto zakucaj 8 ti ili TM) one male čavliće za beton......one bez glave ili one kojima se jednim udarcem čekića otkine višak......
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:01
smile91bravo mare, cvjetna psiha je kao bombon, ori-gigi, dodje mi da se "naruzim" (nasminkala sam se dva puta u zivotu), kantica za cvijece je tako slatka, romanticna, lijepo si je pobojala, novcanik je super (lose stanje u njemu je zarazno) smile141smile120
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 16:05
mare,krasne stvari si uradila,bas mi se sve svidja posebno kantica,ukrast cu ti ideju.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 17:35
Tvoji bi radovi mogli posatati modni hit forumaWink
Nešto si mi romantična i puna srčekasmile72
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:18
Mare, ma jesi li se to ti zaljubila - ružice i srca frcaju na sve strane.

Ponovno krasni radovi.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:44
hahaha.....baš ste me nasmijalesmile96........ne,nisam se zaljubila......
sarita za kanticu slobodno ukradi ideju.......ako misliš na nacrtanu trakicu......to sam vidjela negdje i jako mi se svidjelo.......samo što sam ja antitalent za crtanje pa mi je mašnica takva kakva je,jadnaWacko.......to bi biljana super napravilaThumbs%20Up.....
hvala vam što me budno pratite,jače ste od red bullasmile79
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 20:06
Prekrasni novi radovi, baš onako za mlade dame prava psiha,
ali kantica je i moj favorit iako su mi je i novčanik odličan, što bi ovi iz Esprita rekli na makeover? Ukrali bi ideju!!!!!!!!!
smile126
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:05
evo i ja stigla.... tebi više ne znam što reći.... svi su te već nahvalili ali znaš i sama da je sve super. ne mogu se sjetiti ni jednog tvog rada da mi je bio onako... morat ću otići na prve radove, možda tamo nađem nešto Stern%20Smile
šalim se naravno....
i meni su malo sumnjiva ona srculenca na komodici... hmmmm? pa ruževi ... možda šalješ nekome pisma onako sa utisnutim poljupcem?  
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:59
Mare, od psihe, pa kantice do novčanika....sve ti je taaakoooo dobroooo...predobro!!!

A to je znaš, jako neobično za tebe...jako...mislim stvarno...

Jesam li ja prestara da ti mene posvojiš, da se preselim kod tebe?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 00:11
smile39smile39smile39 ...draga Mare razvalila si me ovim Barbie stvarčicama... koja preslatka psiha, mami na šminkanje    ...pa kantica s vrpcom (koja je odlično ispala... nemoj biti tak stroga prema sebi)  ... super si zavarala curke sa srčekima i ružicama, ali kaj bi uopće moglo pasati na ovako slatke male stvarčice...   
 
...naravno, ozbiljna stvar poput novčanika posve drukčije izgleda, otmjeno i stilizirano, šmekerskog dizajna za prave znalce, a fensi šmensi likovima i tak je dovoljan samo potpis bez obzira na čemu je
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 00:20
kantica je preslatka - ali moja je ljepša smile164
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 01:51
nemam što dodat. svi već kometirali, nahvalili te. mogu im se samo pridružiti Smile
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 07:54
Mare cvijetići (ružice čak),srdašca,trakice ,mašnice...jesam li ja što propustilaSlijedeće su leptirići???Wink
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:06

Ove psihice su zakon. Cijelo vrijeme sam razmišljala što u nju ubaciti i moram ti priznati da ti je odlična ova ideja s ruževima. Ipak, meni se jako sviđa kantica....

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:42
drage moje lijepo je ujutro uz kavu čitatati ovakve  komentare smile79
anastazija iš,iš od mene s tim kissovima......davno sam ja to preraslaLOL
mareD malo si mi prestara za posvajanje ali mogle bi nešto dogovoritiWink
primavera tvoji komentari su kao lijek.......uvijek se bolje osjećam nakon njihHug
mima moram priznati da sam već u nekoliko navrata imala leptire u rukama tako da niš nije isključeno.......Cry..
hamara ko da ih je isti majstor radio,jel? Wink
šabica,more,karmensmile78
smile79smile79
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:45
au ja jadna za tvoj poklon nisam odabrala ružice kao motiv a ti izgleda samo na to padaš trenutačno  ,jo,jo,jo skroz sam fulala ali šta je tu je, moje ružice ni nebi bile ovako fine kao tvoje ,a šta se tiče novčanika ja bi ga bila spremna udomiti i bez kuna u njemu i bez obzira na marku WinkLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:50
Sve je super i sve je za pet...!!!
 
 
Kantica je preslatka,i ja sam sličnu ( moja je veća) dobila na poklo, tako su prekrasne.
 
A čitam da imaš i novu tehniku, ima ona neko ime???
 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:53
draga file neka nisi odabrala ružice........za sada ih je dostaWink......
a šta ću ja jadna......još dumam ali niš pametno nisam smislila u vezi swapa.......sve se nadam da ću se jedno jutro probuditi prosvjetljena......a vrijema ide a od mene niš........i priznaj da bi ipak radije novčanik s kojom kunicomLOLLOLLOL
 
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:59
priznajem,istina mare šta je bolje bolje je LOLLOL 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.