Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:40
koji pogled smile94
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:47
Predivnooooooooooo.Uh,mame me mame,ove slike....
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 16:38
Ako ikad skuckam lovu za more, iznajmit ću sobu (apartman) kod tebe ili Duda-lave (za pet - šest godina kad se "riješim" svojih studenata)...bar ćemo imati teme za razgovor...a do tada sigurno više neće biti ni ajkula(uopće).
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 17:37
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Ako ikad skuckam lovu za more, iznajmit ću sobu (apartman) kod tebe ili Duda-lave (za pet - šest godina kad se "riješim" svojih studenata)...bar ćemo imati teme za razgovor...a do tada sigurno više neće biti ni ajkula(uopće).
imat ćeš popust kao naša forumovka Wink .. 
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 17:48
A hocemo li imati popust za grupno letovanje (mislim nas DVE forumovke, Dada+ja.=mini grupa )?!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 17:57
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

A hocemo li imati popust za grupno letovanje (mislim nas DVE forumovke, Dada+ja.=mini grupa [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> )?!


Pa dogodine napravimo jedan babinjak (bez muževa), dogovorimo se i Lantani popunimo kapacitet bar za dva tjedna.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:07
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

A hocemo li imati popust za grupno letovanje (mislim nas DVE forumovke, Dada+ja.=mini grupa )?!
pa neznam kako Lantana vodi biznis jer ona je ipak elitni otok ,a ja sam mali lažnjak od otokaLOL(to kažem jer nas od kopna dijeli 50m mosta) ..pa naravano da imate grupni popust još ak mi dođete u razumno vrijeme kopanja po vrtu eto dogovora  Big%20smile ..a kod Lantane morete radit suhozide LOL i ovak neznaju kam bi s kamenom..zafrkavam se ali smo tu pa nekaj ćemo zmisliti..napravit ćemo vikend na moru nazvan"otočna cvijetna đita" Wink 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:09
jest Lantana da mi je more pod nosom ali volim i tvoj pogled na more pogledati nekoliko puta..mora mi nikad dosta
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:12
MOŽE u posezoni, kada nije prevruće, a i Lantana onda ima više vremena, jer mi ne bismo bile obične dokoličarke..... ma imale bismo sto i jedno pitanje.... a šta je ovo, a kako se ovo razmnožava, a ovo, a ono..... i ne samo pitanja nego i žicanja - a jel može malo ovoga i ovoga i ...... ma može i onoga. LOLLOLLOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:14
Eto i mene -------Wackoima li ajkula .pričalo se o njim, -------smile107
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:18
Evo i Duda veli " u pametno vrijeme".
Panorame su savršene..... smile95.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:19
Jos jedna koja uziva u tvojem pogledu na more i cvijece Big%20smile!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:41
Uh koliko ste napisale, ma ja vam svima dajem popust, a za forumaše  poseban, nekidan sam nekom mladom paru dala dva dana gratis, ma neka uživaju, možda me se sjete nekad.
Uh kad bi se mi sjatile bilo bi više o cvijeću nego o moru, i ne morate graditi suhozide, ali bi mogli malo zaljevati da ne izgubite rutinu.Wink

E jedna napomena, Niho ima sve gratis, ako uspije prebroditi trajekt, poslije toga idemo na Surfer%20dude , pa malo vožnje Jet%20ski i na kraju Seashellzaljubit će se ona u more.

život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:47
predivno...ovi pogledi na more sa terasa su smile39
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 19:47
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

jest Lantana da mi je more pod nosom ali volim i tvoj pogled na more pogledati nekoliko puta..mora mi nikad dosta
 
 
Pridružujem se i kradem Dudinu poruku
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 20:12
Odmah se javljam u dobrovoljce za to zalivanje (hirurg mi je zabranio te suhozide i kopanjca ) a jos ako je posle sezone pa padne i koja kap kise, necu ja biti kriva ako me nebo odmeni Nije da izvrdavam no... I obecavam,necu mnogo traziti, tek biljku, dve, tri...    
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 20:17
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

A hocemo li imati popust za grupno letovanje (mislim nas DVE forumovke, Dada+ja.=mini grupa [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> )?!

pa neznam kako Lantana vodi biznis jer ona je ipak elitni otok ,a ja sam mali lažnjak od otoka[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />(to kažem jer nas od kopna dijeli 50m mosta) ..pa naravano da imate grupni popust još ak mi dođete u razumno vrijeme kopanja po vrtu eto dogovora  [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" /> ..a kod Lantane morete radit suhozide [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> i ovak neznaju kam bi s kamenom..zafrkavam se ali smo tu pa nekaj ćemo zmisliti..napravit ćemo vikend na moru nazvan"otočna cvijetna đita" [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" /> 

Duda, zar da prevalim toliki put a da ne vidim sta je otok-laznjak ?!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 21:14
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:





 
 
Eh...lijepog li mjesta za jutarnje kafice...miris mora...u daljini se cuju valovi kako plesu...igraju se s skoljkama...ptice pjevuse svoje najljepse pjesme... ovako ja zamisljam ovo mjesto...a oci ti se odmaraju uz ovaj prelijepi pogled i naravno uz tvoje prelijepo cvijece!!! (nisam prolupala..samo sam "malo" umorna LOLLOLLOL)
 
Veliki zagrljaj iz pretoplog Bergama Tongue(mada trenutno grmi napolju pa nadati se je dobrom,valjda nas neubije opet led...Ouch )....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 21:22
Kako nam je DŽomba romantičnasmile220i mene je rasplakala
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 21:26
cvijeće, more, pogled....milina :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,282 sekundi.